4

Czuje smród remisu stąd, aż do Hiszpanii.

4

@FC1899Barca Widzę, ze po wygranej z potężną Granada morale co poniektórych kibiców wybiły poza skalę ;D

0

@PrinceDamon Remisik, ja to wjechałem z rożnymi, bezpieczniej :)

1

@Ghotti Poszli w tą stronę, bo God of War: Wstąpienie było już tą samą grą od 4 części, nie wliczając części na PSP, a fani chcieli coś nowego, dlatego odświeżyli serie.

12

@itmustbejoke Sex Education

0

@Encore One Man Army ;D

0

@norbi77 Zidane wybitnym taktykiem to raczej nie jest, preferuje prosty futbol, czegoś bardziej skomplikowanego to raczej nie wymyśli ;P

1

@VamosRakieta Otóż to ;D

0

Jaki ten Dortmund jest żenujący na wyjazdach w tym sezonie..

2

@norbi77 Racja, ale po co kombinować, jeżeli coś działa :P Wiadomo, planu B nie mają, dlatego i Real często się potyka.

0

@clyde Ja akurat Sekiro dobrze zniosłem, bo gra była bardziej płynna niż pozostałe gry Soulsowe, co mi pasowało ;D Natomiast Demon's Souls to chyba najłatwiejszą gra z całej serii, jest niezbalansowana w pewnych aspektach np. magia czy gra na dystans jest Op. Pająka to udało mi się ubić samym łukiem ;D

12

@DaPi Człowiek już nawet w spokoju nie może zachlać mordy w urodziny, bo zaraz będą o tym pisać :/

1

@WisniaKala Mleko i płatki do oddzielnych misek..

0

@haryveb944 Kij nam z jednego dnia, jeżeli rozgrywa się rewanż.

7

@NaFazieHitman Nawet jak będziemy w gazie to będziemy mieli dziurawą obronę. Nie wygra się LM bez obrony.

5

@mientusek1407 Wymieniliśmy bezproduktywnego 24 latka, na bezproduktywnego 30 latka. Normalnie deal życia.

2

@Lisek Widzę, że dorwałeś się do notatek Koemana w razie porażki w którymś meczu ;D

1

@Transu96 Moderacja nawet redakcji nie daje spokoju ;D

10

@Cule2013 Nowy piłkarz, który dołączył do nas w zimowym okienku, Sergio Baskets.

0

@esem91 Też mi argument. Liverpool też jest mocne i również potrafi przegrać z ogórkami..

1

@Keson Nie ma co podsumowywać skoro posty znikają xD

9

@Quavosk A co on wymienia rodzine na Paryż? XDD

2

@SiSenior Memy z szaszków to złoto xDDD


1

@Getek Gra ma świetny klimat, ja już ma 6 godzin ograne. Do tego mega satysfakcjonujący system walki.

0

@Nano22 Legenda głosi, że Robertinho tak naprawdę dostał perma bana od własnej moderacji.

1

@TR3YWAY Do pojemniczków i do lodóweczki.

0

@Coutinho007 Byle nie do zera ;D

4

@VamosRakieta To wynik będzie jakoś 6:3 dla Paryża, przy tak ofensywnym ustawieniu i problemach w obronie ;D No, ale chociaż będzie show ;D

0

@Zip Ehh, nigdy nie byłem w stanie osiągnąć takiego poziomu, żeby dowolnie zmieniać ton swojego pierda.. Zawsze, gdy chciałem wypuścić cichą żmije to wychodził ryk smoka..

3

@Bykunn Nerd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?