4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Czuje smród remisu stąd, aż do Hiszpanii.
4
@FC1899Barca Widzę, ze po wygranej z potężną Granada morale co poniektórych kibiców wybiły poza skalę ;D
0
@PrinceDamon Remisik, ja to wjechałem z rożnymi, bezpieczniej :)
1
@Ghotti Poszli w tą stronę, bo God of War: Wstąpienie było już tą samą grą od 4 części, nie wliczając części na PSP, a fani chcieli coś nowego, dlatego odświeżyli serie.
12
@itmustbejoke Sex Education
0
@Encore One Man Army ;D
0
@norbi77 Zidane wybitnym taktykiem to raczej nie jest, preferuje prosty futbol, czegoś bardziej skomplikowanego to raczej nie wymyśli ;P
1
@VamosRakieta Otóż to ;D
0
Jaki ten Dortmund jest żenujący na wyjazdach w tym sezonie..
2
@norbi77 Racja, ale po co kombinować, jeżeli coś działa :P Wiadomo, planu B nie mają, dlatego i Real często się potyka.
0
@clyde Ja akurat Sekiro dobrze zniosłem, bo gra była bardziej płynna niż pozostałe gry Soulsowe, co mi pasowało ;D Natomiast Demon's Souls to chyba najłatwiejszą gra z całej serii, jest niezbalansowana w pewnych aspektach np. magia czy gra na dystans jest Op. Pająka to udało mi się ubić samym łukiem ;D
12
@DaPi Człowiek już nawet w spokoju nie może zachlać mordy w urodziny, bo zaraz będą o tym pisać :/
1
@WisniaKala Mleko i płatki do oddzielnych misek..
0
@haryveb944 Kij nam z jednego dnia, jeżeli rozgrywa się rewanż.
7
@NaFazieHitman Nawet jak będziemy w gazie to będziemy mieli dziurawą obronę. Nie wygra się LM bez obrony.
5
@mientusek1407 Wymieniliśmy bezproduktywnego 24 latka, na bezproduktywnego 30 latka. Normalnie deal życia.
2
@Lisek Widzę, że dorwałeś się do notatek Koemana w razie porażki w którymś meczu ;D
1
@Transu96 Moderacja nawet redakcji nie daje spokoju ;D
10
@Cule2013 Nowy piłkarz, który dołączył do nas w zimowym okienku, Sergio Baskets.
0
@esem91 Też mi argument. Liverpool też jest mocne i również potrafi przegrać z ogórkami..
1
@Keson Nie ma co podsumowywać skoro posty znikają xD
9
@Quavosk A co on wymienia rodzine na Paryż? XDD
2
@SiSenior Memy z szaszków to złoto xDDD
1
@Getek Gra ma świetny klimat, ja już ma 6 godzin ograne. Do tego mega satysfakcjonujący system walki.
0
@Nano22 Legenda głosi, że Robertinho tak naprawdę dostał perma bana od własnej moderacji.
1
@TR3YWAY Do pojemniczków i do lodóweczki.
0
@Coutinho007 Byle nie do zera ;D
4
@VamosRakieta To wynik będzie jakoś 6:3 dla Paryża, przy tak ofensywnym ustawieniu i problemach w obronie ;D No, ale chociaż będzie show ;D
0
@Zip Ehh, nigdy nie byłem w stanie osiągnąć takiego poziomu, żeby dowolnie zmieniać ton swojego pierda.. Zawsze, gdy chciałem wypuścić cichą żmije to wychodził ryk smoka..
3
@Bykunn Nerd ( ͡° ͜ʖ ͡°)