4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 Albo to też klasyk, najgorsze, że to nie fake xD
6
Lokal Pijalnia Wódki i Piwa w Białymstoku zorganizował "Narodowe Szkolenie BHP" cykl warsztatów i szkoleń które pozwolą zachować zdrowie, a już na pewno zdrowie psychiczne ;D
Podejmowane były takie tematy jak:
1. 'Ae sie Naebaem' - warsztat wokalno-aktorski
2. Alkoholizacja - fakt czy mit? - wykład
3. Szklanka do połowy pełna czy pusta? - szkolenie z zakresu filozofii
4. Podatek cukrowy w praktyce, czyli alternatywne metody zapijania alkoholu
0
@Pawel13sz Powiedziałbym, że aktualnie jesteśmy na tym samym poziomie.
2
Laporta to trochę taki Patryk Vega. Nagłe zamieszanie w sprawie opublikowania kontraktu Leo Messiego w Hiszpanii? Okej, wykorzystajmy to, i wtedy pojawia się Joan ubrany cały na biało mówiący jak to dorwie tych bandziorów ;D
6
@Mns21 Aha.
0
@Janas11224 Totalny brak szacunku do fanów? Gdyby XSX dobrze się sprzedawał to miałby ten sam problem z dostępność, ale jak na razie sprzedaje się 2x gorzej, dlatego jest jeszcze dostępny. Dopiero teraz pojawią się powoli braki X'a w sklepach.
A jeśli chodzi o karty graficzne to wydaje mi się, że mamy taki okres, gdzie dojdzie do lekkiej stagnacji w tym segmencie przez tą całą pandemie i zamieszanie z koparkami do kryptowalut na próżno szukać dostępnych high endowych kart.
3
@Zoker Porównując go do Lenglet to tak, jest w formie ;D
3
@Batys A co mieliśmy wróżyć z fusów w jakiej może być formie? Lubie Sama, ale i tak powinien zostać sprzedany, bo to kwestia czasu, aż znowu się połamie.
5
@BartqRKO @pele1282 O kurw.. muj łep..
Za dużo szokujących informacji na raz.
0
@PatrychoO Jak tak porównałem zdjęcia to faktycznie może to jest Sonny Anderson xD
1
@karci0 To Ludovic Giuly. Jeden gol dzieli Griezmanna od francuskiego piłkarza. [Fake News]
Edit. Tak naprawdę to Anderson, uj wie co on tam robi, ale jest. [Not Fake News]
6
@TheNekro94 Alba i nie dostanie wylewu z mocnym rywalem? Czy ty aby czasem za dużo sobie nie życzysz ;D
0
@MesQueUnClub_87 Jeżeli masz kompa średniej klasy to zakup X, jest troche taką stratą pieniędzy, bo wszystkiego gry z Xboxa wychodzą również na PC i gamepass jest również dostępny na piecu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
50
Chłop się chyba w końcu odpalił ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
22
Umtiti to chyba walił u Szamana wszystkie punkty umiejętności pod siłę. Wchodzi w nich jak dzik w sosnę ;D
0
Kuman dawaj tego Trinkało na bojo, mam dobre przeczucie co do niego dzisiaj ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@macio_944 Co z tego, że chłop ma szybkość. Jak przepchnąłby go nawet 9 latek.
26
Wszyscy cieszyli się, że Lenglet dzisiaj nie gra, ale zapomnieli, że Alba jest w składzie.
1
@DonAndrzejos W biegu na 100m?
0
@VenoM Ostatnio, bardzo brzydko obraził mamę pewnego sędziego, więc coś już tam potrafi skleić po hiszpańsku
1
@sawyer00 Mogły i wpaść 3 bramki, ale skuteczność nie należy do naszych głównych atutów.
0
@LuisSalvano Znajdź swój laptop w jakimś sklepie i zjedź do opisu.
23
Ja Dembele. Ja biec. Ja zatrzymać piłkę. Ja oddać strzał/dośrodkować.
I tak bite 90 minut, nie żeby mi to przeszkadzało, bo i tacy piłkarze są potrzebni.
1
@daniel32778 Nie, to była ustawka na której obaj skorzystali.
0
@rado_Barca Leży, źle. Fauluje naszych, źle. I weź tu dogodź.
0
@draxidox Yhm, tak tak. Do następnej sprzeczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)