0

@itmustbejoke it must be joke.

8

@DaPi Żeby tylko nie zapomniał, że to dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rust_Cohle Ciężko powiedzieć byczku. Aktualnie to najlepiej nie brać się za kupowanie laptopa, bo ceny są z kosmosu. Za 2,5 klocka laptop z 4 GB RAM to jakiś żart. Może lepiej jakis wypasiony smarfton?

6

@foczkyyyhg Obawiam się, że z Xavim może być jak z Pirlo w Juve. Nie ma pośpiechu, żeby do nas przychodził. Najpierw to niech stara gwardia ulotni się z Barcelony.

0

@Cwaniak4 Fajne, nie to co ty.

2

@AlicjaFCB i do tego ten śmiech, hihihihi ;D


0

@tomek8756 Próbujemy przetrwać, kolejny rok.

7

@MrShakira Oho, znowu próba kupienia wszystkich w jednym okienku, a skończy się wiadomo jak..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

91

O widzę, że znowu kolejny użytkownik usuwa konto, tylko tak się zastanawiam, po jaki uj, wystarczy nie wchodzi na konto. No, ale przecież trzeba zwrócić na siebie uwage i napisać jak to w brutalny sposób postanowił usunąć swoje konto ;D Nawet na rakowym Facebooku nie robią pseudo postów typu odchodzę, usuwam konto. Żenua, szczególnie, że co poniektórzy wracają, tylko, że pod innym pseudonimem ;p

4

@axegrinder Zaszczepił się.

1

@Witam Mam to gdzieś :)

3

@Hopner15 A może ty zaczniesz rzucać jakieś przyziemne argumenty ;D

0

Te uczucie, kiedy wybierasz odbioru w sklepie za 2h, a ty już czekasz 12h i dalej nic..

0

@DaPi Hajs od widzów? A gdzie on niby ten hajs zbierał od nich ;D

7

Alba i jego błedy w ostatnich latach ;p

7

@ArterkHD Sam odpowiedziałeś :P

0

@MSN30 Strasznie ciekawa. ;D

0

@FC1899Barca @AlicjaFCB Kur.. faktycznie, łyknąłem jak młody pelikan ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Orientuje się ktoś czy empiki są dalej normalnie otwarte?

0

@DaPi Może tak, może nie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@GeFcIo A kto by nie był, ale to raczej nie realne ;D

0

@ObiektywnyKibic121 Domyślam się.. Moderacja lubi sobie dopowiadać, więc już wolałem w to nie brnąć ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Leo Messi może zostać zawieszony na cztery mecze. [Javi Miguel]


2

@MesQueUnClub96 Według wielu użytkowników na stronie zachował się prawidłowo ;D Więc co ty tam możesz wiedzieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?