4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@itmustbejoke it must be joke.
8
@DaPi Żeby tylko nie zapomniał, że to dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rust_Cohle Ciężko powiedzieć byczku. Aktualnie to najlepiej nie brać się za kupowanie laptopa, bo ceny są z kosmosu. Za 2,5 klocka laptop z 4 GB RAM to jakiś żart. Może lepiej jakis wypasiony smarfton?
6
@foczkyyyhg Obawiam się, że z Xavim może być jak z Pirlo w Juve. Nie ma pośpiechu, żeby do nas przychodził. Najpierw to niech stara gwardia ulotni się z Barcelony.
0
@Cwaniak4 Fajne, nie to co ty.
2
@AlicjaFCB i do tego ten śmiech, hihihihi ;D
0
@tomek8756 Próbujemy przetrwać, kolejny rok.
7
@MrShakira Oho, znowu próba kupienia wszystkich w jednym okienku, a skończy się wiadomo jak..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
91
O widzę, że znowu kolejny użytkownik usuwa konto, tylko tak się zastanawiam, po jaki uj, wystarczy nie wchodzi na konto. No, ale przecież trzeba zwrócić na siebie uwage i napisać jak to w brutalny sposób postanowił usunąć swoje konto ;D Nawet na rakowym Facebooku nie robią pseudo postów typu odchodzę, usuwam konto. Żenua, szczególnie, że co poniektórzy wracają, tylko, że pod innym pseudonimem ;p
4
@axegrinder Zaszczepił się.
1
@Witam Mam to gdzieś :)
3
@Hopner15 A może ty zaczniesz rzucać jakieś przyziemne argumenty ;D
0
Te uczucie, kiedy wybierasz odbioru w sklepie za 2h, a ty już czekasz 12h i dalej nic..
0
@DaPi Hajs od widzów? A gdzie on niby ten hajs zbierał od nich ;D
7
Alba i jego błedy w ostatnich latach ;p
7
@ArterkHD Sam odpowiedziałeś :P
0
@MSN30 Strasznie ciekawa. ;D
0
@FC1899Barca @AlicjaFCB Kur.. faktycznie, łyknąłem jak młody pelikan ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Orientuje się ktoś czy empiki są dalej normalnie otwarte?
0
@DaPi Może tak, może nie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@GeFcIo A kto by nie był, ale to raczej nie realne ;D
0
@ObiektywnyKibic121 Domyślam się.. Moderacja lubi sobie dopowiadać, więc już wolałem w to nie brnąć ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Leo Messi może zostać zawieszony na cztery mecze. [Javi Miguel]
2
@MesQueUnClub96 Według wielu użytkowników na stronie zachował się prawidłowo ;D Więc co ty tam możesz wiedzieć.