4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Maniek9444 Ankieta do szkoły?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AmigoBlancos Ok.
11
@AmigoBlancos Tak.
1
@MesQueUnClub96 1000 sposobów na to jak dostać bana. PRzy okazji dowiesz się na ile czasu jest ban za przekleństwo itp. To będzie hit!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@itmustbejoke Alba, jak zawsze musi asystować.
3
@NeroTFP Stare dziady przejęły La Ramble ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@FC1899Barca Ehh, wszystko pod publiczkę..
3
@FC1899Barca Ciekawe, bo kiedyś wspominał, że nigdy nie odejdzie do zespołu UEFA, gdzie mógłby zmierzyć się z Barceloną
0
@Fawrf Kółeczko wzajemnej adoracji już dawno wyginęło. Chyba przespałeś ostatni rok byczku.
0
@marcin62 2021, a @Nano22 dalej wali nieśmieszne baity.
2
@Nano22 2021 lat? Panie, ty chyba jeszcze pijany.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@michaleu Panie, to już oglądanie schnącej farby jest ciekawsze niż skoki ;D
0
Ale mam ochotę na fast fooda. Orientuje się ktoś czy McDonald albo KfC jest dziś otwarty?
4
@bixmix Panie, już jedną nogą w grobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ten zakaz wychodzenia anulowali czy jak, bo u mnie napierdzielają jak nigdy xD
0
@michaleu A jeszcze wczoraj pisałeś o sylwestrze w Warszawie rok temu ;D
https://ibb.co/wgK82xM
0
@daniel32778 Imprezowanie, a oglądanie sylwestra w TV. Zdecyduj się ;D
0
Ale bym zjadł takie ciperki ketchupowe..
0
@kamilkrycha A on aby czasem już dawno się nie wypalił? Jakoś nie słychać nic o jego nowych super duper nutach ;D
0
@kamilop Pewnie ty.
0
U mnie jak strzelali, tak strzelają dalej na osiedlu. Fajny zakaz :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Chłopy co u mnie odliczali do 19 po czym odpalili fajerwerki xD
0
@Majkel34 Mama kazała wracać przed 19..
0
@tristan87 U mnie dzisiaj żabka otwarta do 23.
0
@ShinobiQWE Jak zobaczysz psiarskie to stój nie ruchomo, wykluczy to przemieszczanie się.