31

@LeoMessi1994 Panie, pan to chyba przespał ostatni miesiąc ;D

0

@pele1282 Busi mógłby się zatrzymać na tych 600 ;D

3

@ranger3120 Co ona tak upadła i tam leży. Pomóż wstać koleżance.

3

@macio_944 Może jakby pożyczył Tesle dla Dembele to chociaż na autopilocie by się nie spóźniał ;P

1

Co to za teraz głupie zasady z ograniczeniem wiekowym na Youtube.. Naprawdę, żeby teraz obejrzeć niektóre filmiki muszę podać im swoją kartę kredytową albo dowód xD

1

Kurła, same dupcie grają na Switchu. Sprzedaję już 5 grę i 5 panienka się zgłasza po odbiór ( ͡° ͜ʖ ͡°)

17

:D


2

@clyde @Rust_Cohle Poszło przez bankomat, dziena

1

Czy w przypadku aktywacji karty, dalej trzeba wykonać pierwszą transakcję w sklepie, żeby ją aktywować? Ja już od kilku dobrych lat płacę telefonem, ale ostatnio przyszła nowa karta z banku i aktualnie mam zablokowane również płacenie telefonem, a aktywować karty przez aplikacje nie jestem w stanie, bo wyskakuje błąd.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dramatyczne przedstawienie indyjskiego dramatu xD


19

@Pawel1980 Chłopie wracaj już do tego swojego schronu i przeczekaj jeszcze rok, może coś się zmieni ;D

3

@Pawel1980 Koronaświrus tak wysoko nie atakuje, byczku.

5

Emotka PogChamp została usunięta z Twitcha. Świat już nigdy nie będzie taki sam..

1

6

Jak tak teraz spojrzałem na listę zbanowanych gier w Niemczech za zbyt brutalną przemoc etc. to trochę cieszę się, że jednak żyje w moim Januszowym kraju ;D

13

@PatrychoO Chwała paczkomatom.

1

@IronSanHybrid @codemat Ciemny to już gorszy co? Może jakieś równouprawnienie na stronie, hmm?

0

@DonAndresFCB Wypraszam to sobie, jest to istna prowokacja!
PS Znalazłem na google chrome również jest dark mode

0

@Hosh Wait what? Gdzie?!

3

Oczywiście pan Najman był w samym sercu akcji


1

@barcelonaLM 4 policjantów vs tłum. Raczej samobójcami nie są ;D

1

@Pogba Tego już nikt się nie dowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Elnuum Pjanic to chociaż jest na boisku, nie to co pan Arthur, co chwilę jakieś podejrzane kontuzje ;D

4

@Jackazz Aha, Bigos ważniejszy od Barcelony? Nawet nie wasz się nazywać kibicem.

2

Zostawcie somsiada w spokoju! On też ma uczucia!

1

@joloskyy Trudno, żeby Barca nie kreowała więcej sytuacji grając przeciwko autobusom, które wychodzą łącznie z max dwoma akcjami w trakcie meczu..

3

@Edoss Posiadamy ulepszoną recepturę z nutką spitytusu.

20

@masq Zapewne próbuje Ci przez to powiedzieć, że robi się nudno w łóżku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@DanielOOL Nie, żeby coś, ale 3 ostatnie mecze na San Mames nie potrafiliśmy wygrać :D Na ich stadionie nigdy nie było ławo..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?