4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ktoś pytał się, gdzie można na necie obejrzeć konferencje to podaje link do yt dla zainteresowanych.
1
@Coutinho007 Aha, akurat drugiej połowie nie oglądałem ;DD
0
@Coutinho007 Naprawdę? W którym meczu? :P
0
@Coutinho007 De Jong? Busquets bardziej prawdopodobny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Wypisz, wymaluj, piłkarze Barcy po przegranym meczu xDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FafitFCB #WypierpapierNaWypozyczenie
0
@kamilop Nie, U nas z pozycjami na boiskami jest taki problem, że niektórzy piłkarze grają nie na swoich pozycjach, więc nawet Puig miałby szansę się pokazać, ale jak widać Koemana nie przekonuje.
3
@Esteban_ Hajs się zgadza, to po co miałby się stąd ulatniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@kuz Przecież sam Koeman ostrzegał "Młodzi muszą grać, a nie siedzieć na ławce. Powiedziałem Riquiemu, że nie będzie dostawał zbyt wielu szans, bo konkurencja na jego pozycji jest mocna. On ma w tym klubie przyszłość, dlatego doradziłem mu wypożyczenie."
A to, że Puig nie chciał iść na wypożyczenie to już jego problem.
3
@MesQueUnClub_87 Niby dlaczego? Pedri dobrze radził sobie w Las Palmas i jak widać kontynuuje swoją pracę w dobrym kierunku.
PS Wypożyczenie do innego klubu mogło i pomóc Puig'owi, ale najwidoczniej chłopak woli kisić się w Barcelonie i liczyć na cud
0
@Pilka_jest_okragla Okej, od dzisiaj będę chodził z krucyfiksem w kieszeni.
1
@Chinaski Szatan? Fajny gość.
0
@Fartlow Wrzucili cały sezon? Czy wrzucają po odcinku?
1
@Gomess Co jeszcze może chcesz ściągnąć muzykę MP3 na dysk, piracie.
1
Blair Witch oraz Ghostbusters: The Video Game Remastered jest już dostępne za darmo w Epic Games Store.
8
@FafitFCB Przez chwile myślałem, że to Karolak xD
5
@Bobo25 czyli, że żenujące. Miało być śmiesznie, a wyszło, jak wyszło. Zapewne nie mój typ humoru :P
8
@Barcelismo Jaki to jest Cringe. Oczy i uszy krwawią xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@caiden93 Do poniedziałku. Jesienna wyprzedaż dopiero 25 listopada.
0
@Pewex Ja dobrze o tym wiem, i do tego świetny soundtrack :D
1
Dla zainteresowanych, dzisiaj o 19 na Steamie rozpocznie się coroczna Halloweenowa promocja na gry.
Liczę na dobrą promkę na Doom Eternal..
4
@kaamil1910 To fajnie byczku.
4
@Coutinho007 Z tego co pamiętam to Koeman już wspominał, że będzie trudno wywalczyć miejsce w składzie dla Puiga, więc nie liczyłbym na jego debiut w LM. Mógł pójść na wypożyczenie i pokazać swoją jakość, ale nie chłopak woli ciągać się z wiatrakami w Barcelonie.
1
@Murazor Halaand? Ten dzieciak z przerośniętym ego? Tylko tego nam brakuje..
0
Roberto co saniami wjechał xD
0
Chłopowi psycha siądzie. Panie sędzio zlituj się xD
0
@Kubix93 i tyle bylo z ładnej gry Barcy ;D
1
@barcelonaLM W meczu z Realem zawodził i to srogo.