3

@justfootball Tą opcję "Ignoruj" to można rozbić o kant dupy..

0

@Zip Jest już dostępny na Amazon Prime.

0

Oglądał już ktoś nowego Borata? Trzyma przynajmniej poziom poprzedniej części?

1

@clyde Egzorcysta - William Peter Blatty

2

@Bartek22 Jest i to sporo renomowanych restauracji. Sztuka Mięsa Restauracja, "Pawilon", "Świętojańska 21" prowadzona przez Ewelinę Łapińską (finalistka Top Chefa), "Czarna Owca" Grzegorza Chlebowicza czy chociażby poległa już "Inna Bajka"

5

Wow, znowu ograniczenia w funkcjonowaniu restauracji? Po prostu rewelacja. Już po poprzednich ograniczeniach większość dużych restauracji w Białymstoku podupadła albo były cięcia pensji o 30% dla pracowników. Teraz to już gastronomia w moim regionie będzie leżeć i kwiczeć.. Jedyne co mi zostało, to chyba się wyprowadzić :/

0

@itmustbejoke Kaska by się przydała.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dawaj Kolejorz. Byle nie do zera, bo mi kupon zepsujecie ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Blair Witch i Ghostbusters: The Video Game w następnym tygodniu za friko w Epic Games Store.

3

@PatrychoO Jesień-Zima > Wiosna-Lato

10

Zdjęcie z planu filmu Uncharted.
Tom Holland w roli Nathana Drake'a.

https://www.instagram.com/p/CGplHJhFf3j/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Sprytnie, wykorzystanie pandemii, żeby zagłuszyć temat i uniemożliwić zgromadzenia

2

@fcbarcafan19 Jest świetna, do tego ma niezły system walki, a jak lubisz azjatyckie filmy gangsterskie to już tym bardziej

3

@Triv44 Równie dobrze mogą dostać kontuzji.. Nie musi to być covid..

0

@tbas Nie pokaże, bo Leo nie jest głupi i nie będzie takich rzeczy mówił publicznie.. To chyba logiczne. Zniszczył by sobie reputację takim tekstami w mediach w stylu czekam na podwyżkę, bo kaski brakuje.

3

@cules100pro Messi mówi w mediach, że może grać za friko, a przed drzwiami do zarządu krzyczy -"żądam podwyżki!"

5

@Bovciek To w 2020 jeszcze robią cracki do gier ;D

1

Haha to fajne Atletico. Wylew w obronie niczym w Fifie.

6

Ostatnio jak się śmialiście z Realu to przegraliśmy z Getafe, więc oby Barca nie zrobiła niespodzianki w kolejnym spotkaniu. Karma to sukinsyn..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TR3VOR Ta, ja również skusiłem się na te Dynamo wczoraj :D

2

@Aleks27 Atletico 3 gole? Panie co pan bierzesz :D

1

@Danger204 Tak jak to było z potężną Aston Villa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Całkiem niezły kurs na Ajax, aż mnie kusi, żeby postawić jakieś grubsze pieniądze, bo obecna forma Live z Adriankiem na czele jest żenująca.

1

@MesQueUnClub96 Gładko pykną te Atletico, no chyba, że wydarzy się jakaś niemoc w ofensywie, choć w to nie wierzę.

14

Kurła, miałem się przestawić i nie chodzić spać o 3 w nocy, a teraz siedzę i zastanawiam się od godziny czemu nie ide jeszcze spać..

1

No i na uj on to zrobił i tak wygrywamy 3:0..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?