1

@tomek8756 na 9 dni do samego Krakowa? Panie, strata czasu :p

1

@Ghotti Zaraz post zniknie. Oznaczanie pana Salvano jest niedozwolone.

2

@AllBundy Stare damy mnie nie interesują.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@BART97 Aż przypomniał mi się użytkownika La Rambli, który co mecz wklejał zdjęcie swojego ołtarzyku przed Tv

0

Podrzuci ktoś linka do transmisji?

16

Komentarz usunięty

0

@neymarjr_143 Szejki już pukają do drzwi Laporta.

0

@Ghotti Kto jeszcze...

63

Messi, kiedy będzie musiał stoczyć starcie z Barceloną xDDD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore Jak już poleciał, to oficjalka na pewno dzisiaj. Prezentacja wydaje mi się, ze jutro.

1

@LeoMessiah a ty to łykałeś jak młody pelikan ;p

2

@Virusk3 Szukaj plusów. Do Paryża bliżej.

3

@PatrychoO Stary poleciał na kukuryny.

10

@SenseiFCB Pierwszy dzień na stronie? ;D

0

@Ghotti Ja to nigdy nie rozumiałem fenomenu hejtu do jakiegoś klubu. Odbiera to tylko przyjemność z oglądania piłki. Ogląda się to co dzieje się na boisku czy poza nim?

0

Do kiedy jest możliwość rejestracji zawodników?

0

@barcelonaLM To, żebyś się nie zdziwił tak samo jak z PSG, kolego :D

0

@barcelonaLM Podziwiam ludzi, którzy naprawdę myślą, że wróci do Barcelony w roli piłkarza. On już teraz miał grać w Barcelonie 2 lata, a potem odejście do MLS. .

1

@QuiqueSetien1958 Hej, przynajmniej słychać jakiś kibiców, a nie jak to u nas przeważnie bywa na Camp Nou ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@LuisSalvano Jak tam usuwanie konto? Przemowa już przygotowana?

5

@LuisSalvano Dla ciebie to najlepiej, żeby walka trwała do samego końca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Transu96 Nie wszyscy, ale młode pelikany, które złapały przynętę ;p

0

@LeoMessiah Magia dziennikarstwa.

2

Ach ci dziennikarze tier 3. "Barcelona złożyła ostatnio propozycję dla Leo Messiego." Jaką propozycje? Przecież chłop się godził na wszystko co Laporta mówił ;D
Przypominam, że jeszcze kilka godzin temu według dziennikarzy Leo rozważał pozwanie Laporta xDD

PS No chyba, że dostał propozycję pracy za biurkiem w Barcelonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Ghotti Widzę, że BI w formie. Dodał coś od siebie, wkleił fotki sprzed 4 lat ;D https://as.com/tikitakas/2017/09/08/portada/1504881892_815917.html

0

@ShinobiQWE Już szybciej ściągnęli by Ronaldo, który jest łączony z PSG od dawna. To dopiero byłby strzał w 10, Leo i Ronaldo w jednej drużynie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?