4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 na 9 dni do samego Krakowa? Panie, strata czasu :p
1
@Ghotti Zaraz post zniknie. Oznaczanie pana Salvano jest niedozwolone.
2
@AllBundy Stare damy mnie nie interesują.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BART97 Aż przypomniał mi się użytkownika La Rambli, który co mecz wklejał zdjęcie swojego ołtarzyku przed Tv
0
@matirix20 xDD https://x.com/FCBW_A7/status/1425093088628953090
0
Podrzuci ktoś linka do transmisji?
16
Komentarz usunięty
0
@neymarjr_143 Szejki już pukają do drzwi Laporta.
0
@Ghotti Kto jeszcze...
63
Messi, kiedy będzie musiał stoczyć starcie z Barceloną xDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore Jak już poleciał, to oficjalka na pewno dzisiaj. Prezentacja wydaje mi się, ze jutro.
1
@LeoMessiah a ty to łykałeś jak młody pelikan ;p
2
@Virusk3 Szukaj plusów. Do Paryża bliżej.
3
@PatrychoO Stary poleciał na kukuryny.
10
@SenseiFCB Pierwszy dzień na stronie? ;D
0
@Ghotti Ja to nigdy nie rozumiałem fenomenu hejtu do jakiegoś klubu. Odbiera to tylko przyjemność z oglądania piłki. Ogląda się to co dzieje się na boisku czy poza nim?
0
Do kiedy jest możliwość rejestracji zawodników?
0
@barcelonaLM To, żebyś się nie zdziwił tak samo jak z PSG, kolego :D
0
@barcelonaLM Podziwiam ludzi, którzy naprawdę myślą, że wróci do Barcelony w roli piłkarza. On już teraz miał grać w Barcelonie 2 lata, a potem odejście do MLS. .
1
@QuiqueSetien1958 Hej, przynajmniej słychać jakiś kibiców, a nie jak to u nas przeważnie bywa na Camp Nou ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@LuisSalvano Jak tam usuwanie konto? Przemowa już przygotowana?
5
@LuisSalvano Dla ciebie to najlepiej, żeby walka trwała do samego końca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Transu96 Nie wszyscy, ale młode pelikany, które złapały przynętę ;p
0
@LeoMessiah Magia dziennikarstwa.
2
Ach ci dziennikarze tier 3. "Barcelona złożyła ostatnio propozycję dla Leo Messiego." Jaką propozycje? Przecież chłop się godził na wszystko co Laporta mówił ;D
Przypominam, że jeszcze kilka godzin temu według dziennikarzy Leo rozważał pozwanie Laporta xDD
PS No chyba, że dostał propozycję pracy za biurkiem w Barcelonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Ghotti Widzę, że BI w formie. Dodał coś od siebie, wkleił fotki sprzed 4 lat ;D https://as.com/tikitakas/2017/09/08/portada/1504881892_815917.html
0
@ShinobiQWE Już szybciej ściągnęli by Ronaldo, który jest łączony z PSG od dawna. To dopiero byłby strzał w 10, Leo i Ronaldo w jednej drużynie