5

Ładnie sypie tymi kartkami, aż zagrałem czerwo (po kursie 4.00) xD

PS No sędzia pijany, wszędzie widzi faul xD

2

@JimMorrisonFCB Kij z tym, że jest wysoki. Alba tak wysoko piłki nie wrzuci xD

0

Polacy wygrają czy 2 gole w meczu. Co jest bardziej bezpieczne? ;D

60

No i pozdro ;D


0

@Kgorecki2500 Tak, tak. Nie kupiono, bo znowu nie wiedzieli by co z nim zrobić, jakby nikt go nie chciał po sezonie.
>Spójrz Brajtłajt.

2

@Pawel13sz Te całe Aerial Domination mu się nie przypada. Alba wrzuca piłkę tylko po ziemi xD

1

@barcelonaLM Koks. Tylko szkoda, że trwało to do ostatnich minut i na gwałt było trzeba szukać nowego napastnika, bo inaczej nie można wytłumaczyć transfer de Jonga.. Brejtłajt będzie miał godnego rywala.

1

Z jednej strony spoko, że Antek odszedł, a z drugiej szkoda, że kolejny półśrodek do nas dołączył. Za rok szykuje się powtórka z rozrywki..

5

SER |
Luke de Jong zbliża się do Barcelony, według źródeł z negocjacji.. W biurach klubu panuje optymizm


Optymizm ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)

0

No i EZ. Wzmacnianie Atletico ciąg dalszy. Nie możemy wygrać z Realem, to niech chociaż Atletico zrobi to za nas. Ten Laporta to ma jednak łeb ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Robimy zrzutę na nowego chomika do kołowrotka, bo stary już nie wyrabia z zasilaniem serwerów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Kamilos84 Nawet lepiej potężnego Luuk de Jonga

0

Potężny Luuk de Jong zniszczył serwery La Rambli

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

19

Po transferach Turana i Griezmanna dalej się nie nauczyli, żeby nie robić deale z Atletico.
Its'a a trap! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@barcelonaLM A Atletico nie chce, więc możemy sobie chcieć xD

1

@doc Dostanie kilka asyst od Messiego i odechce mu się odchodzić

1

@DonAndrzejos Pewnie stadion do budowania. Tak jak Old Trafford.

3

Niezła ta Bundesliga. Oglądam skrót meczu Bayernu z Hearthą i Ci obrońcy to chyba tak dla ozdoby xD

0

@AlexDark00 No i przez praktycznie cały sezon będzie kontuzjowany. Jedynie co go broni to to, że przyszedł za frajer.

0

@ElKamil Aguero został ściągnięty, żeby udobruchać Messiego. Tylko, że coś nie pykło.

3

@barcelonaLM Nie sprzedajemy nikogo i na tym się to kończy. Tak to widzę :D

0

Messi ratuj xD

6

Panie, wpuszczaj tego Messiego, bo nie wyczymie

7

@Trepyveb Zapytaj Koemana, dzisiaj siedział na ławce.

2

Ale gwizdy na Umtitiego :d

0

Niech ktoś wsadzi tą bramkę na 3, bo zaraz remisu tu będzie..

0

@marcin000019 Żeby to tylko od roku.

1

Przerwa na szluga..

1

Barca bez straconego gola to nie Barca :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?