4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ładnie sypie tymi kartkami, aż zagrałem czerwo (po kursie 4.00) xD
PS No sędzia pijany, wszędzie widzi faul xD
2
@JimMorrisonFCB Kij z tym, że jest wysoki. Alba tak wysoko piłki nie wrzuci xD
0
Polacy wygrają czy 2 gole w meczu. Co jest bardziej bezpieczne? ;D
60
No i pozdro ;D
0
@Kgorecki2500 Tak, tak. Nie kupiono, bo znowu nie wiedzieli by co z nim zrobić, jakby nikt go nie chciał po sezonie.
>Spójrz Brajtłajt.
2
@Pawel13sz Te całe Aerial Domination mu się nie przypada. Alba wrzuca piłkę tylko po ziemi xD
1
@barcelonaLM Koks. Tylko szkoda, że trwało to do ostatnich minut i na gwałt było trzeba szukać nowego napastnika, bo inaczej nie można wytłumaczyć transfer de Jonga.. Brejtłajt będzie miał godnego rywala.
1
Z jednej strony spoko, że Antek odszedł, a z drugiej szkoda, że kolejny półśrodek do nas dołączył. Za rok szykuje się powtórka z rozrywki..
5
SER |
Luke de Jong zbliża się do Barcelony, według źródeł z negocjacji.. W biurach klubu panuje optymizm
Optymizm ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
0
No i EZ. Wzmacnianie Atletico ciąg dalszy. Nie możemy wygrać z Realem, to niech chociaż Atletico zrobi to za nas. Ten Laporta to ma jednak łeb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Robimy zrzutę na nowego chomika do kołowrotka, bo stary już nie wyrabia z zasilaniem serwerów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kamilos84 Nawet lepiej potężnego Luuk de Jonga
0
Potężny Luuk de Jong zniszczył serwery La Rambli
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
Po transferach Turana i Griezmanna dalej się nie nauczyli, żeby nie robić deale z Atletico.
Its'a a trap! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@barcelonaLM A Atletico nie chce, więc możemy sobie chcieć xD
1
@doc Dostanie kilka asyst od Messiego i odechce mu się odchodzić
1
@DonAndrzejos Pewnie stadion do budowania. Tak jak Old Trafford.
3
Niezła ta Bundesliga. Oglądam skrót meczu Bayernu z Hearthą i Ci obrońcy to chyba tak dla ozdoby xD
0
@AlexDark00 No i przez praktycznie cały sezon będzie kontuzjowany. Jedynie co go broni to to, że przyszedł za frajer.
0
@ElKamil Aguero został ściągnięty, żeby udobruchać Messiego. Tylko, że coś nie pykło.
3
@barcelonaLM Nie sprzedajemy nikogo i na tym się to kończy. Tak to widzę :D
0
Messi ratuj xD
6
Panie, wpuszczaj tego Messiego, bo nie wyczymie
7
@Trepyveb Zapytaj Koemana, dzisiaj siedział na ławce.
2
Ale gwizdy na Umtitiego :d
0
Niech ktoś wsadzi tą bramkę na 3, bo zaraz remisu tu będzie..
0
@marcin000019 Żeby to tylko od roku.
1
Przerwa na szluga..
1
Barca bez straconego gola to nie Barca :)