0

@tomek8756 Bycie optymistą w tym klubie już dawno przeszło do lamusa ;d

0

Szykuje się kolejny niezły Rougelike. Arkane dowiozło.
https://x.com/Nibellion/status/1437387648000217091

2

Emeryt Ibra rozpoczął strzelanie w nowym sezonie, 2:0 dla Milanu ;D

0

Wszedł do pierwszego składu jak do siebie, co tu dużo mówić :)

3

@macio_944 Poziom artykułów na Gry Online już dawno upadł. Nawet z głupim dostarczeniem newsów mają problemy, bo wiecznie spóźnieni.. .

1

La Rambla to istny rollercoaster. Jeszcze niedawno życzyli Atletico mistrzostwa, a teraz to nawet kibicowali Espanyolu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@DaPidejpi Fajna ściana tekstu. Pozdrawiam cieplutko.

12

@PawkoFCB Ale to ty dzwonisz.

0

@Chakalaka Jedną. I będzie to w naszą bramkę :)

1

@norbi77 Nie ma co oceniać filmu po trailerze. Choć również cudów nie oczekuje od tego filmu.

0

@LeoMessiah Panie, odpuść sobie tego Netflixa dla normików na jakiś czas, co tam jeszcze można oglądać :P Spróbuj Amazon prime czy Apple tv. Od razu poczujesz powiew świeżość.

0

@Cule1234 Łatwiejszego przeciwnika to już nie dostaną, żeby wygrać ;D

14

xDDD


0

@macio_944 Co to kino? Ktoś jeszcze chodzi tam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ronaldo dziś z karnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@tomek8756 Niepopularna opinia. Niesamowicie irytująca, aktorka jednej miny. Dla mnie psuje odbiór każdego filmu w którym występuje :)

3

@kuz Znalezione nie kradzione. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Gosciuu Zacznijmy od tego, że ona sama się zaorała ;D

3

@marcinK0000 wyj*bią nawet więcej

0

@Martwy Jakim cudem wyszedł taki kurs? Scamujesz ;D

0

@Herato Już nudne te klepanie kolejnych części. Niech się zajmą innymi grami z ich katalogu :) GTA Online dopóki zarabia na siebie to wyjebongo mają, nie śpieszy im się.

2

@BordeR Pies.
Koty działają na mnie jakoś irytująco. Wchodzą, gdzie się tylko da i właściciela to mogłyby zmieniać co dzień, bo i tak mają wywalone ;D

1

@Ghotti PS jest wyżej, jeszcze brakuje Switchowi.
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_game_consoles

Ja kupiłem Switcha rok temu i świetnie się przy konsoli bawię. Gry od nintendo mają to w sobie, że łatwo się od nich uzależnić. Do piwa z kumplami odpalić takie mario kart albo Super Smash Bros to jest koks.
Ale wiadomo gusta guściki, znam takich co się odbili od konsoli. Trzeba lubić gry od Nintendo.

1

@BordeR Mamy trzeciego "gracza" i jest nim Nintendo ze swoim Switchem, które sprzedaje się nawet lepiej niż Xbox one i Xsx razem wzięte, ale wiadomo u nas w Polsce inne zapotrzebowanie na gry niż te od Nintendo.

0

@nitey Przecież był restart serii ;D To jak może być to samo. Mieli zmienić GoW w strzelanke?

1

@clyde Szkoda, że z Bloodborne nic. Chociażby ten patch 60 fps.. Ograło by się ponownie.

3

O Kur.. Wolverine od Insomniac

0

@HighestInTheRoom Kij go wie, raczej suchy. Nic nie boli, tylko drapie w gardle i to zmusza do kaszlu.

0

Jakiś sposób na kaszel? Chorowało się 2tyg temu, ale kaszel dalej trzyma :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?