4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 Bycie optymistą w tym klubie już dawno przeszło do lamusa ;d
0
Szykuje się kolejny niezły Rougelike. Arkane dowiozło.
https://x.com/Nibellion/status/1437387648000217091
2
Emeryt Ibra rozpoczął strzelanie w nowym sezonie, 2:0 dla Milanu ;D
0
Wszedł do pierwszego składu jak do siebie, co tu dużo mówić :)
3
@macio_944 Poziom artykułów na Gry Online już dawno upadł. Nawet z głupim dostarczeniem newsów mają problemy, bo wiecznie spóźnieni.. .
1
La Rambla to istny rollercoaster. Jeszcze niedawno życzyli Atletico mistrzostwa, a teraz to nawet kibicowali Espanyolu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@DaPidejpi Fajna ściana tekstu. Pozdrawiam cieplutko.
12
@PawkoFCB Ale to ty dzwonisz.
0
@Chakalaka Jedną. I będzie to w naszą bramkę :)
1
@norbi77 Nie ma co oceniać filmu po trailerze. Choć również cudów nie oczekuje od tego filmu.
0
@LeoMessiah Panie, odpuść sobie tego Netflixa dla normików na jakiś czas, co tam jeszcze można oglądać :P Spróbuj Amazon prime czy Apple tv. Od razu poczujesz powiew świeżość.
0
@Cule1234 Łatwiejszego przeciwnika to już nie dostaną, żeby wygrać ;D
14
xDDD
0
@macio_944 Co to kino? Ktoś jeszcze chodzi tam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ronaldo dziś z karnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@tomek8756 Niepopularna opinia. Niesamowicie irytująca, aktorka jednej miny. Dla mnie psuje odbiór każdego filmu w którym występuje :)
3
@kuz Znalezione nie kradzione. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Gosciuu Zacznijmy od tego, że ona sama się zaorała ;D
3
@marcinK0000 wyj*bią nawet więcej
0
@Martwy Jakim cudem wyszedł taki kurs? Scamujesz ;D
0
@Herato Już nudne te klepanie kolejnych części. Niech się zajmą innymi grami z ich katalogu :) GTA Online dopóki zarabia na siebie to wyjebongo mają, nie śpieszy im się.
2
@BordeR Pies.
Koty działają na mnie jakoś irytująco. Wchodzą, gdzie się tylko da i właściciela to mogłyby zmieniać co dzień, bo i tak mają wywalone ;D
1
@Ghotti PS jest wyżej, jeszcze brakuje Switchowi.
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_game_consoles
Ja kupiłem Switcha rok temu i świetnie się przy konsoli bawię. Gry od nintendo mają to w sobie, że łatwo się od nich uzależnić. Do piwa z kumplami odpalić takie mario kart albo Super Smash Bros to jest koks.
Ale wiadomo gusta guściki, znam takich co się odbili od konsoli. Trzeba lubić gry od Nintendo.
1
@BordeR Mamy trzeciego "gracza" i jest nim Nintendo ze swoim Switchem, które sprzedaje się nawet lepiej niż Xbox one i Xsx razem wzięte, ale wiadomo u nas w Polsce inne zapotrzebowanie na gry niż te od Nintendo.
0
@nitey Przecież był restart serii ;D To jak może być to samo. Mieli zmienić GoW w strzelanke?
1
@clyde Szkoda, że z Bloodborne nic. Chociażby ten patch 60 fps.. Ograło by się ponownie.
3
O Kur.. Wolverine od Insomniac
0
@HighestInTheRoom Kij go wie, raczej suchy. Nic nie boli, tylko drapie w gardle i to zmusza do kaszlu.
0
Jakiś sposób na kaszel? Chorowało się 2tyg temu, ale kaszel dalej trzyma :/