4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@macio_944 Jakoś jestem dziwnie spokojny o serial patrząc na to, że będzie to na HBO ;D Liczę na ciężki, przytłaczający klimat.
1
@IronSanHybrid To może się przekonasz do Milesa po przejściu gry, bo dla mnie jego historia wydawała się ciekawsza :P Historia Parkera była już wielokrotnie opowiadana i przerabiana do zarzygania, a z Milesem czuć lekki powiew świeżości.
PS Widziałeś już trailer 2 części?
1
@IronSanHybrid Syf, szkoda kasy. Nie zdziwię się jak wrzucą niedługo, gdzieś za friko :P
0
@tomek256 A po jakiego groma potrzebny ci laptop, że tak grzecznie zapytam? Nie do gier, nie do wymagających programów, ale obowiązkowo z ssd? :)
1
@Image Kuman z własnego kieszonkowego opłacił meczyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Virusk3 Bez przesady, nie ma już Valverde w klubie xD
1
@Batys Przecież jest też Garcia, a Pique jest nietykalny.
0
Villarreal i remis. Nowe nie znałem..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Encore Spalony ;D
0
@Pietkinho Nie mówię, że ma rację, ale aktualnie nie dużo trzeba, żeby wyróżnić się w Barcelonie jak wszyscy grają kupę :p
2
xDDD
https://x.com/StrangeXboxMsgs/status/1441208552060641287
4
@macio_944 Nawet chciałbym w to uwierzyć, ale ja to słyszę co sezon xD
1
@FCMichalo Już nawet na strims world jest zakładka z walką ;D
0
@Salchent Kasa, misiu, kasa ;D
1
@kcule14 Ja o jego istnieniu dowiedziałem się dopiero po transferze do City xD
0
@LeoMessiah A to on był kiedyś hypowany? Ta cała otoczka wokół niego opiera się na tym, że kosztował 100 mln.
6
@betonito Tak, tak. Na pewno tak będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Japonk Tak, ale możesz upewnić sie czy w ustawieniach masz włączone zapisywanie w chmurze.
1
@GeneralXavi Ja się pokusiłem na yolo decyzję i zagrałem City. Przeczytałem ciekawą ciekawostkę, że Guardiola nigdy nie przegrał z tym samym rywalem 4 razy z rzędu ;D
5
@JohnnyBarca Mój stary > Diaz i Olmo
Niech lepiej szukają dalej..
2
No i ez. Potężny Lech skończył się zaraz po tym jak na nich postawiłem xD
1
@GregSTG Pewnie tych co jutro będą oglądać mecz Realu licząc na to, że stracą punkty :)
29
Skywalker w akcji.
11
Iksde. Co tu więcej dodać. Na chłopa zwrócono uwagę pewnie z tego względu, że grał kiedyś w Barcelonie. To wystarczy, żeby zostać trenerem Barcy ;D
0
@MesQueUnClub_87 Zamawianie czegoś na określoną godzinę w piątek to samobójstwo :)
0
@Herato W sezonie 21/22 :)
0
@Rewolucja123 Ciężki wybór, kot w worku, czy średniak.