4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@eydeem Chłop ma prawie 40 lat, jak ma się inaczej zachowywać? ;D
Ja oglądam w zależności od tego co potrzebuje. Wychodzi nowa gra to oglądam Lirika, variety stream 39daph, coś głupiego Mizkif, podróżowanie po świecie Jinnytty itd.
5
@DonMatteo901 Jak ty to robisz, że zawsze jak wklejasz link z twittera to musi to spi*przyć :D
1
@Gosciuu Każdą popularną osobę w internecie można podpisać pod influencera. Taki Stanowski również jest influencerem.
2
Wyciekły zarobki streamerów z Twitcha, ale będzie młyn
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Mr8lack Jak masz Ea Play to bodajże od jutra możesz już grać.
34
@NaFazieHitman Kwota to chyba obliczona ze wzoru Hajty.
0
Widzę, że dzisiaj premiera Windows 11, ktoś już instalował? Warto?
1
@Songo91 Aguero i Dembele to tylko kwestia czasu, aż znowu pójdą na L4.
Ja to czekam na powrót Wielkiego Brajtłajta, który zastąpi tego żenującego Skywalkera na boisku.
0
@l0Messini Ale problemów z oddychaniem nie masz? Jeżeli faktycznie trafiła do oskrzeli to kaszel pomoże jej się dostać do przewodu pokarmowego
0
@l0Messini Pewnie była zarażona koronaświrusem. Ja bym się już pakował do grobu na twoim miejscu :)
0
@RR Signal? Ten komunikator dla foliarzy? ;D
1
@Nazio87 Jak najbardziej. Krytyk kulinarny :)
1
@PatrychoO Jak masz zamiar grać na PC to upewnij się tylko, że masz komputer z NASA, bo optymalizacja będzie zapewne skopana na premierę jak to Ubisoft.
Ja to wolę poczekać na pierwsze recenzje, a i tak kupie pewnie na promocji na święta.
Już wole wydać kasiore na Back 4 Blood i Bf 2042 w tym mięsiąc niż na ten kotlecik.
PS Fajna dynia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
46
Twitter stonks
https://x.com/Twitter/status/1445078208190291973
0
@TheNekro94 Ja to mam chyba za bardzo wywalone w życie innych, żeby przeglądać Facebooka ;D Instagram to już w ogóle. Jedynie co to messenger.
10
@kamil9040 Przecież na Facebooku stara Januszerka została ;D
1
@sintesox Jestem zdania, że Koeman tak nie uważa.
5
Działa wam internet? Bo mi nie działa.
1
@MesQueUnClub_87 Jak na Ubisoft przystało, niczego Wielkiego się po nich nie spodziewam ;D
1
@Joe_Pesci Czekam na pierwsze recenzje, bo po gameplayu widze, że znowu odgrzewany kotlet..
2
@cules100pro Żebyś się jeszcze nie zdziwił ;D
0
@LioMessi10 Każda platforma ma swoje perełki. Nie mówię, że Netflix takich nie posiada. Po prostu przy takiej liczbie użytkowników jaką posiada Netflix jak ktoś powie, że coś jest fajne to wszyscy idą za tym jak owieczki i będą to papugować :P
1
@LioMessi10 Overhyped, typowy średniaczek. Ale czego tu się spodziewać po oglądających Netflixa. Nie są to zbyt wymagająca widownia ;D Ale nie będę niczego spoilerował skoro jesteś po pierwszym odcinku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@MikeBajson Najsłabszy Real od lat, czemu ja to słyszę co roku xD Nawet jak wygrywali LM
11
Miło ze strony Realu, że chcą poczekać na Barcelone.
3
@MesQueUnClub_87 U mnie to samo, ale dzięki temu odstawiłem oglądanie piłki i zainteresowałem się hokejem, którego do dziś oglądam, więc są tego plusy. Dzięki Valverde xD
0
@Kwiatek67 Nie każdy jest tobą, kolego :) Jeżeli ma taki słaby mental to gra w takim klubie nie jest dla niego, niepotrzebny nam drugi Alba, którego paraliżuje strach od popełniania błędów.