4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Joe_Pesci Nie bronie Kumana, ale to że powiedział to właśnie na konferencji na pewno zostanie zapamiętane przez Nico i wbite w głowę. Dzięki czemu będzie miał gdzieś z tyłu głowy, jak zdarzy się podobna sytuacja na boisku :) Taki to typ trenera, który nie będzie głaskał piłkarzy po głowie, tylko wspomni to co spie*dolili.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@pt9 Pierwsza noc, 7 godzin po szczepieniu 39 gorączki. Z rana wcale nie lepiej. Trzymało mnie ze 2 dni. Ręka nie bolała. Tylko gorączka i na drugi dzień ból oczodołu i głowa. Gdybym wiedział, że tak mocna będę przechodził to szczepienie to nigdy bym nie poszedł :) Żadna grypa mnie tak nie położyła jak to gówno.
0
@Gaucho Ale co ma do tego charakter? Ja tu mówie o zwykłej zmianie klubu ;D
2
@IronSanHybrid Nie zdziwię się jak sam Ter Stegen będzie chciał zmienić klub po sezonie :)
0
Druid wziął potke na heala przed walką
0
Ktoś, coś obstawia na fame mma?
0
@Cule1234 Ten to ma niezłych ziomków. Pierwsze co robią to lecą do dziennikarzy z informacją xD
2
@l0Messini Musi być, przecież trzeba przypisać gre do konta
1
@Roobo Trener tymczasowy, żeby go wywalić po sezonie xD Skąd możesz wiedzieć czy gorzej być nie może? Nie wiemy co się tam dzieje, a to że trenerzy nie chcą pchać się w ten syf dużo to mowi
3
@Emhyr Usłyszał wasz płacz odnośnie Pirlo, więc postanowił zostawić tak jak jest xD
56
@barcelonaLM No i pozdro. Jasno powiedziane, a nie jakieś głupie podchody xD
0
@Lionel_Messi10 Od tego masz mody. Gier sportowych się nie remasteruje
0
@Lionel_Messi10 Jak można zremasterować grę piłkarska? xD Skoro każda kolejna cześć to tak naprawdę remaster poprzedniczki ;D
1
@DaPidejpi Jak czytam te nazwiska to odnoszę wrażenie, że walczą ciągle te same osoby xD
0
@Woland10
Sezon 24/25 Ansu od pierwszej minuty to byłaby paranoja. MŁODZIAN potykał się o własne nogi z Legią Warszawa i widać, że to nie to jeszcze.
1
@Sau_Ron Oddychać muszę bo się udusze EO
5
Najszybszy człowiek na dwóch rękach :D
1
@Lionel_Messi10 Ta ta, namiesza. Nie pokazali jeszcze żadnego gameplaya. W dodatku ma być to darmówka, bez żadnych licencji od jakiś no name'ów. Już widzę jak namieszają xD EA to gigant i żeby podjąć jakąkolwiek walke z nimi potrzebny jest duży "gracz".
3
@Criss18Barca Błędy, błędy, mobilna grafika, piłka ważąca ze 100kg itd. :) To, że pracowali 2 lata nad tym czymś to jakiś nieśmieszny żart.
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1638738416604340400/5BFC18ADF7ABACF6B151B5976CF0FBDE242C49E4/?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=false
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1634234816834524837/590C4B2B48D8088FAD7361F13FB502E15802B128/?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=false
10
@Cvzx Co jest xDDD
0
@Herato https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10735927#comment-10735934 xD
2
@Encore Myślałem, że to Denis Suarez po prawej ;D
0
@Hosh Nie będzie żadnej konkurencji. Ter Stegen musi grać wszystko albo zacznie tupać nóżką, tak jak to było w przypadku z Bravo.
1
@Pawel13sz A jak z Xavim się nie uda to już możemy zamykać klub, czy jak?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MichalZZZ Ciekawe w jakim klubie za kilka lat.
2
@boss000 W takim razie muszę oglądać inny mecz xD
0
Legenda głosi, że Barca dzisiaj odda celny strzał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ciekawostka
Barcelona nie wygrała żadnego z 7 ostatnich meczów na wyjeździe po tym jak pierwsi stracili bramkę :)