0

@Joe_Pesci Nie bronie Kumana, ale to że powiedział to właśnie na konferencji na pewno zostanie zapamiętane przez Nico i wbite w głowę. Dzięki czemu będzie miał gdzieś z tyłu głowy, jak zdarzy się podobna sytuacja na boisku :) Taki to typ trenera, który nie będzie głaskał piłkarzy po głowie, tylko wspomni to co spie*dolili.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@pt9 Pierwsza noc, 7 godzin po szczepieniu 39 gorączki. Z rana wcale nie lepiej. Trzymało mnie ze 2 dni. Ręka nie bolała. Tylko gorączka i na drugi dzień ból oczodołu i głowa. Gdybym wiedział, że tak mocna będę przechodził to szczepienie to nigdy bym nie poszedł :) Żadna grypa mnie tak nie położyła jak to gówno.

0

@Gaucho Ale co ma do tego charakter? Ja tu mówie o zwykłej zmianie klubu ;D

2

@IronSanHybrid Nie zdziwię się jak sam Ter Stegen będzie chciał zmienić klub po sezonie :)

0

Druid wziął potke na heala przed walką

0

Ktoś, coś obstawia na fame mma?

0

@Cule1234 Ten to ma niezłych ziomków. Pierwsze co robią to lecą do dziennikarzy z informacją xD

2

@l0Messini Musi być, przecież trzeba przypisać gre do konta

1

@Roobo Trener tymczasowy, żeby go wywalić po sezonie xD Skąd możesz wiedzieć czy gorzej być nie może? Nie wiemy co się tam dzieje, a to że trenerzy nie chcą pchać się w ten syf dużo to mowi

3

@Emhyr Usłyszał wasz płacz odnośnie Pirlo, więc postanowił zostawić tak jak jest xD

56

@barcelonaLM No i pozdro. Jasno powiedziane, a nie jakieś głupie podchody xD

0

@Lionel_Messi10 Od tego masz mody. Gier sportowych się nie remasteruje

0

@Lionel_Messi10 Jak można zremasterować grę piłkarska? xD Skoro każda kolejna cześć to tak naprawdę remaster poprzedniczki ;D

1

@DaPidejpi Jak czytam te nazwiska to odnoszę wrażenie, że walczą ciągle te same osoby xD

0

@Woland10
Sezon 24/25 Ansu od pierwszej minuty to byłaby paranoja. MŁODZIAN potykał się o własne nogi z Legią Warszawa i widać, że to nie to jeszcze.

1

@Sau_Ron Oddychać muszę bo się udusze EO

5

Najszybszy człowiek na dwóch rękach :D


1

@Lionel_Messi10 Ta ta, namiesza. Nie pokazali jeszcze żadnego gameplaya. W dodatku ma być to darmówka, bez żadnych licencji od jakiś no name'ów. Już widzę jak namieszają xD EA to gigant i żeby podjąć jakąkolwiek walke z nimi potrzebny jest duży "gracz".

10

@Cvzx Co jest xDDD


2

@Encore Myślałem, że to Denis Suarez po prawej ;D

0

@Hosh Nie będzie żadnej konkurencji. Ter Stegen musi grać wszystko albo zacznie tupać nóżką, tak jak to było w przypadku z Bravo.

1

@Pawel13sz A jak z Xavim się nie uda to już możemy zamykać klub, czy jak?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MichalZZZ Ciekawe w jakim klubie za kilka lat.

2

@boss000 W takim razie muszę oglądać inny mecz xD

0

Legenda głosi, że Barca dzisiaj odda celny strzał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ciekawostka
Barcelona nie wygrała żadnego z 7 ostatnich meczów na wyjeździe po tym jak pierwsi stracili bramkę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?