4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@neymarjr_143 Kliknij w powiadomienie i powinieneś się dowiedzieć ;D
0
@DaPidejpi Lapcio nie ma jaj, żeby to zrobić. Nie posiada "DNA Barcy" :)
5
@Ghotti Tyle, że hejt na Koemana był przez cały czas ;D
0
@Kurkmen Wystarczy znać regulamin. Na takim twitchu to pojedyncze "zakazane" słowa mogą ci zagwarantować bana :P
2
@Kwiatek67 Raz mogliby wpompować siano w porządnego trenera, a nie w kolejnego piłkarza.. Na pewno za jego kadencji naszym piłkarzom pojawiłaby się w końcu jakaś wola walki
0
@Bykunn Conte jest dostępny, na pewno dałby charakter tej drużynie, ale bądźmy szczerzy. Laporta nie ma jaja, żeby go zatrudnić. Nie posiada "DNA Barcelony"..
1
@Bykunn No właśnie, ktokolwiek i tak historia zatacza koło. Nie mówie, że nie trzeba się go pozbyć, bo potrzeba, ale nic na gwałt. Weźmiemy kolejnego leszcza pokroju Quique Setién v2 i pod koniec sezonu znowu będą chcieli się go pozbyć..
0
@Bykunn I kto ma przyjść za Kumana? Znowu jakiś półśrodek?
0
@Rust_Cohle Nie wezmą Conte, bo nie posiada DNA Barcy i nie ma nic z klubem wspólnego. Weźmy Valdesa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@pres Przyjadą na stadion tych dużych klubów i dostaną w papę. Tyle będzie z ich emocji i zaangażowania xd
1
xDD
https://x.com/KnockBrands/status/1438172260926468097
15
Sprytne.
https://x.com/tchncllytru/status/1438164106150830081
3
@PatrychoO Jak się zwolni miejsce w PSG
2
@Momals11 Kuman: To Puiga wina.
3
Messi to chyba w szoku, że to nie on rozgrywa i nie wie co ze sobą zrobić xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Come to Besiktas, Hochland!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
26
Jeszcze trochę to i Barca spotka się z Legią w Lidze Europy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@PatrychoO Odpal sobie Fifa 21, będziesz miał swoje demo ;D
0
@PatrychoO Nie będą.
https://www.eurogamer.net/articles/2021-07-12-eas-decision-to-make-fifa-22-on-pc-the-last-gen-version-isnt-going-down-well
0
@Krystian_mix Tylko na viaplay.
0
@Rust_Cohle Dla mnie działa normalnie. Grasz coś dzisiaj w meczu Realu?
6
@Pawel13sz Akurat kibice wczoraj to była masakra. Gwizdali na wszystko co się rusza.. Najgorszy sort kibica.
0
@!34RC3!_0N4 On nie przyszedł tutaj, żeby biegać do prostopadłych piłek. Tylko, żeby stać w polu karnym czekając na podanie, najlepiej na banie. Do niczego innego on nie został tutaj sprowadzony. Taka prawda ;P
0
@clyde Akurat kolekcjonerki są tanie od from software, jeżeli nic nie zmienią. Dark Souls 3 i Sekiro były po 500 ziko.
0
@clyde Zaraz Far Cry 6 wychodzi :)
0
W nowej Fifie usłyszmy Smokowskiego. Szpakowski mówi papa.