0

@neymarjr_143 Kliknij w powiadomienie i powinieneś się dowiedzieć ;D

0

@DaPidejpi Lapcio nie ma jaj, żeby to zrobić. Nie posiada "DNA Barcy" :)

5

@Ghotti Tyle, że hejt na Koemana był przez cały czas ;D

0

@Kurkmen Wystarczy znać regulamin. Na takim twitchu to pojedyncze "zakazane" słowa mogą ci zagwarantować bana :P

2

@Kwiatek67 Raz mogliby wpompować siano w porządnego trenera, a nie w kolejnego piłkarza.. Na pewno za jego kadencji naszym piłkarzom pojawiłaby się w końcu jakaś wola walki

0

@Bykunn Conte jest dostępny, na pewno dałby charakter tej drużynie, ale bądźmy szczerzy. Laporta nie ma jaja, żeby go zatrudnić. Nie posiada "DNA Barcelony"..

1

@Bykunn No właśnie, ktokolwiek i tak historia zatacza koło. Nie mówie, że nie trzeba się go pozbyć, bo potrzeba, ale nic na gwałt. Weźmiemy kolejnego leszcza pokroju Quique Setién v2 i pod koniec sezonu znowu będą chcieli się go pozbyć..

0

@Bykunn I kto ma przyjść za Kumana? Znowu jakiś półśrodek?

0

@Rust_Cohle Nie wezmą Conte, bo nie posiada DNA Barcy i nie ma nic z klubem wspólnego. Weźmy Valdesa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@pres Przyjadą na stadion tych dużych klubów i dostaną w papę. Tyle będzie z ich emocji i zaangażowania xd

15

3

@PatrychoO Jak się zwolni miejsce w PSG

2

@Momals11 Kuman: To Puiga wina.

3

Messi to chyba w szoku, że to nie on rozgrywa i nie wie co ze sobą zrobić xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Come to Besiktas, Hochland!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

26

Jeszcze trochę to i Barca spotka się z Legią w Lidze Europy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@PatrychoO Odpal sobie Fifa 21, będziesz miał swoje demo ;D

0

@Krystian_mix Tylko na viaplay.

0

@Rust_Cohle Dla mnie działa normalnie. Grasz coś dzisiaj w meczu Realu?

6

@Pawel13sz Akurat kibice wczoraj to była masakra. Gwizdali na wszystko co się rusza.. Najgorszy sort kibica.

0

@!34RC3!_0N4 On nie przyszedł tutaj, żeby biegać do prostopadłych piłek. Tylko, żeby stać w polu karnym czekając na podanie, najlepiej na banie. Do niczego innego on nie został tutaj sprowadzony. Taka prawda ;P

0

@clyde Akurat kolekcjonerki są tanie od from software, jeżeli nic nie zmienią. Dark Souls 3 i Sekiro były po 500 ziko.

0

@clyde Zaraz Far Cry 6 wychodzi :)

0

W nowej Fifie usłyszmy Smokowskiego. Szpakowski mówi papa.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?