4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
39
Kiedyś tak to właśnie wyglądało ;D
https://x.com/OldMemeArchive/status/1439945901666193414
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@masq Gra jest świetna, ale z tą walką to pojechałeś ;D Walka jest ch*lernie schematyczna i monotonna. Została dodana raczej z musu, żeby nie był to typowy symulator chodzenia :P
0
Coraz ciekawsze te reklamy na Youtubie.
https://x.com/Robert_Jones56/status/1439701324925480960
2
Brajtłajt wodzu ratuj nas :(
1
@Fantastyczny Chłopiec Będzie zajęty obroną Częstochowy pod naszą bramką :)
12
Niektórym to naprawdę nie dogodzisz, oprócz tego Roberto skład jest cacy. Lepszego się nie ulepi z tego co mamy ;d
2
@HighestInTheRoom No tak, nie potrafił już wcześniej zmotywować naszych piłkarzy do gry to tym razem na pewno mu się uda xD
Tutorial How to wejść w te same gówno *2021* [Zobacz Video]
0
Krysztianu by to wykończył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Roma po wylewie.
2
@Esteban_ Ja to mam kur.. szczęście xD
Dwa kupony, na jednym została Roma, a na drugim Lazio xDD
0
No i ez. Gol Ronaldo po kursie 1.90 to był prezent od buka xD
3
@Kondziubarca Postaw gola Hochlanda wydaje się bezpieczniej ;D
0
Chillera utopia te mecze siatkówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@marcin62 Podobno zrobili to, żeby dostosować trailer do regulaminu YouTube’a, którego reguły dotyczące używek i treści erotycznych są dość rygorystyczne. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Rockstar chce się bawić w "umilanie" swoich produkcji, zawsze to były w jakimś stopniu kontrowersyjne gry.
1
@Rafael1993 Przecież to kolejny średniak. Przejął samogrającą Belgie po no name Marc Wilmots, który osiągał praktycznie te same wyniki. W Evertonie nie potrafił wyciągnąć z zawodników niczego ekstra i błąkali się w środku tabeli. W Barcelonie nie będzie miał żadnego de Bruyne czy Lukaku i obudzi się z ręką w nocniku. Its a trap!
2
@BartqRKO W piłke nie trafił, zdarza się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@don'T.R.I.P.e Nic, to był chyba znajomy Kumana ;D
0
@tomek8756 Krowa i kurczak.
0
@KacperVEB muszę zapytać wujka Google, kto to jest ;D
0
@masq Nazywanie tą grę mmo jest dosyć dziwne, może to haczyk marketingowy, bo wszystko wskazuje na to, że to po prostu Survival ;D Krainy mają być losowe (hostowane przez graczy), budowanie osad, farmy i chyba brak PvP
1
@PatrychoO Nie podoba mi się to pompowanie balonika wokół Ansu. Nie zagrał jeszcze żadnego meczu po kontuzji, żeby nie było spotkania z rzeczywistością.
19
Nie sądziłem, że Activision ma na tyle jaja, żeby to zrobić. Osoby, które zostały zbanowane w Warzone za cheatowanie nie zagrają również w nowego CODA.
EA powinno zrobić to samo z Battlefieldem.
0
@Image Żeby to tylko w tym sezonie. Zjazd totalny.
0
Zajebiste mają te reklamy z 5G xD
2
@DaPidejpi Takie to życie w Warszawie. Przyjaciół to trzeba w internecie szukać :D
1
@IronSanHybrid Uncharted to must have, jeżeli lubisz klimaty Indiana Jones i Tomb Raider
2
@AduŚ07 A ja głupi przez cały dzień myślałem, że dzisiaj jest czwartek..
0
@patrykzmc2000 No i bardzo dobrze. Niech się zastanowią 10 razy, żeby nie brać na gwałt jakiegoś Quique Setien v2
0
@Kamiloza91 To raczej nie chodzi o to, że on by nie chciał. Tylko Barca nie chciałaby ;D