0

Beznema z golem, czy +2.5 gola w meczu?

2

Podziwiam tych optymistów przed każdym większym meczem w ostatnich latach mówiących, że dzisiaj ich dojedziemy. Za każdym razem humor zepsuty.

0

@Pewex Oglądałem dziś drugą połowę i ładnie klepali. Brakowało wykończenia.

0

@dafik85 "Niefortunnie" asystował przy golu Bayernu :)

4

@fart Spokojnie, w Monachium zapłacą rachunek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Jeżeli dzisiaj Bayern zagrał na 30% to co będzie działo się w Monachium. Alba to chyba w busie zostanie xD

3

La Rambla przed rewanżem w Monachium.
"Mam przeczucie, że dzisiaj wygramy"

I tak historia zatacza koło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@amanter Flashbacki nie dają mu spokoju:/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Roobo Ciężko grać słabo w obronie, jeżeli stoi tam 9 naszych zawodników :)

0

Przynajmniej Albie jeszcze nie pociekło po nogawce :)

0

Już uszy bolą od tego gwizdania, na uj oni gwiżdżą? Najgorszy sort kibiców..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

@kuz Alba w ciebie wstąpił. Udaj się do najbliższego egzorcysty.

2

Ronaldo zmieniony przez Lingarda, ale to musi być zaszczyt.. dla Cristiano.

0

@agaFCB Podziwiam. Również chciałbym odczuwać jakiekolwiek emocje przed meczem, ale mam wyjebongo ;D

0

@Slazzy 1:3

3

Nie ma to jak sportowo przypierdzielić sobie w kant stołu łokciem. Ała :)

1

Coraz więcej tego typu reklam na stronie xDD
https://ibb.co/X3S3xZQ

2

Dying Light 2 znowu przełożony xD

7

Ile to ja razy już czytałem, że trener ma nasze zaufanie po czym był wyrzucany xD

1

@Messibestplayerintheworld Czyli można na luzie wyjść z Pique i Lenglet w obronie :D

1

@macio_944 Rakitic, Fati, Dembele, Griezmann, Araujo. To słaba ławka?
Teraz mamy Demira i Araujo. To chyba tyle.

Edit. Okej, zapomnij o tym Couthino xD

0

Oby tylko Alba nie dostał za szybko flashbacków z ostatniego meczu z Bayernem.

2

@Rust_Cohle Więcej sosu, niż samego mięsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Komentarz usunięty

2

Jak Pique i Lenglet wyjdzie w pierwszym składzie to chyba wrzucę 5 stówek na Bayern xD

0

@Kondziubarca Gol Depaya po 2.60 kursie. Jak ktoś ma strzelić to właśnie on :)

0

@Katalonbar Za bardzo kombinujesz. Myśl jak Kuman. Wyjdzie Pique z Lenglet w obronie :)

0

@tomek8756 Bycie optymistą w tym klubie już dawno przeszło do lamusa ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?