4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Beznema z golem, czy +2.5 gola w meczu?
2
Podziwiam tych optymistów przed każdym większym meczem w ostatnich latach mówiących, że dzisiaj ich dojedziemy. Za każdym razem humor zepsuty.
0
@Pewex Oglądałem dziś drugą połowę i ładnie klepali. Brakowało wykończenia.
0
@dafik85 "Niefortunnie" asystował przy golu Bayernu :)
4
@fart Spokojnie, w Monachium zapłacą rachunek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Jeżeli dzisiaj Bayern zagrał na 30% to co będzie działo się w Monachium. Alba to chyba w busie zostanie xD
3
La Rambla przed rewanżem w Monachium.
"Mam przeczucie, że dzisiaj wygramy"
I tak historia zatacza koło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@amanter Flashbacki nie dają mu spokoju:/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Roobo Ciężko grać słabo w obronie, jeżeli stoi tam 9 naszych zawodników :)
0
Przynajmniej Albie jeszcze nie pociekło po nogawce :)
0
Już uszy bolą od tego gwizdania, na uj oni gwiżdżą? Najgorszy sort kibiców..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
@kuz Alba w ciebie wstąpił. Udaj się do najbliższego egzorcysty.
2
Ronaldo zmieniony przez Lingarda, ale to musi być zaszczyt.. dla Cristiano.
0
@agaFCB Podziwiam. Również chciałbym odczuwać jakiekolwiek emocje przed meczem, ale mam wyjebongo ;D
0
@Slazzy 1:3
3
Nie ma to jak sportowo przypierdzielić sobie w kant stołu łokciem. Ała :)
1
Coraz więcej tego typu reklam na stronie xDD
https://ibb.co/X3S3xZQ
2
Dying Light 2 znowu przełożony xD
7
Ile to ja razy już czytałem, że trener ma nasze zaufanie po czym był wyrzucany xD
1
@Messibestplayerintheworld Czyli można na luzie wyjść z Pique i Lenglet w obronie :D
1
@macio_944 Rakitic, Fati, Dembele, Griezmann, Araujo. To słaba ławka?
Teraz mamy Demira i Araujo. To chyba tyle.
Edit. Okej, zapomnij o tym Couthino xD
0
Oby tylko Alba nie dostał za szybko flashbacków z ostatniego meczu z Bayernem.
2
@Rust_Cohle Więcej sosu, niż samego mięsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Komentarz usunięty
2
Jak Pique i Lenglet wyjdzie w pierwszym składzie to chyba wrzucę 5 stówek na Bayern xD
0
@Kondziubarca Gol Depaya po 2.60 kursie. Jak ktoś ma strzelić to właśnie on :)
0
@Katalonbar Za bardzo kombinujesz. Myśl jak Kuman. Wyjdzie Pique z Lenglet w obronie :)
0
@tomek8756 Bycie optymistą w tym klubie już dawno przeszło do lamusa ;d