4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcanawieki Ja to czekam na pierwsze recenzje. Po gameplayu widzę, że to kolejny odgrzewany kotlet. Natomiast jeśli chodzi o samą premiere to już na pewno nie przełożą.
7
Depayowi to styki przepaliło po meczu z Bayernem xD
3
Aż 5 minut doliczył? Nasi to już chcą zejść do szatni, panie sędzio.
4
Nawet own goal nas opuścił (︶︹︺)
6
Zwycięski gol Roberto rozdupcyłby serwery La Bamby na kolejne 24h.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
30
Fajnie grają chłopaki, brakuje tylko... wszystkiego :)
0
@k1nGPu1G Jak Roberto strzeli dzisiaj bramke to bedzie naszym najlepszym strzelcem w tym sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ile was trzymała gorączka po szczepionce (jeżeli ją mieliście)?
0
@damian16161212 Dostałeś dobranocke na dobranoc, a ty narzekasz :D
0
@Kubsoleon Sam sobie odpowiedziałeś, dlaczego Koeman nie powinien zostać teraz zwolniony. Chyba, że chcesz zobaczyć drugiego Quique Setién w klubie, którego po pół roku będzie trzeba wywalić i tak historia zatacza koło.
1
@Kubsoleon Laporta to wiele mówi, mało robi, że ludzie jeszcze się tego nie nauczyli :D
0
@dembabejlen Potężny Negredo pokaże jak się gra De Jongowi
0
@Janas11224 i tak to się kręci. Sezonowcy odchodzą, nie ma kto przychodzić na stadion, oglądać meczów przed TV, kupować koszulek, a my się cieszymy walką o Ligę Europy xDD
Co jak co, ale sezonowcy to rzecz ważna przy tak dużym klubie.
3
@Azi No tak, wygramy.. Ciekawe jakiego trenera wybierze tym razem maszyna losująca.
0
@Derean On nie potrafi się ustawić na boisku, a ty chcesz jeszcze żeby grał na 9 xD
0
@JimMorrisonFCB Też tak myślę xD
1
@sonek Mam to samo. Nigdy się nie nauczę, żeby nie tykać meczów Napoli, bo nie ważne jak się postawi będzie na odwrót xD
1
@JohnnyBarca On bez formy to już był przed przyjściem Rudego xD Ter Stegen już dawno zapomniał co to znaczy mieć formę.
3
@koksik2700 Nic nadzwyczajnego. Ciesze się, że sprawdziłem za 5 ziko przez EA Play. 10 godzin gry mi starczyło, żebym stracił zapał do zakupu gry ;D
0
@zenoowity 10 to wygrana pierwszej drużyny lub remis
2
10 meczów w lidze francuskiej i człowiek obstawia akurat ten jeden mecz, gdzie bramki nie padają, a yebać to xD
0
Juventus to chyba zgrał się z formą Barcy. Jedni i drudzy tragedia..
1
@kuz Jednorazowe, na pierwszy miesiąc. Później 15 ziko z tego co pamiętam.
0
@kuz Yep, nie zapomnij tylko anulować subskrypcji potem :P
0
@kryhaa NIe będzie. Dostajesz tak naprawdę Fife 21 z zaktualizowanym składami ;P
1
Jak ktoś jest zainteresowany EA Play to można kupić teraz za 5 ziko na Playstation i Xboxie na miesiąc.
https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP5679-CUSA15082_00-EAAINTROPROMO1MO/
https://www.microsoft.com/PL-PL/p/ea-play/CFQ7TTC0K5DH/0003?icid=SSM_Search_Promo_EAPlay_CTA1
3
@MesQueUnClub96 Dziękuje za uwage. Zamykam Dyskusje.