1

@barcanawieki Ja to czekam na pierwsze recenzje. Po gameplayu widzę, że to kolejny odgrzewany kotlet. Natomiast jeśli chodzi o samą premiere to już na pewno nie przełożą.

7

Depayowi to styki przepaliło po meczu z Bayernem xD

3

Aż 5 minut doliczył? Nasi to już chcą zejść do szatni, panie sędzio.

4

Nawet own goal nas opuścił (︶︹︺)

6

Zwycięski gol Roberto rozdupcyłby serwery La Bamby na kolejne 24h.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

30

Fajnie grają chłopaki, brakuje tylko... wszystkiego :)

0

@k1nGPu1G Jak Roberto strzeli dzisiaj bramke to bedzie naszym najlepszym strzelcem w tym sezonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ile was trzymała gorączka po szczepionce (jeżeli ją mieliście)?

0

@damian16161212 Dostałeś dobranocke na dobranoc, a ty narzekasz :D

0

@Kubsoleon Sam sobie odpowiedziałeś, dlaczego Koeman nie powinien zostać teraz zwolniony. Chyba, że chcesz zobaczyć drugiego Quique Setién w klubie, którego po pół roku będzie trzeba wywalić i tak historia zatacza koło.

1

@Kubsoleon Laporta to wiele mówi, mało robi, że ludzie jeszcze się tego nie nauczyli :D

0

@dembabejlen Potężny Negredo pokaże jak się gra De Jongowi

0

@Janas11224 i tak to się kręci. Sezonowcy odchodzą, nie ma kto przychodzić na stadion, oglądać meczów przed TV, kupować koszulek, a my się cieszymy walką o Ligę Europy xDD
Co jak co, ale sezonowcy to rzecz ważna przy tak dużym klubie.

3

@Azi No tak, wygramy.. Ciekawe jakiego trenera wybierze tym razem maszyna losująca.

0

@Derean On nie potrafi się ustawić na boisku, a ty chcesz jeszcze żeby grał na 9 xD

0

@JimMorrisonFCB Też tak myślę xD

1

@sonek Mam to samo. Nigdy się nie nauczę, żeby nie tykać meczów Napoli, bo nie ważne jak się postawi będzie na odwrót xD

1

@JohnnyBarca On bez formy to już był przed przyjściem Rudego xD Ter Stegen już dawno zapomniał co to znaczy mieć formę.

3

@koksik2700 Nic nadzwyczajnego. Ciesze się, że sprawdziłem za 5 ziko przez EA Play. 10 godzin gry mi starczyło, żebym stracił zapał do zakupu gry ;D

0

@zenoowity 10 to wygrana pierwszej drużyny lub remis

2

10 meczów w lidze francuskiej i człowiek obstawia akurat ten jeden mecz, gdzie bramki nie padają, a yebać to xD

0

Juventus to chyba zgrał się z formą Barcy. Jedni i drudzy tragedia..

1

@kuz Jednorazowe, na pierwszy miesiąc. Później 15 ziko z tego co pamiętam.

0

@kuz Yep, nie zapomnij tylko anulować subskrypcji potem :P

0

@kryhaa NIe będzie. Dostajesz tak naprawdę Fife 21 z zaktualizowanym składami ;P

1

3

@MesQueUnClub96 Dziękuje za uwage. Zamykam Dyskusje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?