1

@Archie Odpowiednik PS4

10

@Janas11224 Zajebisty mecz, oglądać jak jedna drużyna broni się przez 90 minut nie potrafiąc wymienić kilku podań. Wystarczy, że w lidze krajowej trzeba takie drużyny oglądać.. Po sezonie nikt nie będzie o nich pamiętać i wrócą do swojej farmerskiej ligi. Doszukujesz się jakiegoś głupiego romantyzmu w dzisiejszym futbolu. Ludzie są zabiegani, mają lepsze do roboty niż oglądanie jak chłopy się bronią przez cały mecz. To samo tyczy się młodszych odbiorców, nie jest to ani trochę zachęcające do oglądania.

PS Koneser futbolu się znalazł.. Już widzę jak w odpalasz Ligę Europy, żeby obejrzeć Sturm Graz.

0

@Wronadlinho W EA Play powinno być dostępne cały czas. To jest pełna wersja, ale z limitem gry do 10 h.

0

@Wronadlinho 15 Ziko jest na pierwsze 10 godzin, a to o czym mówisz to EA Play Pro za 60 zł miesięcznie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Katalończyk 99 Giga Super, ale kogo z nas będą oni obchodzić po sezonie. Wrócą do siebie na farmę xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Real po wylewie, 1:2 xDD

4

@amanter No i gdzie te City? Najmocniejszy skład, którego pressingu nikt nie jest wstanie ogarnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@daniel32778 To szeryfy z La Rambli

2

Kurła, Flashbacki z Fify.

0

Tiraspol gol xDDD

1

Gej swój chłop :)

2

Mam link do meczu City.
Za 50 herbików wrzucę link. Nie kłamie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2

Rozpoczynam nową serię na La Rambli, nazwaną "Typy, które oskubią twój portfel do cna i nie wrócą.
Na pierwszy rzut idzie mecz dnia, czyli PSG - Man City. Analiza tego meczu była prosta jak budowa cepa. Dwie iście ofensywne drużyny, wielu spodziewa się gradu bramek, a tu uj! Nje bendzie brameg!

Typ
PSG - Man City (bez bramek) 16.0 kurs.

BOL!

2

@amanter Fajnie, że zdecydowałes się na coming out. Chcesz się poznać przystojniaczku?

0

@Janas11224 Pierwszych meczów się nie obstawia. Zasada numero uno

6

Inter jakie warzywo w LM.

0

@Ghotti Ciepło przyjęte? Hahhahaha, co kur.. xD? Sorry, ale chyba pomyliłeś gry. Ta gra to jest totalny syf, po którym każdy jeździ #Gra-Usługa

3

@marcin62 Żart? Powiedz to graczom Wowa przy każdej nowej premierze.

2

@colossus Czytałeś w ogóle artykuł? Miała podłączony telefon do ładowania. No co za niespodzianka, że tak się skończyło ;D

8

@LeoMessiah Od razu widać, że fan Leosi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Ubisoft najbardziej znienawidzonym wydawcą gier na świecie. Cóż za wyróżnienie, gdzie jest kurła EA.

1

@MesQueUnClub_87 Musisz sam sobie odpowiedzieć. Dla mnie zakup Xboxa był nie potrzebny, bo posiadam PC, a wszystkie gry na Xboxa są również wydawane na piecu. Game Pass jest również dostępny na PC i skorzystałem z niego tylko jeden raz. Dlaczego? A no dlatego, że ogrywam większość gier na bieżąco, jest to bardziej kierowane do casualowych graczy. Więc zadaj sobie pytanie czy ty będziesz w ogóle grać w te gry z Game Passa?
Ja posiadam PC, PS5, Nintendo Switch i wiem, że żadna gra mnie nie ominie z takim zestawem sprzętu.

0

@Encore Oby z podpórką :D Z Benfica będzie trudno wygrać, no cap.

4

Mam nadzieje, że Milan przejedzie się jutro po tym Atletico :)

10

3

@fortunate_son Nie ma mowy. Ta jego mało zwrotność i to, że jest po prostu wolny jak żółw nie wzniesie go już na wyżyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?