4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Mario96w Smażone kalmary to raczej jako przystawka. Coś w stylu krążków cebulowych.
Natomiast jeśli chodzi o ośmiornice to różnie z tym bywa, nie każdemu może to smakować. Nie dość, że twarda to i gumowa. Troche takie risky na rocznicową kolacje.
0
Pojawił się pierwszy teaser polskiej gry The Invincible na motywach powieści Stanisława Lema. Zapowiada sie nieźle.
1
@masq Jeżeli w pobliżu jest sporo wifi to może być problem ze stabilnością. Pomaga zmiana na 5Ghz, ale zasięg wifi się zmniejsza.
1
@sebqPL Do 5 dni roboczych
2
Nawet nie wiedziałem o istnieniu takiego użytkownika jak @Pawel13sz na La Rambli. 0/10 (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
0
@MarioVeB! Do tego puszczają na Viaplay, więc 30 dni za friko wejdzie jak w masło.
4
@RobiS No widzisz, trzeba mieć to coś w sobie, żeby lubić tego typu gry. Mnie im bardziej irytuje tym bardziej chce to przejść. Trochę podchodzi to pod masochizm ;D
2
@HighestInTheRoom Chcesz posmyrać moje włochate nóżki? Cenie sobie naturalność.
17
@agaFCB Weź ten czerwony.
14
@busquets5 Te same żarty przemielone tysiące razy..
5
@Rust_Cohle Na luzie, nie ma przepisów, które zabraniają pracownikowi mieć dwie umowy o pracę.
2
@Pilka_jest_okragla Głupie porównanie, zważywszy na to, że kredki trzymają się dlużej niż Aguero
0
@domin1515 Daje mu miesiąc i znowu się wysypie.
0
Powiedział do usłyszenia :(
1
Jak walkower to kupon unieważniony, co nie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RR Jakość jak żyleta.. jak odejdę 10 metrów od telewizora
3
@Getek Chłop ma zatwardzenie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Klopp włączył się Sousie
5
Ja pier.. Znowu Węgrzyn na tym TVP xD
0
Gol Albanii czy 5 kartek w meczu. Co wydaje się pewniejsze?
0
@Pilka_jest_okragla Tak tak, ominął ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podziwiam ludzi, którzy dalej w to wierzą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MesQueUnClub96 Nic nie daje, mam w to wywalone :)
1
@Kacper1432 Wyjebongo. Czy jestem jedyną osobą, która ma wywalone w tą ZP? Dla mnie równie dobrze może wygrać Vinicius. Mam to gdzieś ;D
1
@Messibestplayerintheworld Poczuli oddech potężnego Newcastle na plecach (° ͜ʖ °)
1
@Encore To jaki poziom prezentuje Ameryka Południowa w porównaniu do Europy to jakiś żart. Dostaną trójkę od Francuzów i tyle z tego będzie. W 2018 ledwo co wyszli z grupy i tym razem będzie podobnie.
0
Iksde, beka z typa :D
0
Martinez dzisiaj zagra, coś wiadomo?