1

@NaFazieHitman 2 gole Barcy na wyjeździe? Jak ty samobójca ;D

0

@reloaded Może i gówno, ale sprzeda się, chlanie przed kamerami u nas w modzie.

0

@Hawajczyk Suarez nie strzelał w LM, więc chcieli znaleźć kogoś innego. Falcao nie wzięli, bo nie był Holendrem. Cavaniego nie przyjęli, bo podobno chcieli odmładzać kadrę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A Manaj? Ten 24 letni chłop, który obleciał już 9 klubów i nigdzie go nie chciano?

0

@Kwiatek67 Martin Braitwhaite.

0

@PIWOSZ89 znany rasista cmonBrug

1

@RonnieVEB Oby wygrana, Betis leci po mistrza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Dzisiaj potężny Betis dojeżdża te śmieszne Atletico :)

2

@El dominatore On we własnej głowie nie ma poukładane, a co dopiero coś układać na boisku xD

1

@Neutral Akurat to było kwestią czasu ;D

0

@xVENUMx Szkoda dobrego piwka na taki meczyk.

1

@Djzordon Chyba się jednak uda.

0

@Djzordon Ostatnio stracili, dzisiaj na luzie pewnie wygrają

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@macio_944 Nie bez powodu Lapcio czekał ze zwolnieniem Kumana tyle czasu, zapewne nie mógł wyciągnąć Xaviego wcześniej.

2

@macio_944 Messi depresji by dostał.

2

@Krystian1588 Tomasz Karolak, wybitna rola.

1

@Fenyx Akurat Vallhala ma chyba oddzielna wersję gry. To nie jest patch. Tylko cos jak dwie oddzielne gry na PS4 i PS5.

1

@Fenyx next gen patch powinien się pobierać automatycznie jako aktualizacja do gry pod warunkiem, że masz gre zainstalowana

4

@Mns21 Co roku to samo.. A ludzie jak głupi. Chyba sam wydrukuje wyniki ZP i zrobię zdjęcie w ciemny pokoju aparatem 2 mpix, bo to dodaje wiarygodności xD

80

Już zacieram rączki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

12

@kkbarca Pedri jaka mina na końcu - Co jest kur.. gdzie Kuman? xD

0

Ewidentnie za długo trwa ta passa wygranych meczy Napoli. Trzeba chyba postawić na nich kuponik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Kwiatek67 nie nie, wydaje mi się, że będzie chłopakiem od podawania wody. Będzie mógł robić pranki z butelką wody

2

@PatrychoO Mogliby dać jakiemuś Winicjuszowi tą ZP przynajmniej byłoby zabawniej.

0

@SinMistico xD Tak, ciekawi mnie czy pani sprzątająca kibelki na Camp Nou się pożegna. Jeśli tego nie zrobi to na pewno Kuman miał z nią kosę..

3

@MesQueUnClub96 Zatrudnienie swojego kumpla na stanowisko "tymczasowego" trenera to była fantastyczna decyzja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Mathew86 Chce zobaczyć twoją mine jak Roberto będzie wychodził w pierwszym składzie :)

0

@GeraltzKatalonii Przybliżyłem na maksa i dalej nie wiem kto to jest xD To jest Sanchez?

1

@Piernik Właśnie, że nie. Co poniektórzy są tak zapatrzeni w niego, że nawet gdybyśmy spadli do 2 ligi to by mówili, że to nie jego wina, tylko piłkarzy

0

@kkbarca Ta, to teraz będzie slodzenie wszystkim, a Xavi na każdy trening będzie przynosił po lizaku dla każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?