1

@Objectivo Cóż za zaskoczenie. Dojenie krowy rozpoczęte, ciekawe na którym sezonie się zatrzymają :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@pikass14 6 to jest bardziej dla firm. 5 powinna być okej do domowego użytku.

1

@Bocheno1 To może skończyć się depresją, jak Xaviemu nie wyjdzie :/

1

@Rewolucja123 Ty, coś się popsuło. To nie Xavi.

6

@DaPidejpi Zajechał rumaka. Ręka musi odpocząć :D

1

@Rewolucja123 Admin to chyba podwyżkę dostanie za ten spam na Twitterze ;D

2

@chavez Nowy kontrakt już w drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rewolucja123 Ta, wprowadzić zasadę mówiąca o zakazie uśmiechania się po przegranym meczu przez następne 24h. Natomiast w przypadku uronienia łzy, piłkarz dostaje plusik do dzienniczka

0

@PatrychoO Jakoś kompletnie nie czuje satysfakcji z gry. Nawet nie jestem w stanie powiedzieć co mi w niej pasuje..

Najlepsze jest to, że to już trzecia Forza, którą kupiłem i zawsze tak samo się kończyło, głupi ja. Dobrze, że tym razem tylko -4zł ;D

1

@Nazio87 Ja już jestem po prawie 2 godzinach i jako osoba, która nie jest jakimś giga fanem ścigałek mogę śmiało powiedzieć, że raczej drugi raz nie odpalę xD Sprawdzę jeszcze multi, ostatnia nadzieja ;d Dziękuję za uwagę.
PS Gra jest śliczna.

1

@eydeem Minecraft 2D w takim giga skrócie.

2

@kiper09 Aha. Kompletnie ich nie znasz, więc oceniasz ich prace na podstawie wyglądu i wieku. Zajebiście xD

0

@chudinhomc Jak ty to sobie wyobrażasz..Załóżmy, że prowadzi Barcelonę i City i te zespoły spotykają się w LM xD

0

@Nazio87 Tak, odpalisz.
11:00 p.m. UTC, Nov. 8

0

@Sulimo Smakuje jak woda gazowana z jakimś tanim sokiem arbuzowym ;D Ale gusta guściki, kto co woli.

1

@eydeem U mnie się nie pojawił :I Wpakować się w takie bagno to nic fajnego. Najpierw chce zobaczyć pierwsze efekty, później będę się uśmiechał.

3

@Patriskos Kilka dni temu została wysyłana duża dostawa konsol do Europy. Powinieneś coś upolować na Black Friday i Cyber Monday

1

@neeed Przedłużenie kontraktu Roberto to tylko kwestia czasu. Witamy w nowej Barcelonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@Jakchcesz 0:0, ale 90% posiadania piłki EZ

0

@Comfortable_ Ja to już ze 2 lata nie odpaliłem CSa, totalnie mi sie przejadł. Dosłownie rzygam słysząc dźwięki z tej gry xD

0

@Comfortable_ Aha to krótkie słowo potwierdzenia i nie ma z tym czasownikiem nic wspólnego! Możemy go użyć w zdaniach:
Aha, oczywiście.
Aha, już rozumiem.

2

@AdiKingu96 Nigdy nie był wybitny. Do takiego Oblaka mu daleko.

0

Dziadek Ibra dzisiaj z golem ;D

1

@kkbarca i kontrakt do 2027, witamy w Barcelonie ;D

2

@Encore Formacja 7-2-1 działa cuda.

1

@Wilczeq To byłoby historyczne osiągnięcie ;D

3

"zaliczy gola jak dałem że obie strzela?? samobója jak liczą"
Taki rarytas z Fortuny xD

1

@ranger3120 Alien: Isolation

23

Po co trzymać bąka w dupie, niech se polata po chałupie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?