4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Objectivo Cóż za zaskoczenie. Dojenie krowy rozpoczęte, ciekawe na którym sezonie się zatrzymają :D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@pikass14 6 to jest bardziej dla firm. 5 powinna być okej do domowego użytku.
1
@Bocheno1 To może skończyć się depresją, jak Xaviemu nie wyjdzie :/
1
@Rewolucja123 Ty, coś się popsuło. To nie Xavi.
6
@DaPidejpi Zajechał rumaka. Ręka musi odpocząć :D
1
@Rewolucja123 Admin to chyba podwyżkę dostanie za ten spam na Twitterze ;D
2
@chavez Nowy kontrakt już w drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rewolucja123 Ta, wprowadzić zasadę mówiąca o zakazie uśmiechania się po przegranym meczu przez następne 24h. Natomiast w przypadku uronienia łzy, piłkarz dostaje plusik do dzienniczka
0
@PatrychoO Jakoś kompletnie nie czuje satysfakcji z gry. Nawet nie jestem w stanie powiedzieć co mi w niej pasuje..
Najlepsze jest to, że to już trzecia Forza, którą kupiłem i zawsze tak samo się kończyło, głupi ja. Dobrze, że tym razem tylko -4zł ;D
1
@Nazio87 Ja już jestem po prawie 2 godzinach i jako osoba, która nie jest jakimś giga fanem ścigałek mogę śmiało powiedzieć, że raczej drugi raz nie odpalę xD Sprawdzę jeszcze multi, ostatnia nadzieja ;d Dziękuję za uwagę.
PS Gra jest śliczna.
1
@eydeem Minecraft 2D w takim giga skrócie.
2
@kiper09 Aha. Kompletnie ich nie znasz, więc oceniasz ich prace na podstawie wyglądu i wieku. Zajebiście xD
0
@chudinhomc Jak ty to sobie wyobrażasz..Załóżmy, że prowadzi Barcelonę i City i te zespoły spotykają się w LM xD
0
@Nazio87 Tak, odpalisz.
11:00 p.m. UTC, Nov. 8
0
@Sulimo Smakuje jak woda gazowana z jakimś tanim sokiem arbuzowym ;D Ale gusta guściki, kto co woli.
1
@eydeem U mnie się nie pojawił :I Wpakować się w takie bagno to nic fajnego. Najpierw chce zobaczyć pierwsze efekty, później będę się uśmiechał.
3
@Patriskos Kilka dni temu została wysyłana duża dostawa konsol do Europy. Powinieneś coś upolować na Black Friday i Cyber Monday
1
@neeed Przedłużenie kontraktu Roberto to tylko kwestia czasu. Witamy w nowej Barcelonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Jakchcesz 0:0, ale 90% posiadania piłki EZ
0
@Comfortable_ Ja to już ze 2 lata nie odpaliłem CSa, totalnie mi sie przejadł. Dosłownie rzygam słysząc dźwięki z tej gry xD
0
@Comfortable_ Aha to krótkie słowo potwierdzenia i nie ma z tym czasownikiem nic wspólnego! Możemy go użyć w zdaniach:
Aha, oczywiście.
Aha, już rozumiem.
2
@AdiKingu96 Nigdy nie był wybitny. Do takiego Oblaka mu daleko.
0
Dziadek Ibra dzisiaj z golem ;D
1
@kkbarca i kontrakt do 2027, witamy w Barcelonie ;D
2
@Encore Formacja 7-2-1 działa cuda.
1
@Wilczeq To byłoby historyczne osiągnięcie ;D
3
"zaliczy gola jak dałem że obie strzela?? samobója jak liczą"
Taki rarytas z Fortuny xD
1
@ranger3120 Alien: Isolation
23
Po co trzymać bąka w dupie, niech se polata po chałupie.