0

Komentarz usunięty przez użytkownika

21

i tak to leci xd


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Żeby tylko Leo nie brali do tablicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Żeby tylko Ramosa nie pokazali xDDD

5

Suarez jaka mina xD

0

@Mathew86 Ja się nie zdziwię, jeżeli będziesz w błędzie :P

1

@Bobrowik Sevilla musi strzelić gola, żeby usatysfakcjonować mój kupon, więc może być ciężko.

0

@Sysia11 Ta, szczególnie sprawdziło się w ostatnim meczu. Antyfutbolowiec chciał grać na remis 0-0, więc ściągnął napastników z boiska i Milan w samej końcówce wdupcył im gola. Jakie to było piękne i satysfakcjonujące ;)

2

@koziar Widzę, że na kanale to co drugi filmik to o Lewym xD

3

Spokój hehe, a to żartowniś :D

2

Wynik lepszy niż gra, ale to jeden uj. Na końcu i tak liczą się zdobyte punkty :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gacu95 Nie mów hop..

0

Ja pierdziele, narobili w gacie.. Co oni mają z tymi niecelnymi podaniami?!

0

O co rozchodzi się w meczu Benfiki? Grają przeciwko drużynie z 9 piłkarzami ;D

1

Im dalej tym gorzej.. Niech Xavi trochę nimi tam wstrząśnie w szatni, bo początek był dobry tylko brakowało wykończenia..

1

@Melon10 Hiszpański Lenglet. Nie nabiorę się na tą jego młodość i potencjał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@marcin62 30h? Nie mów, że kupiłeś.. Było brać triala na 10h. Ja po przegraniu kilku godzin w beta testach wiedziałem, że coś jest nie halo, więc od razu anulowałem preordera i wolałem sprawdzić przez traila. Gra jest po prostu nijaka, jakbym grał w grę Free to Play.

PS A Ludzie mówili, że BF5 jest słaby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Mr8lack Halo Infinite pozamiatało BF i Coda w tym roku. Do tego multi jest za friko.

9

@blazeq Podobnie jak to było z Garcia. Its a trap ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@AmigoBlancos Obrońcy robią tam za statystów i później ludzie łapią sie na tych niesamowitych napastników z bundesligi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@JohnnyBarca

0

Widzę, że BI psycha siada na twitterze i rozdaje bany na lewo i prawo :D

0

@MarioVeB! Ja jak brałem miesiąc za friko i ani razu się nie ścięło na żadnej transmisji. Pewnie masz TV pod wifi i ograniczone łącze.

0

@Momals11 I z jakiego wzoru to obliczyłeś? Spróbuj napisać coś kiedyś negatywnego w stronę Leo na La Rambli. Zaraz by się zlecieli ludzie z nickiem Messi, żeby cię dojechać xD

0

@agaFCB Wątpię, że jesteś w mniejszości. Żyjemy w erze fit świrów liczących kalorie na każdym kroku ;D

0

Nowy Monsterek pojawił się w Zabce. O smaku arbuzowym. Ktoś próbował już?

23

Co jest xD


0

@Mario96w Kup 3 cheesy i będziesz miał to samo:)

10

Karma Atletico. Antyfutbolowiec zdjął napastników i chciał grać na remis 0-0..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?