4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
i tak to leci xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Żeby tylko Leo nie brali do tablicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Żeby tylko Ramosa nie pokazali xDDD
5
Suarez jaka mina xD
0
@Mathew86 Ja się nie zdziwię, jeżeli będziesz w błędzie :P
1
@Bobrowik Sevilla musi strzelić gola, żeby usatysfakcjonować mój kupon, więc może być ciężko.
0
@Sysia11 Ta, szczególnie sprawdziło się w ostatnim meczu. Antyfutbolowiec chciał grać na remis 0-0, więc ściągnął napastników z boiska i Milan w samej końcówce wdupcył im gola. Jakie to było piękne i satysfakcjonujące ;)
2
@koziar Widzę, że na kanale to co drugi filmik to o Lewym xD
3
Spokój hehe, a to żartowniś :D
2
Wynik lepszy niż gra, ale to jeden uj. Na końcu i tak liczą się zdobyte punkty :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gacu95 Nie mów hop..
0
Ja pierdziele, narobili w gacie.. Co oni mają z tymi niecelnymi podaniami?!
0
O co rozchodzi się w meczu Benfiki? Grają przeciwko drużynie z 9 piłkarzami ;D
1
Im dalej tym gorzej.. Niech Xavi trochę nimi tam wstrząśnie w szatni, bo początek był dobry tylko brakowało wykończenia..
1
@Melon10 Hiszpański Lenglet. Nie nabiorę się na tą jego młodość i potencjał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@marcin62 30h? Nie mów, że kupiłeś.. Było brać triala na 10h. Ja po przegraniu kilku godzin w beta testach wiedziałem, że coś jest nie halo, więc od razu anulowałem preordera i wolałem sprawdzić przez traila. Gra jest po prostu nijaka, jakbym grał w grę Free to Play.
PS A Ludzie mówili, że BF5 jest słaby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mr8lack Halo Infinite pozamiatało BF i Coda w tym roku. Do tego multi jest za friko.
9
@blazeq Podobnie jak to było z Garcia. Its a trap ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@AmigoBlancos Obrońcy robią tam za statystów i później ludzie łapią sie na tych niesamowitych napastników z bundesligi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@JohnnyBarca
0
Widzę, że BI psycha siada na twitterze i rozdaje bany na lewo i prawo :D
0
@MarioVeB! Ja jak brałem miesiąc za friko i ani razu się nie ścięło na żadnej transmisji. Pewnie masz TV pod wifi i ograniczone łącze.
0
@Momals11 I z jakiego wzoru to obliczyłeś? Spróbuj napisać coś kiedyś negatywnego w stronę Leo na La Rambli. Zaraz by się zlecieli ludzie z nickiem Messi, żeby cię dojechać xD
0
@agaFCB Wątpię, że jesteś w mniejszości. Żyjemy w erze fit świrów liczących kalorie na każdym kroku ;D
0
Nowy Monsterek pojawił się w Zabce. O smaku arbuzowym. Ktoś próbował już?
23
Co jest xD
0
@Mario96w Kup 3 cheesy i będziesz miał to samo:)
10
Karma Atletico. Antyfutbolowiec zdjął napastników i chciał grać na remis 0-0..