23

Co jest xD


0

@Mario96w Kup 3 cheesy i będziesz miał to samo:)

10

Karma Atletico. Antyfutbolowiec zdjął napastników i chciał grać na remis 0-0..

1

Niech City dalej sobie klepie, skoro tu wystarczy jedna solidna kontra, żeby im strzelić xD

1

Guardiola jak bansuje xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Lig Ę

0

Szpakowski yikes..

0

@Woland10 City i strzelanie wiecej niż 2 bramek topowym drużynom xD
20 strzałów i może 2 bramki uda im się wcisnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Mam pewien problem z przeglądarką od kilku dni. Filmiki na YouTube lub streamy na Twitchu automatycznie się pauzują same z siebie z jakiejś przyczyny. Ktoś miał podobny problem i wie co z tym zrobić?

0

@Vebrol a ty mój :)

0

@Vebrol Byku, bezpieczniej zagrać o1.5 na PSG po kursie 3.05 albo brameczke Leo po 3.30. Messi strzelił 7 goli w 5 meczach przeciwko drużynom Guardioli.

0

Fajne te Napoli w LE, takie nie za mocne.
2-0 ze Spartakiem aktualnie ;D

0

@czółkovsky Dobry marketing w sensie, że będzie o tym głośno. Takie same komentarze były podczas Hejt Parku, a widzów przybywało i przybywało :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@czółkovsky Samobój? Raczej dobry marketing :P

4

@Vebrol La Rambla byłaby w żałobie do końca roku. Nie dość, że odpadniemy z LM to i jeszcze Lewandowski dostanie ZP. Trudne życie Ramblowicza :(

1

@IronSanHybrid Widziałem już xD

4

Wyciekł trailer remasteru GTA SA, którego Rockstar nie opublikował.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czy Messi kiedykolwiek przegrał z drużyną Guardioli?

0

Jeszcze tylko brakuje, żeby Lewy wygrał ZP. Żałoba na La Rambli do końca roku gwarantowana.

1

@AllBundy Po przegranej z Bayernem psycha mu siadła.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Legnlet to chodząca bomba. Zdjąć go, Araujo na środek i Dest IN

0

@ArterkHD U mnie również, ale -3.5 gola, więc raczej na luzie ;d

1

@Dertinho Przełączyłem na chwile na polski stream z Barcą i momentalnie wróciłem na angielski. Fajni ci komentatorzy w tej Polszy.

0

Ja pier.. Zapomniał pod którym przyciskiem miał strzał :(

0

@ElKamil Czy na farcie czy też nie. Kurs się przez to nie zmniejsza :P

Edit. Po reakcji wnioskuje, że nie zagrałeś mojego kuponu :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?