4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mario96w Top dna? :)
3
@Emhyr Przegrywamy z Sevillą dwoma bramkami i kończymy rok na ósmym miejscu, daję z 70% szans, na luzie do zrobienia.
1
@RobiS Fleabag, świetna komedia.
Dobry Omen.
5
@AssisMoreira Przecież tam normalnie kupisz buty z Nike, Pumy, Addidas. Jeżeli szukasz czegoś od Gucci to faktycznie do złych sklepów trafiłeś..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@KidusFCB Panie, temat rzeka. Z darmowych Apex Legends, Halo Infinite, Warzone.
4
@BARCA1899Messi No faktycznie 200iq. Jak stadion już się rozpadnie w drobny pył to chyba będą grali w ogródku u Laporta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@sintesox Na pewno tak będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Emhyr No i bardzo dobrze. To dobry prorok z Ciebie, a nie zły.
0
@Rewolucja123 Piszesz jak te goldy z czatu spamiące VAC przy każdej akcji ;D Flick jak flick. Jeszcze zrozumiałbym gdyby biegł na tym shortcie, ale on wlekł się na shifcie ;D No cap.
1
@norbi77 Strzały na bramkę, niecelne i zablokowane.
0
@DarkShen Niewielkie.
0
@DarkShen Tak. Na PS5 sam ogrywałem wczoraj.
0
@DarkShen Aktualnie jest darmowy weekend w Vanguardzie na multi. Sprawdź sobie.
@fortunate_son nie jest darmowa. Dopiero będzie w następnym roku prawdopodobnie
0
Kuman wyciągnął z tej drużyny maksimum, no cap ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Dawaj na remis Elche, będzie śmiesznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Edit. Wykrakałem xDDD
0
Dzbanele dzisiaj na 9?
0
@Messibestplayerintheworld Ostatnia deska ratunku już ledwo dyszącego Bioware. Spierdzielą to :)
Edit. A nie czekaj, Dragon Age IV ma wyjść pierwsze, więc ME 5 może się nawet nie doczekamy.
2
@kamilop Z Aguero była ta sama gadka, JEŻELI ominął go kontuzje to będzie świetnym wzmocnieniem". Chłop zaraz będzie miał 35 lat, łapie coraz więcej kontuzji, a my chcemy go sprowadzić. Coś nowego? Nie. Ten klub niestety nie uczy się na błędach.
0
@vangoor Akurat kończy mu się kontrakt w czerwcu :)
0
@vangoor Xavi pewnie myśli, że jak cofnie się w czasie, sprowadzi starych piłkarzy to i wrócą stare wyniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@doc Do czego to doszło, że nie wiem co to za piłkarze w koszulkach Barcy xD
1
@tadzik447 Pamiętam jak dostałem kiedyś książkę "Ostatnie Życzenie". Fajny usypiacz jak ktoś ma problemy ze snem, polecam.
0
@Kgorecki2500 Powodzenia.
3
@damiano996 Ok.
8
@Rewolucja123 Ah s*it, here we go again.
3
Zapowiedziano Remake pierwszego Splinter Cella. Nie spi*rdol tego Ubisoft..
1
@Baron77 Taki sam haczyk jak z Garcia. Mają lepszy w składzie.
6
Bully 2 > kolejna część GTA
Rockstar musisz. Stanowczo za długo pojawiają się te pogłoski o drugiej części..
0
@pt9 Git, ale słuchać samurai po Polsku to troche taki lipton. Ja grałem z Japońskim dub i napisami.