4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Luuk De Jong > jakiś tam Dipej z Holandii
0
Xavi to chyba myślał, że Real dostanie wylewu jak zobaczy, że gramy ich taktyką na wrzutki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Hej, oddaliśmy już celny strzał. Szukajcie pozytywów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@ShawnC Spokojnie Winicjusza i tak nie dogoni, więc i kartki nie dostanie :D
0
Fajny zakład na Etoto - Co najmniej 2 gole, 10 rzutów rożnych i 3 żółte kartki po kursie 2.70, jeżeli ktoś jest zainteresowany.
0
Czy tylko dla mnie śmierdzi dzisiaj jakąś strzelaniną typu 2-2 w dzisiejszym meczu? (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
1
Luuk Skywalker pokaże dzisiaj wyższość nad Dipajem ᕦ(ò_óˇ)ᕤ
1
@Kurkmen Jak dla laika + nie masz kompa do grania. Bierz Xboxa, gamepass jest między innymi dla takich osób stworzony.
Choć PlayStation też ma dostać swojego gamepassa w okolicach wiosny, więc to już rzut monetą. Przejrzyj, które gry cię bardziej interesują i sam wybierz.
1
@Momals11 1. Bo niska temperatura u Arabów w tym okresie
2. Aż dwa mecze, bo aż cztery drużyny
3. Kasa.
3
@puyol_presidend5 Spróbuj usunać konto przez aplikacje wyskoczy ci powiadomienie, że jak zostaniesz do dostaniesz 3 dni premium za friko :) 100% skuteczne.
0
@paweldunajecfcb Nie :)
1
@Rewolucja123 Chlopowi już po pierwszym meczu z Bayernem siadła psycha i odechciało mu się wszystkiego. A ty wspominasz coś o słabszym meczu po kontuzji :D
0
Używa ktoś Windowsa 11? System jest w miare sprawny? Nie wywala błędami na lewo i prawo? Zastanawiam się nad przesiadką, bo i tak muszę zrobić formata obecnego systemu.
3
o͜ﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞoo͜ﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞﱞo pium pium
7
@Derean Tak.
1
@Peroso36 Łysy sam mu łeb podstawił. Dobrze wiedział co robił. Kto przyjmuje tak piłkę..
0
@martin3131 A oni chcą się brać za Haalanda. Jak go nawet jakimś cudem kupią to zarejestrują go chyba rok później ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
Gdyby zamienić koszulki Barcy na Realu to pisalibyście że spalony, hipokryci..
0
@kiper09 Ale kasiora by się przydała, a z racji, że organizowane jest w Arabii Saudyjskiej to zapewne nie mały pieniądz. W dodatku te 3 spotkania są organizowane w tym samym miejscu, więc nawet dupy nie muszą ruszać.
PS Lapcio wraz z piłkarzami na pewno rozpaczają, że muszą lecieć tak daleko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@kuz Jeżeli będziesz zaznaczał treści, które Ci się podobają to algorytm przystosuje się do Ciebie. Tak to widzisz na start jeden wielki rzyg ze wszystkim co ma do zaoferowania TikTok. To samo tyczy się YT. Dla mnie żaden syf z polskiego YT się nie wyświetla :)
1
@IronSanHybrid Do coopa polecam, "It Takes Two". Gra roku, więc też warto spróbować chociażby z tego względu :P
0
@Vhaeraun Jest to błąd nowego patcha do gry i trzeba cofnąć do starszej wersji, ale domyślam się, że posiadasz grę na Epic Shit'cie, więc pewnie nie będziesz miał takiej możliwości.
https://steamcommunity.com/app/203160/discussions/0/3193610542650676310/
2
@Huck Z Dirt 5 zgodzę się, to crap. Ale co ty masz do gry na padzie w ścigałke? xD
@IronSanHybrid Obczaj sobie Deep Rock Galactic, jest teraz w PS Plusie. Wciągnąłem sie na bite 5h.
4
Dzięki za sianko Mingueza. No kto by się spodziewał, że stracimy bramke xD
1
Mingueza i Eric w obronie. Chyba bukmacher się do mnie uśmiecha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Herato Pewnie, teraz La lige ogląda się dla.. No właśnie dla kogo? Liga Hiszpańska stała się mega nudna. Przydałby się jakiś boost lidze.
2
@marcin62 Najbardziej charyzmatyczna postać w TVgry :( Mam tylko nadzieję, że Hed będzie dalej kontynuował podobny kontent na swoim kanale.
3
@patrykzmc2000 słowo Mino Raioli ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od razu czuje się spokojnieszy.
3
@FC1899Barca Do czego zmierzasz, bo nie rozumiem? Pójdź do restauracji to kelnerki też będą cię obsługiwać w maseczkach, kiedy ty będziesz siedział bez maseczki.. Nie musisz być miliardem.
PS Szybko ten polski Twittera zmienił się w drugiego Facebooka.. Wysyp Januszerki przeogromny patrząc na te komentarze..
1
@arasz1819 Po tym jak wydpucyli na Torresa 55 mln jestem tym bardziej przekonany, że Haalanda tutaj nie sprowadzą. Nie dość, że mają problemy z rejestracją nowego zawodnika to jeszcze nie potrafią pozbyć się niepotrzebnych piłkarzy z klubu..