7

Pojawiła się recenzja Elden Ring na CD-Action. 10/10
https://cdaction.pl/recenzje/recenzja-elden-ring-to-nie-jest-dark-souls-iv-to-cos-znacznie-wiecej

Na tą chwilę ocena na Metacriticu z 28 recenzji to 98
@clyde @macio_944

0

@ArterkHD ja mam Btts+ 2.5 gola. I solo bet na bramke Ronaldo po kursie 2.90, karniaczek wpadnie. Portugalczyk jest tragiczny, ale w LM swoje robi. 6 goli w 5 meczach.

2

@Kgorecki2500 Single jest dla ciepłych kluch.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ter Stegen. xDD

0

@PawkoFCB Ja to wyhaczyłem btts po 2.20 ;D

2

Widzę, że piękny Eric w składzie, więc można powiedzieć, że startujemy od wyniku 1:0
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Emhyr Niech wraca do swoich pralek ten Reverter, bo jeszcze trochę to Zygmunt Chajzer z Vanishem by reklamował Barcelonę xD

6

@Azacca Oj wybacz, już wystawiam mu 10 za dobre chęci.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Camp Nou dzisiaj po wylewie.. Już nie wiedzą na co gwizdać..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale spanko..

0

0

Oby bez Ferrana dzisiaj na 9..

0

@tristan87 xDD
EDIt. Usuneli tweeta xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale ten Robert to dobry chłopak, nie przeszkadzał bramkarzowi.

2

@IronSanHybrid Mieli też coś ukłuć z Realem. Przegrali dwa razy do zera :P

2

Serio Bayern dzisiaj puszczany na TVP? W sumie czego ja się spodziewałem..

0

@Litman albo dostanie czerwo ;D

4

O kurła. Widzę, że Vidal w pierwszym składzie przeciwko Live xD Aż zagrałem skromne 5 ziko na żółtą kartkę (Kurs 3.50). Ten wariat wjedzie dzisiaj komuś z buta ;D

1

@szela1899 Spróbuj misji pobocznych. Dla mnie osobiście wydawały się ciekawsze niż główny wątek.

Edit. Ale znam twój ból, miałem to samo z Wiedźminem 3 podchodziłem do gry chyba ze 4 razy i nie potrafiłem tego ukończyć, jakbym grałem na siłe mówiąc sobie, że gra jest fajna, a nie była.. Giga nudy. Do dzisiaj nie jestem w stanie sprecyzować co mi się w grze nie podobało. Może to ten słowiański klimat..

0

@Michu94 Ara ara

0

@Dior 3-4 i wstaje około 9-10:00

1

@Sau_Ron Strzeli, a Messi asystuje ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

0

Podsumowanie ich śmiesznych DLC aka Simsy..


1

@Mario96w Ja wjechałem solo bety na Mbbape gol (2.20), Messi asysta (3.20) i Casemiro o2.5 faule (2.15). To City jest sussy na wyjazdach w LM. Odnoszę wrażenie, że mogą się męczyć okrutnie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?