0

Alves jaka odkleja...

0

Alba zaraz drugą kartkę wyłapie..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Przy takim wyniku, aż prosi się żeby wpuścić Aube i ich dobić

0

Felix wygląda jak brat bliźniak Puiga xD

0

@Kleps0n Pomyliłem De Jongow xD

0

@DaPidejpi Adama i Alves razem na prawej. Jak to będzie symulator wrzutek xD

5

@FC1899Barca Przecież sama odsłoniła tą kołdre xD

0

@Suzu Chopie, aż Fortuna padła. Od godziny nie wstaje xD

3

@LionelM95 Tak, ogladają. Zajrzyj na twitter Pashy to wiele osób zza granicy pyta gdzie mozna obejrzeć.

1

@Tollusiek Płacz? Właśnie na odwrót.

25

@macio_944 GTA Online 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Hubsao Mało, bo kluczy na konsole nie sprzedają. Chcesz taniej, to kupujesz używaną grę, chociażby przez Olx.

0

@marcin62 Gra w Polsce ma premierę o 1:00. Masz przecież mapke na steamie

1

@PatrychoO Ciągle powstrzymuje się od zakupu. Czuję w kościach, że to jedna z tych gier, których bym i tak nie ukończył, szybciej dopadło by mnie znużenie..

0

Gra World War 3 aka Battlefield od polskiego studia jest za friko do 7 lutego, jeżeli ktoś chce przetestować.
https://lowcygier.pl/darmowe/darmowy-weekend-z-world-war-3-na-pc-graj-za-darmo-od-3-do-7-lutego/

0

@Mixtape Mamy już ćwierćfinał Pucharu Króla, więc Real odpada teraz albo w następnym meczu. Dobra passa musi być kontynuowana w Pucharze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@wlodek54 Jest gitówa.
PS A jeśli chodzi o motyw to tylko ciemny. Nie wiem jak można używać jasnych trybów, kuje w oczy jak diabli :p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Właśnie startuje Hejt Park z Michniewiczem jak ktoś nie ma co robić :P


2

@Sulimo Z tego co pamiętam to lubisz Władcę Pierścieni to sobie obczaj parodie "Władca pierścionka" (2004), jeżeli nie widziałeś. Taka głupota, że szok xD

0

@DCHX Z tego co kojarzę to sam Xavi nalega, żeby pozwolić mu grać.

6

@PatrychoO A to jest jakiś balonik? ;D

0

@szkutnik91 Szpiega podsyłają, żeby obczaić naszą szkółkę z bliska.

0

Wiadomo czy Leo dziś zagra w pucharze?

3

@FC1899Barca Odnoszę wrażenie, że on od początku powinien się tam znaleźć. Mamona będzie, po francusku będzie mógł sobie gadać i gitara.

2

Czy tylko ja mam taki dziwny nawyk chodzenia do sklepu 10 minut przed zamknięciem? Kasjerki muszą mnie nienawidzić..

1

@Bunk420 Tak było, nie kłamie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Kondziubarca Spokojnie, będzie miał czym otrzeć łzy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?