3

Messi z asystą w dzisiejszym meczu po kursie 3.20. Brzmi jak darmowe sianko :myśląca_minka:

1

@pt9 W takim razie musisz być zapalonym kibicem Atletico. Będe się modlił za Ciebie, kolego :/

4

@pt9 Ale bzdury. Zasada goli na wyjeździe to najgorsze gówno jakie mogło spotkać futbol.

1

@cules100pro Świt Żywych Trupów/Powrót Żywych Trupów. Stare dobre klasyczki :D

0

@Messibestplayerintheworld To niezła odkleja ;D Eric to niestety drugi Lenglet. Każde jego wejście na boisko to zagrożenie dla naszej bramki

17

O kurła. Po postawie to widzę, że Ego wydupcyło w kosmos. Potężny Luuk < 3


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@aldewir Pep sam chciał sianko na transfery, więc wiedział do kogo się zgłosić, żeby pozbyć się niepotrzebnych śmieci

0

Alba wrzutka nie na pałe, coś nowego. Coś mu przeskoczyło ;D

0

@taris Już potwierdzone czy będą grali bez piłki?

2

@MrPGG Bardzo ciekawe. Co później? Fabregas na 9? A może Mascherano, jeszcze do 40'ki mu troche brakuje (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Ojciec5tkidzieci Nie oglądałem żadnej z tych nowych części i raczej nie obejrzę. Jak zobaczyłem tego dinozaura skaczącego po budynkach to od razu co przyszło mi do głowy to seria filmów Rekinado xD

2

@marcin62 Prawda jest taka, że nieważne co i w jakim stanie wyda Rockstar to i tak się sprzeda.

PS Już niedługo wychodzi trzeci remaster GTA V na nowe konsole ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Take-Two to jednak dobrze wiedzą jak zarobić i się nie narobić

1

@Gaz Jeżeli kupisz przez Olx to tak. Powinieneś wyłapać w cenie 80-100 zł

1

@Pawel13sz Co nie. Niezły fake. Każdy wie, że to chodziło o Aguero ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Pewex Jakie płaszeczenie się.. Widzę, że niezła odkleja.

1

@Pewex Ból dupki widzę potężny. Ciesz się, że nie musiałeś grać w gry te 20 lat temu, bo z Menu byś nie wyszedł przez brak Polskiej wersji językowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS Aż dziw bierze, że Polacy przez tyle lat nie wywieźli Nintendo na taczkach

18

Chillera utopia


11

@FC1899Barca Co? Tu chodzi o to, że chłop chciał puścić pawia, dzięki czemu zwolnił sobie miejsce. Pandemia nie ma nic do tego xD Aktualnie jest taka głupia moda na YT i Tiktotku


3

@kuz Ja nie czekałem nawet na jego przyjście do Barcy, więc wyjebongo tak czy siak xD

12

@jakub1906 Ale o co się rozchodzi? Chciał po prostu usiąść obok Auby, co było widać w trakcie meczu ;D

1

Messi coś dzisiaj strzeli COPIUM

0

Barca chyba zamieniła się osobowościami z Atletico. Ale dymy xDD

0

Dobrze, że Gaviego chociaż ściągnął xD

0

Alves jaka odkleja...

0

Alba zaraz drugą kartkę wyłapie..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Przy takim wyniku, aż prosi się żeby wpuścić Aube i ich dobić

0

Felix wygląda jak brat bliźniak Puiga xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?