4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Messi z asystą w dzisiejszym meczu po kursie 3.20. Brzmi jak darmowe sianko :myśląca_minka:
1
@pt9 W takim razie musisz być zapalonym kibicem Atletico. Będe się modlił za Ciebie, kolego :/
4
@pt9 Ale bzdury. Zasada goli na wyjeździe to najgorsze gówno jakie mogło spotkać futbol.
1
@cules100pro Świt Żywych Trupów/Powrót Żywych Trupów. Stare dobre klasyczki :D
0
@Messibestplayerintheworld To niezła odkleja ;D Eric to niestety drugi Lenglet. Każde jego wejście na boisko to zagrożenie dla naszej bramki
17
O kurła. Po postawie to widzę, że Ego wydupcyło w kosmos. Potężny Luuk < 3
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@aldewir Pep sam chciał sianko na transfery, więc wiedział do kogo się zgłosić, żeby pozbyć się niepotrzebnych śmieci
0
Alba wrzutka nie na pałe, coś nowego. Coś mu przeskoczyło ;D
0
@taris Już potwierdzone czy będą grali bez piłki?
2
@MrPGG Bardzo ciekawe. Co później? Fabregas na 9? A może Mascherano, jeszcze do 40'ki mu troche brakuje (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Ojciec5tkidzieci Nie oglądałem żadnej z tych nowych części i raczej nie obejrzę. Jak zobaczyłem tego dinozaura skaczącego po budynkach to od razu co przyszło mi do głowy to seria filmów Rekinado xD
2
@marcin62 Prawda jest taka, że nieważne co i w jakim stanie wyda Rockstar to i tak się sprzeda.
PS Już niedługo wychodzi trzeci remaster GTA V na nowe konsole ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Take-Two to jednak dobrze wiedzą jak zarobić i się nie narobić
1
@Gaz Jeżeli kupisz przez Olx to tak. Powinieneś wyłapać w cenie 80-100 zł
1
@Pawel13sz Co nie. Niezły fake. Każdy wie, że to chodziło o Aguero ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Pewex Jakie płaszeczenie się.. Widzę, że niezła odkleja.
1
@Pewex Ból dupki widzę potężny. Ciesz się, że nie musiałeś grać w gry te 20 lat temu, bo z Menu byś nie wyszedł przez brak Polskiej wersji językowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS Aż dziw bierze, że Polacy przez tyle lat nie wywieźli Nintendo na taczkach
18
Chillera utopia
11
@FC1899Barca Co? Tu chodzi o to, że chłop chciał puścić pawia, dzięki czemu zwolnił sobie miejsce. Pandemia nie ma nic do tego xD Aktualnie jest taka głupia moda na YT i Tiktotku
3
@kuz Ja nie czekałem nawet na jego przyjście do Barcy, więc wyjebongo tak czy siak xD
12
@jakub1906 Ale o co się rozchodzi? Chciał po prostu usiąść obok Auby, co było widać w trakcie meczu ;D
1
Messi coś dzisiaj strzeli COPIUM
0
Barca chyba zamieniła się osobowościami z Atletico. Ale dymy xDD
0
Dobrze, że Gaviego chociaż ściągnął xD
0
Alves jaka odkleja...
0
Alba zaraz drugą kartkę wyłapie..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Przy takim wyniku, aż prosi się żeby wpuścić Aube i ich dobić
0
Felix wygląda jak brat bliźniak Puiga xD