4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 "niezła grafika", Macieju co ty mówisz?
https://ibb.co/02hMCxs
0
Ronaldo znowu będzie mógł mieć najwyższy rating ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Alex66 Wiem i to za bardzo. Na czymś będą musieli zarabiać.
Tsubasa fatality strzał za jedyne 9.99$ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@BartqRKO Gra ma być free to play, więc równie dobrze może to być totalna kupa. Czas pokaże.
1
@Sau_Ron Wiadomo, że nowa marka nie przeskoczy takiego giganta jak FIFA.
Każda nowa konkurencja dla Fify jest potrzebny. PES już o własne nogi się potyka, a jakby została sama FIFA na rynku to byłaby jedna wielka stagnacja. Wtedy to EA siedziało by z palcem w dupie i zmieniała tylko numerki przy FIFA.
9
Dla zainteresowanych, dzisiaj o 21 pierwszej pojawi się pierwszy gameplay nowego rywala Fify i PESA.
UFL
0
@Croocers Przydam nam się tyle co nic. Ta jego siła i tak zostanie przygaszona przez hiszpańskich sędziów, którzy przy każdym kontakcie będą widzieć jego faul xD
4
@Sau_Ron Czy stronka fajnie śmiga to dopiero zobaczymy w trakcie meczu xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@PodkarpackiKibic Ja zmieniałem. Z początku jak przesiadłem się na soczewki to tylko je nosiłem przez 2 lata. Teraz na zmianę noszę soczewki i okulary. Pierwszy raz jak nałożysz soczewki to będziesz miał taki efekt wow, ale wyraźnie :D Ogólnie polecam.
1
@kuba1794 "Morata z miejsca wpasuje się w zespół" Żebyś się jeszcze nie zdziwił.
4
@MesQueUnClub96 Czyli typ zawodnika, którego Barca z miłą chęcią by przytuliła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Strach się bać, jakby znowu grube pieniądze były wywalone na chłopa, który spędzi większość czasu na L4.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
@Batys Tak samo jak ja. Widziałem ten bardzo śmieszny żart tylko tysiąc razy.
6
@bartas97 Mocarela to te kulki gluptasku. To ser. Ta woda to zalewa haha, ale każdemu się zdarza pomyłka. Z fartem mordeczko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@LeoMesjasz Duże miasto. Nienawidzę tego spokoju na wsi, jakby czas się zatrzymał i mozolnie wlekł się do przodu.. To by mnie zabiło od środka + deprecha gwarantowana w moim przypadku ;d
3
@LeoMesjasz Perła, a najlepiej to chmielowa :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore Ta, samobój.
0
panie @Xavi zmiany..
1
@Korsain Ja, fajna dobranocka. Nie wiem czy dotrwam do końca. Pozdrawiam cieplutko z rodzinką
0
Piękne te nasze kontry...
1
Lewandowski wstąpił w Luka Skywalkera :o
1
@messi564 Również hokej. To była moja odskocznia od nudnej Barcy Valverde i tak już zostało. Oglądam po dziś dzień ;D
0
Czy Messi aby czasem nie miał jakiejś fajnej statystyki jak wychodził na mecz z ławki?
3
Elche znowu narobiło w gacie 2-2 xD
0
@Cvzx Ja nie lubię to co widzę. Miałem nadzieję, że będzie wchodził na końcówki by ratować w razie niepowodzeń Barcy i dodać troche motywacji drużynie, a nie grać całe mecze..
1
@Ronmes Dlatego za długo tutaj nie zostaną jeżeli uzupełnią braki w składzie.
3
@Zbyszard Nazario. Musi wypełnić swoje zadanie, zdobyć hat-tricka dla Barcelony. Nie ma co przekładać.