3

@arkasath Coś mi się wydaje, że nigdy nie ujrzymy tej czwórki zdrowych razem xD Więc problem z ławką rozwiązany.

0

@betonito Jest ziomeczkiem Xaviego i on niego liczy, to wystarczy

0

@Cwaniak4 hmm, a skąd wiesz, że nic w tej sprawie nie robią?

0

@masq Tą informację może podać nawet Bravo Sport. To oczywiste, że przedłuży kontrakt.

3

@Messibestplayerintheworld Tak samo jak miał bzika na punkcie Leo, gdzie dochodziło nawet do całowania i mówienia do koszulki Leo ;D Nie wróży to dobrze.

1

@Pewex To on jeszcze żyje? Kompletnie zapomniałem o istnieniu takiego piłkarz :D

0

@Mns21 Pewnie, że to prawda. Xavi i Roberto to dobre ziombele.

0

@KrychaFCB Będzie miał z kim robić wyścigi na wózkach po sali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@marcin62 EA chce wydoić z Dice jak najwięcej, a oni widać, że już są wypaleni serią. Mogliby zrobić sobie przerwę i reanimować Medal of Honor, bo marka stoi w miejscu od lat :) Nawet nie muszą tworzyć czego nowego, taki remake pierwszej części mógłby być strzałem w dziesiątkę.

1

@BombowiecKrawczyk Szkoda, że połamanego. Ach ci kurierzy..

23

@El dominatore O proszę, nie wiedziałem, że mamy tutaj księdza na La Rambli.

6

@Cwaniak4 Bez zmian, bo trójka Fati, Dembouz, Cavani szybko wróci na L4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@reloaded https://www.ceneo.pl/26456986 American Crew, używam od lat i jest koks. Włosy są naturalne, nie święcą się jak psu jaja. Polecam.

0

@deyna2018 Ja bym brał konsole, bo aktualna cen kart jest chora. W 2019 kupiłem RTX 2060 za 1600 zł, aktualnie ta sama karta kosztuje 3 tyś...

0

@deyna2018 Braki w dostawach kart będą do 2023 jak nie dłużej, nie licz na szybką obniżkę cen

1

@AdiKingu96 Chłop w końcu rozegrał 2 pełne mecze i od razu przedłużenie kontraktu. Fati wraca po długiej kontuzji, rozgrywa 5 meczów i już wlatuje nowy 5 letni kontrakt po czym znowu łapie kontuzje.. Władze w klubie może i się zmieniły, ale logika dalej pozostała taka sama.. Do szczęścia brakuje nam 35 letniego Cavaniego, który łapie coraz więcej kontuzji, idealny kandydat do "gry" w Barcelonie :)

3

@Encore Ale nie na 5 lat xDD Znowu nie będą potrafili pozbyć się chłopa jak będzie bezużyteczny. Wystarczy, że teraz mamy problem z Umtitim.

7

@kkbarca Ach ten dobry wujek Guardiola. Najpierw Garcia teraz Ferran ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@cules100pro Znając La lige. To będzie pewnie wyścig klaunów o czołówkę i Real z chęcią poczeka na resztę.

0

@pt9 Ta, już widzę jak Busquets siada na ławce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@kewin Przerwa za żółte kartki

1

Sympatyczny kurs na Messiego, że dzisiaj strzeli co najmniej 2 bramki (5.50). PSG bez Mbappe i Neymara.

3

@Pilka_jest_okragla Dobrze, że to Xavi, bo Lenglet jakby się uśmiechnął do przeciwnika po takim wyniku to byłaby nagonka na niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

@Encore Alba to kozak. Myślałem, że tego nie przeżyje. Nominacja do Oscara gwarantowana :)

2

@Virusk3 Z czym? Pomyliłeś chyba piłkarzy :P

0

Coś czuje, że i tak tego nie wygramy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Neto niech wejdzie w drugiej połowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Że Araujo jeszcze nie zmienił klubu to cud < 3

0

@szymon6847 Zaraz cię dojadą. Uważaj :)

3

@masq Gdyby Xavi był taki wspaniałomyślny to już dawno by posadził Ter Stegena na ławce..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?