4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMesjasz Gdzie ty w Juve widzisz GOATA? Morata? Już totalna odkleja widzę.
2
@LeoMesjasz O, nie wiedziałem, że Bayern jutro gra. Dzięki za przypomnienie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oby potężny Brajtlajt pojawił się dzisiaj na boisku.
2
@Compadre Tylko dzisiaj.
1
@puyol_presidend5 Jakoś dziwnie drogi. Mojej mamie kupowałem w tamtym roku na urodziny za 1600 zł. Dokładnie ten sam model. Ceny tak poszły w góre czy o co chodzi?
0
@MESSIah16 A co ma do tego Fifa skoro głosowali trenerzy, piłkarze i dziennikarze? Do nich pretensje ;D
0
@AllBundy Oby nie. Odszedł nieskazitelny, w najwyższej formie. Niech taki pozostanie zapamiętany.
0
@taris Bo odejdzie za friko? A jak teraz się nie zgodzi to będzie można go sprzedać jeszcze w tym okienku
1
@Emhyr Carbonara, a na śniadanko polecam Szakszuke, jeżeli nigdy nie jadłeś. Prosta i szybka do zrobienia.
1
@Kgorecki2500 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Hubsao i tak naprawdę to by wystarczyło mu, żeby osiągnąć coś wiecej. Wybrał chyba najgorszy klub z możliwych do kontynuowania swojej kariery. Sam zastanawiałem się na UJ nam piłkarz dla którego gra pozycyjna jest czymś obca ;D W takim Liverpoolu czy PSG pokazałby się z lepszej strony.
2
@Comfortable_ No co? Jesteśmy na 6 miejscu z dziurawym bramkarzem i ślepymi napastnikami. Jeżeli myślisz, że Leo by coś zmienił to jesteś w błędzie. Sytuacja wyglądałaby podobnie. Dziadzio Leo już nawet z kontrą nie daje rady wyjść, bo nie nadąża :P
8
@PatrychoO A ja jakoś w ogóle nie odczuwam brak Messiego w piłce. Odszedł sobie, teraz to wygląda jakby siedział w ogóle gdzieś na emeryturze, ciężko wyłapać mecz, żeby móc go zobaczyć. Bramek też nie widać. Jakby człowiek wyparował.
1
@MesQueUnClub96 Nie umiem :) Używam translatora, żeby mi czytał.
3
@Sulimo Wczoraj miałem ochotę na sushi i akurat w sklepie zobaczyłem fajny zestaw za 14 Ziko z datą ważności do jutro. Wziąłem bez zastanowienia :)
PS Jeszcze żyje :)
0
@barcelonaLM Dopóki będą wrzucać wszystkich piłkarzy do jednej puli obrońcy, napastnicy itd. to o kant dupy można rozbić te nagrody dla najlepszego piłkarza. Czy to ZP czy ta gala de best, to powinno być rozdzielone na 4 formacje, najlepszy zawodnik z danej formacji dostaje ZP i elo. Ale dobrze wiadomo, że tego nie zrobią, bo w tych galach liczy się medialność, a rozdzielenie tego na 4 zabiło by tą ich całą prestiżowość (tutaj wklej emotke Klauna)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@taris Zacznijmy od tego, że przeciwko nam nie trzeba mieć meczu życia. Nasza obrona sama rozdaje prezenty
0
@Rust_Cohle Za co dostajecie te kody? Bo widzę, że sporo osób je posiada.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Roobo Też jestem tego samego zdania. To może tylko zachęcić kolejnego wariata żeby rzuci czymś w piłkarza. Mecz zostanie oddany walkowerem i tym samym ocali swój klub przed przegraną..
5
Wybuch wulkanu na wyspie Hunga Ha'apai.
https://x.com/KoneserUnii/status/1482291602630578179
1
@Emhyr Nie. Gotówką to chyba nie płaciłem z 5 lat ;D
0
Hochland 2 mecze bez bramki. Ewidentnie próbuje zbić swoją wartość, żeby Barca mogła go kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@DonAndrzejos Oby Lapciowi nie skończyło się te Copium do końca jego kadencji ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FC1899Barca Zmień profil do obserwowania kolego, bo widzę, że wrzucasz już któryś raz te bzdety od tego chłopa. "Pod panelami również nic nie urośnie z powodu odcięcia słońca" xD Niech chłop zrobi research zanim coś napiszę.