4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Emhyr Negocjacje ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@Objectivo @clyde No i gitówa. Wersję na PS4 zawsze to łatwiej będzie później sprzedać ;D
0
Hej ma ktoś wersje Elden Ring na PS4 i ogrywa na ps5? Jest darmowy upgrade do wersji ps5?
@clyde
2
Coś w tym jest, że każdy trener ma swojego pupilka, Rakitic u Valverde, de Jong u Koemana, a teraz wygląda jakby to Ferran miał grać wszystko od deski do deski nie zależnie od formy :D
1
Oby nie zapomnieli, że jest jeszcze druga połowa, bo z tym to różnie bywa..
1
Ja pierdziele, ale ta Fortuna zlagowana.. Poszło dwa razy na gol Torresa xD
7
Zapraszali i zaprosili. Post sprzed 2 dni ;d
1
@JimMorrisonFCB Tutaj ładnie pan @Peszko07 napisał o co może się rozchodzić Putinowi :) https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11391189#comment-11391190
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Blanco16 Putin już dzisiaj groził, że jak ktoś się wtrąci to momentalnie tego pożałuje. Więc boją się cokolwiek zrobić, jedynie sankcjami straszą ;D
6
Chłop był ewidentnie czymś zajęty.
https://x.com/WBC241/status/1496618438046982144
1
Jest i on.
https://x.com/WBC241/status/1496722627003486211
3
O proszę.
https://x.com/WBC241/status/1496718884736585733
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@DaPidejpi Czas reakcji. Top...
1
@CatalanDream Putin już pogroził paluszkiem co się stanie, jeżeli ktoś się wtrąci.
7
@Encore Teraz czas na drzemkę u Bidena. Świat poczeka..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BulaKG To jest klasyczek ;D
1
@KochamInieste Haller był po kursie 2.20. Było grać solo bet :/
1
@deyna2018 Tak, jest tryb kampanii.
2
@Danny Gaucho Chciałem wyrazić swoje najszczersze przeprosiny za zaistniałą sytuacje. Zostałem bezczelnie zbaitowany przez stronę zwaną transfermakt.
I'm deeply sorry
0
Dzięki za info byczku. Będą grane żółte kartki u buka xD
0
@Ronnie1992 Jaki fejk? Wszystko legit, sam byłem zaskoczony ;D
https://ibb.co/8snh89r
0
@Antimadridista~ Ale to dalej Ronaldo. Jak ma strzelić to z karnego ;D
0
Wiedzieliście, że Ronaldo strzelił 25 bramek przeciwko Atletico w 35 meczach. Z czego 20 z nich było z karnego.
Rzut karny w dzisiejszym meczu jest po kursie 2.80, jeżeli ktoś jest zainteresowany.