0

@Shadow23FCB Na to już stanowczo za późno ;D

0

Pytanie do osób posiadający Canal+ Sport w TV. Chciałbym załatawić dla ojca na urodziny do oglądania Ekstraklasy. Nigdy wcześniej nie bawiłem się w te Canal+, Polsaty itd., więc nie wiem jak to wygląda. Tv (LG) nie posiada aplikacji Canal+, więc domyślam się, że potrzebuje jakiegoś specyficznego dekodera?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@Viajero "Jeże działają w ten sposób, że czołg próbuje go odepchnąć, a jeż toczy się pod czołgiem, aby uniósł czołg nad ziemią, w ten sposób wyłączając go, dopóki załoga nie będzie w stanie prawidłowo zniszczyć jeża"

1

@DaPidejpi Nie, coraz bardziej mam wywalone, ale dzięki temu poszukuje innych sportów do oglądania. Kilka lat temu zauroczylem się NHL i to dzięki potężnemu Valverde, któremu udało się zabić we mnie jakiekolwiek emocje z oglądania Barcy :)

1

@PatrychoO Ja tak przez pół życia nakładem, bo pomagało w szybszym zaśnięciu. Teraz to z jakiegoś powodu bardziej przeszkadza niż pomaga ;d

2

@Esteban_ W rewanżu to nawet nie będą musieli z własnej połowy wychodzić.

1

@fcbarcafan19 Sporo teraz tego wychodzi na wiosne. Dying Light 2, Horizon Forbidden West, Elden Ring, Shadow Warrior 3, Sifu. Wszystko zależy od tego kto co lubi. Jeżeli grałeś w GT6 to 7'ka też powinna ci się spodobać, po recenzjach wygląda na to, że ulepszają sprawdzoną formułe z poprzednich części.

1

@fcbarcafan19 Na promocji się kupi. Teraz są ciekawsze gry do ogrania :p

0

@prokofiew A jakie ty chcesz jeszcze dać im sankcje? Bo już możliwości powoli się wyczerpują..

6

@Batys Nie, żebym źle życzył Ukrainie, ale im dłużej będą się bronić, tym coraz większe działa będzie wypuszczał Putin. On już nie ma po co się zawracać.

1

@william_wallace Czyli próbowałeś zgrywać szeryfa. Nie tędy droga.

9

@Ghotti Przecież to też jest jakieś fejk konto xD Jeszcze ten link do discorda w profilu ;D

0

Nie sądziłem, że coś takiego przeczytam w tym sezonie ;D

7

@Emhyr Namierzyć? Po co? xD
Proszę bardzo, namierzono go wczoraj


1

1

@MesQueUnClub_87 Pewnie masz ustawione automatyczne wyłączanie TV po którejś godzinie. U mnie TV wyłącza się po 2h, żeby nie był włączony przez całą noc.

1

Potężny Luuk De Jong zaczyna mnie przerażać.

2

Ojoj, nagle gwizdy na stadionie ucichły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Medium Dożywocie to za mało.

2

@barcelonaLM A mogli użyć skajpaja.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@IronSanHybrid Bądźmy szczerzy, Putin nie przyjmie porażki do siebie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@marcinK0000 Żeby ten Putin nie wziął tej beki za bardzo do siebie, bo sfrustrowany może wyciągnąć większe działa..

0

@Emhyr Ty myślisz, że Putin nie spodziewał się tych sankcji? Był na nie przygotowany. Zapewne będzie miał na to odpowiedź..

5

@michal26 Otóż to. Putin leci do odcięcia, on już nie ma po co się zawracać. Szybciej by sobie sprzedał kulkę w łeb aniżeli przyjął porażkę.

2

@Emhyr Sporo się mówi, że to po prostu CIA

2

@BombowiecKrawczyk Wiadomo, że jak sektor masz zajęty i się bronisz. To możesz szybko się tam zrespić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?