0

@Image ( ͡° ͜ʖ ͡°)

10

Suarez w ciele de Jonga


0

@kaamil1910 Zajebisty kom, dupnij sobie piwerko byczq i wszyscy będziemy się chichotać.

9

Luuk De Jong im strzelił i to po wrzutce Minguezy.. Usuńcie swój klub Majorka, wstyd i hańba na całą Hiszpanię xD

2

Zdobyliśmy bramkę i prowadzimy, czyli co.. W drugiej połowie zapominają jak się podaje piłkę i puszczamy oczko Majorce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chelsea xD

1

@Muszynianka Na kacyk to właśnie najlepiej wchodzi śmieciowe żarcie :D

1

@VamosGirl Zawsze jest jakaś mała szansa na włamanie. Jak nie szlajasz się po jakiś dziwnych stronach i nie klikasz we wszystko ci wysyłają to nic ci nie grozi. Nie ma co histeryzować :P

0

@Encore Nie warto. Arsenal wygląda dzisiaj dobrze.

6

Bądźmy szczerzy, większość osób ma wywalone w te całe życzenia noworoczne, puste słowa. Zapomina się o nich po kilkudziesięciu sekundach..

0

@Derean To jakaś wersja dla furasów?

2

@Coutinho007 U mnie telefon dzisiaj wyłączony. Wyjebongo :)

0

@PedriTheBest Żeby to tylko o dwie. Średniaki w lidze mają lepszych bramkarzy.

7

@PatrickoBarca Plany takie jak na co dzień. Przeżyć do kolejnego dnia i tak do usranej śmierci.

0

@Vebrol Akurat trochę sianka wpadnie na Sylwestra za gola Ronaldo (zapewne z karniaka)

0

@joloskyy Kij z tym, za kilka godzin trylogia Tomb Raidera będzie za frajer na Epicu. Akurat przed Sylwestrem.

0

@Ibarbo69 Panie, aktualnie używaną kartę to strach się bać kupować.

1

@FC1899Barca A to ciekawe. Nie wiedziałem, że dorabia sobie po godzinach jako astronauta.

0

@Coutinho007 "Dobrze, że to tylko Mallorca" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Akurat u siebie grają dobrze. Zremisowali u siebie z Sevilla, Villarrealem, Valencia, Betisem. Tylko jedna porażka na chacie w tym sezonie.

0

@amanter w NHL to już w ogóle tragedia. Masowo przekładane mecze.

19

Nie wspieram serwisu.

Używam Adblocka.

Inflacja to nie wina Tuska.
Nie złamałem regulaminu serwisu pkt 9.3.17

1

@BlaseR9 Jeżeli nie jesteś jakimś maniakiem Fify to nie zobaczysz różnicy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DaPidejpi Gang wzajemnej adoracji.
Choć już większa część z nich na banie siedzi ;D

0

@deyna2018 144Hz jest wystarczający nie ma co się pchać w więcej aktualnie.

3

@arkasath Coś mi się wydaje, że nigdy nie ujrzymy tej czwórki zdrowych razem xD Więc problem z ławką rozwiązany.

0

@betonito Jest ziomeczkiem Xaviego i on niego liczy, to wystarczy

0

@Cwaniak4 hmm, a skąd wiesz, że nic w tej sprawie nie robią?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?