4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Sulimo Ja posiadam Game Passa na PC i użyłem go może z trzy razy. Takie to użyteczne, ale dla Casualowych graczy pewnie nie lada gratka.
A jeśli chodzi o nowego X to jest dla mnie bezużyteczny z jednego powodu. Microsoft postanowiło wydawać wszystkie gry na Xboxa również na PC, więc no.. Po jakiego groma kupować skoro posiadam Pieca :D
PS Ps5 sprzedaje się dalej lepiej niż XSX. 11mln v 6mln.
1
@CLionelMessi Mam nadzieję, że się pokaże, bo nasz atak to bieda. W tym meczu 1 gol może nie starczyć
1
@sonek Sevilla win, Barca-Benfica under 3.5 i gol Ronaldo.
4
@DaPidejpi Najgorsze są reklamy, które otwierają się z opóźnieniem przez co przypadek wciskasz w tą reklamę..
2
@ElKamil Sevilla win, Barca- Benfica under -3.5 i gol Ronaldo albo under 2.5 gola (Vill- United)
0
@CrazyHorseLakota Po jakimś czasie na pewno.
2
@DaPidejpi Dice to niech lepiej zrobić sobie przerwę od Battlefielda, bo im dalej w las tym gorzej. Nowy BF to powinien wyjść jako free to play. W tak bezpłciowego Battlefielda już dawno nie grałem.
PS EA mogłoby przywrócić Medal of Honor do życia :)
0
@MesQueUnClub_87 Nie, nie tylko. Gra powoli się rozkręca. Jak to gry Kojimy.
11
@Jacu327 Beka z typów :)
0
@Kamiloza91 Tak mnie zaciekawił ten debiut, że wyłączyłem standardowo Barce po pierwszej połowie. Chyba przejadłem się oglądaniem piłki na dobre..
1
@SinMistico To zacznij robić jakieś dymy w internecie. Sprowokuj jakiegoś sebixa i Fame MMA samo odezwie się do Ciebie ;D
3
@DwayNee To jakieś zaskoczenie?
0
@Blanco16 Blues TT O2.5 a reszta live, bo najlepiej bawić się w następne gole, duże kursy do wyłapania
0
Możemy przegrać nawet 5 do 0, ale ma być 85% posiadania piłki ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
3
@PIWOSZ89 i znając życie to wygrają i zaufanie do Ole znowu się resetuje xD
4
Stawiając BTTS obawiałem się o Augsburg, a nie o Bayern..
Edit. Nieważne, siadło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DaPidejpi Bez jaj z tymi patchami. Te gry nie wyszły we wczesnym dostępie tylko jako pełne produkcję i tak też są ocenianie. Nikt nie będzie czekał z ocenianiem gry, aż połatają. Wypuszczają półprodukt to i sami sobie są winni :p
22
@Criss18Barca Filmy też są wyreżyserowane, a oglądasz. Podobnie WWE. To ma być przedstawianie, show. Freak fighty możesz również zobaczyć pod żabką i nikt nie nazywa tego sportem ;D
3
@PatrychoO Sęk w tym, że w ogóle nie przypomina tamtego smaku. Zmienili pewnie recepturę.. Ale widzę, że przez neta można dalej kupić starą wersję, więc muszę spróbować i upewnić się w swoim przekonaniu
2
@PatrychoO https://s.mamotoja.pl/media/cache/source/media/product/201111/986_01_6942.jpg To była najlepsza Cola. Jeszcze pamiętam jak kupowało się w automacie zimniutką :)
2
@Kgorecki2500 Czekaj, czy ty ogrywałeś niezremasterowaną wersję?
9
Standardowo 40 fauli w meczu wyrobione. Na co komu bramki :)
0
@ArterkHD Brazylia dziś bierze
0
@BombowiecKrawczyk W Football Managerze to i Luuk de jong jest u mnie kocurem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Comfortable_ To nie broda. Twarz ma uwaloną w czekoladzie.
3
@Comfortable_ Przecież to pan Robert tam stoi. Najwyższy czas udać się do okulisty ( ‾ʖ̫‾)
0
Orlen paczka to jakiś syf, jeśli chodzi o czas dostawy, albo to ja mam takiego pecha. Trzeci raz byłem zmuszony do wysłania paczki przez to i trzeci raz wysyłka do odbiorcy zajęła im ponad tydzień..
1
@Kurkmen Sousa postanowił dać mu odpocząć xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika