3

@Sulimo Ja posiadam Game Passa na PC i użyłem go może z trzy razy. Takie to użyteczne, ale dla Casualowych graczy pewnie nie lada gratka.
A jeśli chodzi o nowego X to jest dla mnie bezużyteczny z jednego powodu. Microsoft postanowiło wydawać wszystkie gry na Xboxa również na PC, więc no.. Po jakiego groma kupować skoro posiadam Pieca :D

PS Ps5 sprzedaje się dalej lepiej niż XSX. 11mln v 6mln.

1

@CLionelMessi Mam nadzieję, że się pokaże, bo nasz atak to bieda. W tym meczu 1 gol może nie starczyć

1

@sonek Sevilla win, Barca-Benfica under 3.5 i gol Ronaldo.

4

@DaPidejpi Najgorsze są reklamy, które otwierają się z opóźnieniem przez co przypadek wciskasz w tą reklamę..

2

@ElKamil Sevilla win, Barca- Benfica under -3.5 i gol Ronaldo albo under 2.5 gola (Vill- United)

0

@CrazyHorseLakota Po jakimś czasie na pewno.

2

@DaPidejpi Dice to niech lepiej zrobić sobie przerwę od Battlefielda, bo im dalej w las tym gorzej. Nowy BF to powinien wyjść jako free to play. W tak bezpłciowego Battlefielda już dawno nie grałem.

PS EA mogłoby przywrócić Medal of Honor do życia :)

0

@MesQueUnClub_87 Nie, nie tylko. Gra powoli się rozkręca. Jak to gry Kojimy.

11

@Jacu327 Beka z typów :)

0

@Kamiloza91 Tak mnie zaciekawił ten debiut, że wyłączyłem standardowo Barce po pierwszej połowie. Chyba przejadłem się oglądaniem piłki na dobre..

1

@SinMistico To zacznij robić jakieś dymy w internecie. Sprowokuj jakiegoś sebixa i Fame MMA samo odezwie się do Ciebie ;D

3

@DwayNee To jakieś zaskoczenie?

0

@Blanco16 Blues TT O2.5 a reszta live, bo najlepiej bawić się w następne gole, duże kursy do wyłapania

0

Możemy przegrać nawet 5 do 0, ale ma być 85% posiadania piłki ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

3

@PIWOSZ89 i znając życie to wygrają i zaufanie do Ole znowu się resetuje xD

4

Stawiając BTTS obawiałem się o Augsburg, a nie o Bayern..
Edit. Nieważne, siadło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DaPidejpi Bez jaj z tymi patchami. Te gry nie wyszły we wczesnym dostępie tylko jako pełne produkcję i tak też są ocenianie. Nikt nie będzie czekał z ocenianiem gry, aż połatają. Wypuszczają półprodukt to i sami sobie są winni :p

22

@Criss18Barca Filmy też są wyreżyserowane, a oglądasz. Podobnie WWE. To ma być przedstawianie, show. Freak fighty możesz również zobaczyć pod żabką i nikt nie nazywa tego sportem ;D

3

@PatrychoO Sęk w tym, że w ogóle nie przypomina tamtego smaku. Zmienili pewnie recepturę.. Ale widzę, że przez neta można dalej kupić starą wersję, więc muszę spróbować i upewnić się w swoim przekonaniu

2

@PatrychoO https://s.mamotoja.pl/media/cache/source/media/product/201111/986_01_6942.jpg To była najlepsza Cola. Jeszcze pamiętam jak kupowało się w automacie zimniutką :)

2

@Kgorecki2500 Czekaj, czy ty ogrywałeś niezremasterowaną wersję?

9

Standardowo 40 fauli w meczu wyrobione. Na co komu bramki :)

0

@ArterkHD Brazylia dziś bierze

0

@BombowiecKrawczyk W Football Managerze to i Luuk de jong jest u mnie kocurem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Comfortable_ To nie broda. Twarz ma uwaloną w czekoladzie.

3

@Comfortable_ Przecież to pan Robert tam stoi. Najwyższy czas udać się do okulisty ( ‾ʖ̫‾)

0

Orlen paczka to jakiś syf, jeśli chodzi o czas dostawy, albo to ja mam takiego pecha. Trzeci raz byłem zmuszony do wysłania paczki przez to i trzeci raz wysyłka do odbiorcy zajęła im ponad tydzień..

1

@Kurkmen Sousa postanowił dać mu odpocząć xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?