4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tristan87 Chyba chciałeś powiedzieć, w której minucie dostanie karnego ;D
0
@FCB_dimiC grając gorzej są wyżej w tabeli i w dodatku zajmują pierwsze miejsce w grupie LM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ale to ty dzwonisz.
0
@Katalończyk 99 Patrząc na to ile czasu ludzie bronili Koemana odnoszę wrażenie, że Xavi nie wygrywając niczego przez kolejne 5 lat będzie dalej w klubie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MesQueUnClub96 Barce będziesz chciał już wyłączyć po pierwszej połowie, więc już jeden ekran mniej ¯\_(ツ)_/¯
0
@ArterkHD A kto mówił, że będzie musiał grać, karniaczek wleci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Cristiano z golem po kursie 2.60, jak ktoś nie ma co zrobić z kasą ;p
1
Ale dzisiaj walka kalekow piłkarskich ;D Celta wygrała tylko jeden mecz u siebie, a Barca nie wygrała żadnego meczu na wyjeździe w Lidze ;D
1
@DaPidejpi Dlatego o kant dupy rozbić tą ZP. Taki pomocnik, obrońca czy bramkarz mają niskie szanse na wygranie tego syfu. Napastnik zawsze będzie bardziej medialny, co czyni go z automatu faworytem ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮
1
@macio_944 Wincyj tego mięsa, wincyj!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kolomen2 Cod jak cod. Multi poniżej swojego poziomu nie schodzi. W dodatku tym razem jest aż 20 map w nowym Codzie. Obejrzyj sobie jakiś stream z Coda na Twitchu i sam sobie odpowiedz czy chcesz się w to bawić.
0
@Encore Ok.
0
@Ciule123 Tak.
4
@Ciule123 Czy to jeden z tych legendarnych wywiadów, których nikt nie widział? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@FC1899Barca Lapcio i Perez to podobno dobre ziomeczki. Może kierownik poratuje jakimś eurosikiem na budowe stadionu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@MateS Po meczu z Bayernem to już usłyszałbyś od co poniektórych #XaviOut xD
2
@Rewolucja123 Ja tu tylko słyszę napinaczy o uja wartą ZP. Aż z chęcią zobaczyłbym jakiegoś Winicjusza zdobywającego ZP. La Rambla to byłaby w żałobie do końca roku xD
0
@Colin94 Panie, ja to właśnie wjeżdżam live na Napoli po kursie 2.50
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@DaPidejpi Ej, ta promocja to chyba tylko na PC ;D
https://lowcygier.pl/subskrypcje/3-miesiace-xbox-game-pass-pc-za-4-zlote-dla-nowych-i-powracajacych-uzytkownikow/
0
@DaPidejpi U mnie pokazuje, że za pierwszy miesiac 4 ziko, dopiero potem 54 zl. Płacisz przez Paypal?
https://ibb.co/1sZMhZm
0
@DaPidejpi Ja już kiedyś korzystałem i widze, że dalej mam taką opcje za 4 ziko, więc chyba dla każdego.
1
@Momals11 ale nie wygrali. Taka mała różnica.
0
@SonBarcaGoku Bo to Atletico. Drużyna autobus, grający toporny futbol, ot co. Im więcej strzelą tym drewniakom tym lepiej.
0
@Volk Masz za swoje, nie gra się takich niskich kursów.
7
Haha jazda z tym Atletico xDD
1
Więcej Liverpool, chce zobaczyć płaczącego Simeone :)
0
@MiGzi Urodziny szwagra.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika