1

@tristan87 Chyba chciałeś powiedzieć, w której minucie dostanie karnego ;D

0

@FCB_dimiC grając gorzej są wyżej w tabeli i w dodatku zajmują pierwsze miejsce w grupie LM ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Ale to ty dzwonisz.

0

@Katalończyk 99 Patrząc na to ile czasu ludzie bronili Koemana odnoszę wrażenie, że Xavi nie wygrywając niczego przez kolejne 5 lat będzie dalej w klubie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@MesQueUnClub96 Barce będziesz chciał już wyłączyć po pierwszej połowie, więc już jeden ekran mniej ¯\_(ツ)_/¯

0

@ArterkHD A kto mówił, że będzie musiał grać, karniaczek wleci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Cristiano z golem po kursie 2.60, jak ktoś nie ma co zrobić z kasą ;p

1

Ale dzisiaj walka kalekow piłkarskich ;D Celta wygrała tylko jeden mecz u siebie, a Barca nie wygrała żadnego meczu na wyjeździe w Lidze ;D

1

@DaPidejpi Dlatego o kant dupy rozbić tą ZP. Taki pomocnik, obrońca czy bramkarz mają niskie szanse na wygranie tego syfu. Napastnik zawsze będzie bardziej medialny, co czyni go z automatu faworytem ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮

1

@macio_944 Wincyj tego mięsa, wincyj!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kolomen2 Cod jak cod. Multi poniżej swojego poziomu nie schodzi. W dodatku tym razem jest aż 20 map w nowym Codzie. Obejrzyj sobie jakiś stream z Coda na Twitchu i sam sobie odpowiedz czy chcesz się w to bawić.

0

@Encore Ok.

0

@Ciule123 Tak.

4

@Ciule123 Czy to jeden z tych legendarnych wywiadów, których nikt nie widział? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@FC1899Barca Lapcio i Perez to podobno dobre ziomeczki. Może kierownik poratuje jakimś eurosikiem na budowe stadionu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@MateS Po meczu z Bayernem to już usłyszałbyś od co poniektórych #XaviOut xD

2

@Rewolucja123 Ja tu tylko słyszę napinaczy o uja wartą ZP. Aż z chęcią zobaczyłbym jakiegoś Winicjusza zdobywającego ZP. La Rambla to byłaby w żałobie do końca roku xD

0

@Colin94 Panie, ja to właśnie wjeżdżam live na Napoli po kursie 2.50

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DaPidejpi U mnie pokazuje, że za pierwszy miesiac 4 ziko, dopiero potem 54 zl. Płacisz przez Paypal?
https://ibb.co/1sZMhZm

0

@DaPidejpi Ja już kiedyś korzystałem i widze, że dalej mam taką opcje za 4 ziko, więc chyba dla każdego.

1

@Momals11 ale nie wygrali. Taka mała różnica.

0

@SonBarcaGoku Bo to Atletico. Drużyna autobus, grający toporny futbol, ot co. Im więcej strzelą tym drewniakom tym lepiej.

0

@Volk Masz za swoje, nie gra się takich niskich kursów.

7

Haha jazda z tym Atletico xDD

1

Więcej Liverpool, chce zobaczyć płaczącego Simeone :)

0

@MiGzi Urodziny szwagra.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?