1

@AllBundy Zależy na jakiego piłkarza były by wydane te 100 mln..

1

@don'T.R.I.P.e Po Laporta wszystkiego można się spodziewać :)

2

@PatrychoO Sztanga i Roberto to na start dostaną przedłużenie kontraktów na 5 lat
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Coutinho007 Gorzej jak Xavi nie wypali. Odnoszę wrażenie, że co poniektórzy uważaj go za ostatnią deską ratunku klubu.

0

@macio_944 Aha, czyli szukanie na gwałt.. Cały Lapcio, ciekawe czy ma plan B.

1

@Worny Co on ma poukładać? Nie potrafił zmotywować piłkarzy już wtedy, a teraz ma się to zmienić? xD

0

Mam tylko nadzieje, że Laporta nie jest głupi i znalazł już nowego trenera przed zwolnieniem Kumana, żeby to była już wcześniej przemyślana decyzja i nie wyleciał z jakimś Quique Setien v2..

7

@FC1899Barca Panie, Gol Falcao po kursie 3.30 to dopiero pewniaczek

0

8 minut. Lahoz lituje się nad Barcą albo liczy na drugiego gola Rayo xD

0

Czyżby kolejny mecz wyjazdowy bez celnego strzału..

1

Gol Falcao wszedł jak w masełko, więc leci się dalej.
Barca dwa gole w drugiej połowie po kursie 3.05. Uda się, głupi ma zawsze szczescie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Żeby to chociaż celne strzały oddawali, ale oni nawet tego nie potrafią..

4

Ewidentnie Barcelona nie może się podnieść po kontuzji Brajtłajta. Wracaj wodzu jak najszybciej :(

0

Gol Falcao po kursiku 3.50 wchodzi jak w masełko EZ

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kamiloza91 No wiesz, Holender. To daje +100 do przekonania Kumana, że się nada do Barcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Depaya jeszcze trzyma po przegranym meczu z Bayernem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Pawel13sz Zawsze kiedy obstawiam gola przeciwnej drużyny to nagle Barcelona potrafi nie tracić bramki :)

0

@Janas11224 Dobrze, że wychodzi w gamepassie. Kolejna Forza w którą pogram 2h po czym wyrzucę do kosza xD

3

Garcia dostaje dzisiaj wylewu, dzięki czemu Falaco strzela gola po kursie 3.30 tak o

3

Pixar pokazał trailer spin-offu serii Toy Story, gdzie głównym bohaterem będzie Buzz. Wygląda to ciekawie, nie powiem :D


2

@FC1899Barca Ten filmik to ma z tysiąc lat ;D

0

@tomek8756 ale ty akurat lubisz oglądać chyba takie drama teen, bo nawet kojarzę cię z wrzucania aktorek z takich seriali :D

A serial oglądałem 2 lata temu. Na fw wystawiłem ocenę 5 z dopiskiem gimbaza. Już nie pamiętam dlaczego, najwidoczniej nie do mnie było to kierowane ;D

2

@IronSanHybrid Nie oglądaj "You", to thriller dla nastolatek ;D

3

@IronSanHybrid Swój chłop, nie poszedłeś jak owieczka za resztą ;D

2

@Vebrol Tak jak @Viajero napisał. Taki Klopp by na luzie nastawił naszych zawodników psychicznie, czyli to co najbardziej szwankuje w tej drużynie, bo ci piłkarze mają umiejętności, a wychodzą do tych meczy jakby chcieli, a nie mogą..

7

@PatrychoO Aż mi się przypomniało chłop z La Rambli, który robił ołtarzyk przed TV przy każdym meczu i wrzucał screena xD

1

Ale kotlecik z tego Aguero :)

0

@Bobo25 Akurat. Po pierwszej połowie nie będziesz chciał już patrzeć na ten mecz ;D

0

Coś przegapiłem? Jeszcze wczoraj kurs na Barce był wyższy, teraz niższy od Realu. Benzema nie zagra?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?