4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 Ja to czaje się od kilku lat, żeby pojechać do Wioski Świętego Mikołaja do Rovaniemi. Może znowu poczuje ducha świąt i ujrzę prawdziwą zimę :(
2
@Janas11224 W kolejce czeka już Remaster GTA IV ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Pogba Kurła.. Nie zobaczyłem, że Ter Stegen w bramce.. Ciekawe jaki był kurs na bramkę Armenii
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@fart Soundtrack z Interstellara to ja czasem sobie puszczam przed spaniem ;D
0
@l0Messini Chodzą legendy, że GTA 3 potrafi rozgrzać 3080 do czerwoności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@patrykzmc2000 O, kolejny piłkarz, który lubi łapać kontuzje i to właśnie Barcelona jest nim zainteresowana. Oh shit here we go again ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@tomek8756 Pisząc do dziewczyn na tinderze musisz być na swój sposób oryginalny. Nie możesz pisać Hej Aniu, co tam u ciebie słychać czy jak ci mija wieczór, bo one dostają setki takich wiadomości. Zadaj jakieś niekonwencjonalne pytanie. Może być totalnie głupie, ale żeby zwróciła na to uwagę.
PS Nie przejmuj się blokami i zgłoszeniami, bo to norma ;D
1
@Comfortable_ To oglądamy inny mecz ;D Kij z tej walki w środku pola, jeżeli Urugwaj ciągle atakuje.
0
Suarez unlucky xDDD
1
@michal13988 U mnie jest okej, na górze w prawym rogu mozesz zmienić jakość.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Lionel_Messi10 Admin śpi.
1
@SkN
https://x.com/Messimaniacas_/status/1459284999262425094
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@barcelonaLM ja byłem dzisiaj w Zabce i była tylko jedna osoba :)
2
@kkbarca Zauważył, że kamera była na niego skierowana. Nie dajcie się zwieść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Kurła, wszędzie o tym marszu. Trzeba chyba sobie odpuścić na dzisiaj internety ;d
4
@PatrychoO Za rok wrzucą do Epic game store za frajer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Joe_Pesci Co? One zawsze tyle kosztowały :D Z tego co kojarzę to jak były promocje to zjeżdżali do 5 ziko.
0
Pojawiają się pierwsze długie gameplaye Elden Ring. Dla mnie równie dobrze mogliby to nazwać Dark Souls 4 :D
@clyde
0
@Songo91 Nie gramy w Premier League, nie posiadamy Szejka. Jakoś trzeba się odbić od dna.
1
@Joe_Pesci San Andreas będzie jutro w gamepassie, jak ktoś jest zainteresowany -4zł
1
@Rewolucja123 Więcej kamerzystów w tym klubie niż zdrowych piłkarzy ;D
1
Z odmładzania kadry do jej postarzania :D Ja bym jeszcze Mascherano ściągnął z emerytury. Może wejdzie za Busiego.
2
@VegetaPolska To, że Rockstar nie pokazał żadnego gameplayu z gry pokazuje tylko, że sami nie byli z tego dumni. Łapcie trailer i zamawiajcie.
Założę się, że bugi z podstawowych części zostały przeniesione do remasterów. Moderzy znowu będą musieli łatać.
7
@hoeniker To tylko numer.. Taki Denis Suarez również latał z 6.
6
Jeszcze trochę to Xavi ustawi kontrolę rodzicielską na konsoli dla Dembele :(
1
@Sulimo Zombie SS sobie obczaj, jeżeli nie oglądałeś. Ma coś w sobie ciekawego. W dodatku norweska produkcja.
https://www.filmweb.pl/film/Zombie+SS-2009-486991
2
@Sulimo Ja lubie czasem sobie odpalić po piwku takie bezsensowne gówienko. Ostatnio oglądałem Zombiebobry, polecam.
https://www.filmweb.pl/film/Zombiebobry-2014-691923