0

Martinez dzisiaj zagra, coś wiadomo?

4

@JimMorrisonFCB Poszukaj na rynku na dziale z dywanami, bo internet nic nie znajduje :)

52

Taki tam brak spalonego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Roberto już nie może się doczekać, aż go wpuszczą na boisko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Simon zaczyna wylewów dostawać.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

ale paraolimpiada xD

0

@kodi77 Tvp2

0

Węgrzyn sprawia, że tęsknie za Szpakowskim..

1

@MAX przestań do mnie wydzwaniać..

8

@tomek8756 Siusiak ci odpadnie od wklejania tych Topek codziennie :)

2

Arbiter troszke taki spięty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@DawidekFCB Jeżeli tak uwielbiasz serie to się odnajdziesz. Bo to jest ten sam kotlecik odgrzewany po raz 3. Ja niestety się przejadłem graniem w to samo.

1

@MesQueUnClub_87 Far Cry za pełną cenę nie warto.
Demon Souls to must have jeżeli grałeś w inne Soulsy
Spiderman Miles Morales - praktycznie to samo co pierwsza część z nowa historia.
Alan Wake - dobry thriller z ciekawą historią, ale nie za pełną cenę, ten Remaster to skok na kasę.
Resident Evil Village- must have, jeżeli podobała ci się 7 część. Prawdopodobnie gra roku 2021.
FIFA 22- FIFA jak fifa.
Medium- symulator chodzenia.

1

@MesQueUnClub_87 Porownujesz kompletnie różne gatunki. Trudny wybór ;D

0

@Emhyr Po co ma odchodzic do gorszego klubu? (° ͜ʖ °)

7

@agaFCB Co ci daje zwyciestwo o 3 miejsce w Lidze Narodów? Odpowiedz sobie sama. Zrobione tylko po to, żeby wujek Ceferin mógł skosić więcej sianka. Jak ta cała Liga Narodów..

0

Boże jaki ten nowy Battlefield to badziew. Dobrze, że mogłem przetestować open bete, oszczędzę tylko pieniądze ;D Zostaje przy BF4.

12

Już oficjalnie zapowiedziane

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Emhyr Zabraknie Lukaku i De Bruyne w składzie i tyle będzie z pana Martineza.

7

Niedługo do sprzedaży trafi największy model Lego Expert i będzie nim Titanic. Cena? Jedyne 630 euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@AllBundy Tak
(Mam wywalone w znaki)

2

@Worny To co, Xavi do Newcastle i niech się zabawi w Guardiole z nieskończonym budżetem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

16

@DaPidejpi Okienko transferowe 22/23

Topowi piłkarze: Zawsze marzyłem o grze w takim klubie jak Newcastle.

2

@Criss18Barca L.A Noire od Rockstara

1

Ale za to łokieto żółtej już nie dostanie ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?