4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Martinez dzisiaj zagra, coś wiadomo?
4
@JimMorrisonFCB Poszukaj na rynku na dziale z dywanami, bo internet nic nie znajduje :)
52
Taki tam brak spalonego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Roberto już nie może się doczekać, aż go wpuszczą na boisko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Simon zaczyna wylewów dostawać.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
ale paraolimpiada xD
0
@kodi77 Tvp2
0
Węgrzyn sprawia, że tęsknie za Szpakowskim..
1
@MAX przestań do mnie wydzwaniać..
8
@tomek8756 Siusiak ci odpadnie od wklejania tych Topek codziennie :)
2
Arbiter troszke taki spięty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@DawidekFCB Jeżeli tak uwielbiasz serie to się odnajdziesz. Bo to jest ten sam kotlecik odgrzewany po raz 3. Ja niestety się przejadłem graniem w to samo.
1
@MesQueUnClub_87 Far Cry za pełną cenę nie warto.
Demon Souls to must have jeżeli grałeś w inne Soulsy
Spiderman Miles Morales - praktycznie to samo co pierwsza część z nowa historia.
Alan Wake - dobry thriller z ciekawą historią, ale nie za pełną cenę, ten Remaster to skok na kasę.
Resident Evil Village- must have, jeżeli podobała ci się 7 część. Prawdopodobnie gra roku 2021.
FIFA 22- FIFA jak fifa.
Medium- symulator chodzenia.
1
@MesQueUnClub_87 Porownujesz kompletnie różne gatunki. Trudny wybór ;D
0
@Emhyr Po co ma odchodzic do gorszego klubu? (° ͜ʖ °)
7
@agaFCB Co ci daje zwyciestwo o 3 miejsce w Lidze Narodów? Odpowiedz sobie sama. Zrobione tylko po to, żeby wujek Ceferin mógł skosić więcej sianka. Jak ta cała Liga Narodów..
0
Boże jaki ten nowy Battlefield to badziew. Dobrze, że mogłem przetestować open bete, oszczędzę tylko pieniądze ;D Zostaje przy BF4.
12
Już oficjalnie zapowiedziane
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Emhyr Zabraknie Lukaku i De Bruyne w składzie i tyle będzie z pana Martineza.
7
Niedługo do sprzedaży trafi największy model Lego Expert i będzie nim Titanic. Cena? Jedyne 630 euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@AllBundy Tak
(Mam wywalone w znaki)
2
@Worny To co, Xavi do Newcastle i niech się zabawi w Guardiole z nieskończonym budżetem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
16
@DaPidejpi Okienko transferowe 22/23
Topowi piłkarze: Zawsze marzyłem o grze w takim klubie jak Newcastle.
2
@Criss18Barca L.A Noire od Rockstara
1
Ale za to łokieto żółtej już nie dostanie ;D