3

@danijacek polecam wrócić na lekcje języka polskiego ,jak chce się na siłę do kogoś przypierdalać to przynajmniej wypadało by się nie ośmieszać .A co do Lewego już sezon temu było widać że wiek rośnie i to że ktoś mówi że już blisko do emerytury to nie jest ciśnięcie go ,taka kolej rzeczy .Ja z kolei widzę że tu się jakiś kult przypierdalaczy zrobił ,jak ktoś tylko napisze o Lewym coś co nie jest pozytywne to jest jakimś antypolskiem itp ,etc .

9

@BISHBASHBOSH są głosy że to dobry zmiennik ,ale dla mnie to tylko zmarnowane 55 mln za jakiegoś jaśka,drugie 60 za łolmo

1

@Pedryrodryges ale ile mogli by wskazać sytuacji gdzie były błędy na ich korzyść ,oni robią ciągła presję ,możecie się mylić tylko na nasza korzyść ,taka jest ich narracja ...

0

@Pedryrodryges no bo pewnie by dostał xd ,a real to klub gówno , jeżeli Barca jest memem ,oni ciągle płaczą w swojej telewizji ,chcą do Fify iść że oni mają najgorzej xd

0

@Cules69 tokiem kryterium fairplay ten czub to co jedynie złotego nura powinien wygrać

0

Któryś raz pytam kim jest ten kiep ? Xd

3

Nawet takie legendy Realu Madryt jak Zinedine Zidane, Luis Figo, Luka Modrić czy Zinedine Zidane zagłosowały na Lamine’a. Mocno mocny ,kolega chyba po kilku głębszych pisze te artykuły xd

6

"DNA" realu we krwi ,kolejny co będzie szczekał jak pies

0

Reprezentacje to największy rak dla Barcelony ostatnimi czasy ...

1

Ta szczególnie nie interesowny był jak szedł do p$g...

5

Jaka murawa tacy kibice

1

Powinien kur** zwolnić od razu ...

0

@AbdulWisimuel weź Ty odklejeńcu idź się lecz z tą swoją propagandą

0

A kim jest ten pies Gonzalez , emerytowany wysłannik realu ?

3

@Messibestplayerintheworld tak samo jak w ostatnim klasyku nie dał czerwa za kasację torresa w sytuacji 1:1

8

@Vifon marny trolu śmietankowy ,słownik Ci mogę wysłać

5

@Litman fermin i gavi to dwa różnie profile zawodnika ,ja bym nie myślał o sprzedaży żadnego z nich ,jak już kogoś sprzedać to Fernana w pierwszej kolejności z całej naszej bandy ,gość nie ma papierów żeby być wyjściową 9 ,a rotować z lewym może olmo , przymierzając się do kupna 9 za rok fernan ma najmniejsze argumenty o aktualnej paczce żeby zostać w klubie pomijając oczywiście bramkarzy .

2

@wacha93 nie może poprawili ten przepis i za bramkarza można zarejestrować tylko bramkarza

0

Kiedyś mówiłem że to najlepszy bramkarz ,kiedy nim był i dziwne że te dwa sezony co miał kosmiczne ,to nie dało mu nic w reprezentacji,teraz gdy przyszła jego kolej na mundial to może z niego wypaść xd

0

@krzakov takie z was kasztany że jeden coś drugiemu wypomina ,a Ciebie też chyba w szkole nie nauczyli że zwroty grzecznościowe pisze się z dużej xd .

5

Zgnij tam chłopie w tym obrzydliwym klubie ,kibice już Cię zakopali żywcem a Ty zostajesz jak piesek z podkulonym ogonem xd

0

@DAM1ANOo Barca nie ma problemu z kasą ,a problem z ffp knura ,ile to już raz było że jesteśmy w zasadzie 1:1 ,a ten parszywy pysk chwilę później na forum że swoją racja że CH... nie jesteście .To jest komedia że przy miliardowym obrocie ,największej oglądalności ,pucharach itp my dalej nie jesteśmy w tym 1:1 ,dużo plotek jest że już prawie ale są od tak długiego czasu że czy można wierzyć ,padło nawet że brakuje 9mln .Z drugiej strony skoro nie możemy dać Nico gwarancji że go zarejestrujmy,dając mu klauzulę odejścia za free jeżeli nie to coś jest na rzeczy i to grubo skoro zarząd boi się że jednak może nie pyknać .

0

@LinekMichal czy ja wiem ,z nim jest trochę jak z mareczkiem ,dwa kosmiczne sezony w których chował do kieszeni czołówkę atakujących ,pamiętne mecze jak w klasykach Vini nie istniał na Ronalda . Różnica między nim a mareczkiem jest taka że on ma trochę więcej honoru i profesjonalizmu i za to szacun ,dużo ciężkiej pracy i jeszcze może być legendą tego klubu.

1

@Tarins szczerze ter Stegen od początku zachowuje się ja żmija ,po 2 kosmicznych sezonach jest ciągłe oczekiwanie że wróci na top ,ile można się męczyć z gościem który nie zachowuje się jak prawdziwy kapitan ,ciągle strzela fochy ,ma grać jedynkę bo mu się należy ...

0

Komentarz usunięty

3

@MOLESTA mam to samo pytanie co to jest za pizda życiową i po co się tu wrzuca wypociny jakiegoś zje** życiowego ,wkur*** mnie tylko czytanie nawet takiego nagłówku ,jakiś nołnejm coś znowu skomle i jestem zagotowany

1

Guti to idiota ,nie pierwsza jego odklejona wypowiedź ,kolejny emeryt który próbuje zabłysnąć ale nie za bardzo wie jak .

0

Komentarz usunięty

1

Jakiś noł name próbuje się wbić w temat i wychaczyć jakiś zasięg ,ja zapamiętam jego nazwisko w kontekście totalnego idioty farmazoniarza .Ja często słyszę np że Real kur*ą jest więc jest bardzo duża szansa że faktycznie real to stara ...

0

Będą lamentować jeszcze bardziej jak bez niego spadną w pizdu do sequndy .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?