0

@marcin62 ale wy podłapujecie jak te pismaki żeby mieć o czym po pisać ,to już jest przesada sranie się o takie coś

0

48:10 w groźnych akcjach ale 1:3 dla prześcieradeł ,nie niestety ...

1

@Czerwo64 Ronaldo może i coś grał ,ale to co on odstawia w mediach i jego wypowiedzi to jest cyrk ,jeden wielki narcyz ,a taki typ człowieka jest ciężki w jakim kolwiek otoczeniu ... ,nigdy jakoś go nie lubiłem i nie będę lubił ,tak samo nie czaje obrońców Ronaldo którzy w dodatku mówi że byli równi xd ... ,Ronaldo zdobywał zp dzięki Realowi ,Barcelona zdobywała wszystkie te trofea dzięki Messiemu ,a jak ktoś jeszcze próbuje SB wmawiać że Ronaldo jest najlepszy ever to " lamusy dupa cicho ".

0

@Chudini123 damy im odpocząć i znowu przegramy mecz bo nie będzie miał kto pociągnąć meczu ,chyba że lamine wygra go sam ,ale musiałby nabić torresa kilka razy żeby mu się od sęka odbiło do bramki

1

@norbi77 jeszcze druga połowa może wdupią ,ale znając ich będą zębami wynik trzymać ,a Courtois wyciągnie z 15 setek

0

@norbi77 sezonówka xd

0

@Pablozeusz on jest kibicem realu ?

0

Real i tak może wymęczyć wynik w przeciwieństwie do nas , randomowy karny w 90 i essa

0

@FcPortoFan1999 bierzcie za darmo byle cała pensje pokryć xd

0

@Marusek nie oszukujmy się to był jakiś wyjątkowy dzień dla fernan,w kolejnym meczu znowu z 3 setek będzie może jedna s światło ...

3

@Batys plus rekina i fatiego w pakiecie ,duże obciążenie generują też dla budżetu

1

@Pnog37 lipnie to wygląda nawet jak Pena zagrał lepszy mecz to nie udało się przepchnąć

0

Polecam rozglądać się za Motorolą w tym przedziale cenowym ,mam g54 power edition ,wczeniej 2 czy 3 tel Xiaomi miałem i już bym nigdy nawet o innej marce nie pomyślał jak Motorola jeżeli chodzi o budżetowy tel

0

@Vhaeraun nigdy bym już nic od Xiaomi nie wybrał to gówno z lewackim oprogramowaniem samo się wyłącza więc jeżeli chcesz nie wstawać do pracy przez telefon który się wyłączył to polecam ...

0

@marcin62 mecz mu wyszedł ,ale na dłuższą metę to nie jest bramkarz na pierwszy skład ,przy górnych piłkach często nie wie co ma zrobić ,jeżeli ma już bronić cały sezon to nie mu wychodzą mecze nawet 10 razy bardziej niż ten ,ale coś boje się o mecze na styku że może nie dać tych kluczowych interwencji jakie dawał np Marc w zwycięskich sezonach

1

Fernan by nie strzelił xd

0

Kartki lecą jak ulotki xd

0

Myślałem że to znowu pena będzie w centrum uwagi ale fernan trzyma poziom xd

1

Rekin zyciowa forma xd

5

Pewnie lewy narzekał na pene to go posadził bo ten ma jakieś papiery pewnie na niego xd

0

Znowu ten sam paździerz na varze co tydzień temu ? Fxd

1

Pena i fernan niezły joke

0

@barteq ale chłopie nie zesraj się z tym Pena oceniam go przez pryzmat bramkarzy Barcy Stegen ,Bravo,Valdes nawet Cillesen , Pena przy nich to jak dziecko we mgle ,ja rozumiem wychowanek ale głaskanie go po głowie bo jesteś nasz synek ,to jest bramkarz na poziom ekstraklasy,on nie daje nic ekstra ,broni co musi nic ponad to ,w takim klubie jak nasza kochana Barcelona trzeba grzaczy z talentem ,graczy którzy dają coś więcej niż minimum ...

0

@barteq chłopie nawet Valdes jakby wrócił go broniłby lepiej od niego

0

@barteq czy my oglądamy te same mecze ? Gdyby nie spalone w sytuacjach w których wyciągał piłkę z siatki to już z 15 by mu wpadło xd

0

@barteq ale on by mógł co kolwiek zrobić na tej bramce jak już gra ,za gnoja na orliku miałem lepsze wyczucie niż on ...

0

@FanBarcYxD ja się nie zdziwie jak tego pene wkoncu ktoś na mieście złapie i złamie rękę xd

1

Niech z dupy da Peni czerwo to wygramy w 10 i kolejny mecz też ez

1

Przynajmniej ten puchar króla wygramy jak tam będzie bronił xd

0

@Barcatroll gorszy od Peni na pewno by nie bym ,moim zdaniem gdyby Pena miał chociaż trochę szacunku do tego herby ,poszedłby do Flicka i powiedział że nie nadaje się na pierwszy skład ,że nie chce rujnować sezonu ,ale to jest narcyz jakich mało ego w kosmosie ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?