AbdulWisimuel
Dołączył/a: lipiec 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@najs Jessica alaba też powinna wylecieć jak dostawał żółtą to już powinna być druga ,pierwszy faul to był typowy real pchający rękami kiedy tylko może ,powinni ich punktować za takie hamskie zagrania co mecz to nie rugby .
0
@krefi10 można lajtowo stawiać na wygraną Barcy 5 bramkami 2 klocki po meczu wspomnisz moje słowa xd
0
@JiXSaw teraz winny jest deszczu,a dokładnie Putin który ma pokazania z Barca i steruje pogodą, źródło jakiś płaczek z meczyków xd
3
Melo go poniosło
1
@Rupert_Haubica w jego pustym łbie to chyba nie zachodzą nawet takie procesy myślowe co oznacza całowanie herbu ,może robi to bo inni to robią i fajnie wyglądało plus fajny boom na to był xd
0
@Pih23777 Ty jesteś jakiś dwubiegowy? Wypowiadałeś się jako kibic Barcy ,teraz jako realu xd
0
@Barcatroll odkąd pamiętam zawsze to wyglądało tak w meczach na barce w wykonaniu bardzo wielu klubów xd
0
Rekin Ronaldinho xd
18
Teraz kartki z znalazł pajac
0
@Bartula pół metra do tyłu i było by ciepło xd
1
Fajnie że za taktyczne kartki nie lecą xd
0
@Filipem najbardziej boją się straty kasy z tytułu cracków kilka dni po premierze na pc ,bo dużo ludzi by single przechodzili na piracie
0
@clyde pewnie kupię Xboxa znowu żeby przy okazji w UFC pograć , chociaż kusi wziąć ps i ograć tam exclusive gierki
2
@KamQiX nie grają na padzie w nic innego niz FIFA wyścigi czy bijatyki ciężko jest strzelać , cyberpunka przeszedłem katana bo strzelanie na padzie jest tak upośledzone że to kaplica ,myszka i klawiatura to jedyna słuszna opcja jak się chce sądzić łby jeden za drugim
0
@Martwy a uj z tym GTA jak najpierw wychodzi na jakieś plebsowkie konsole z ograniczoną wydajnością i pewnie wyjdzie bez wsparcia myszki i klawiatury więc bez sensu kupować znowu konsole dla jednej gry ....
0
Te jebane parowy mówią coś o byciu niedorozwojem xd , niedorozwinięty to jest ich pseudo klubik ,piłkarze a kibice to banda ślepych oklejeńców którym się dyscypliny sportowe pomyliły ,połączenie rzecznictwa z kunsztem aktorstwa ,hiszpańskie Bollywood jak widać sędziom i tym mierdom na trybunach takie kino się podoba ...
1
@PRO100ZMOSTU xd na tak liga negejry ,szkoda tylko że wiecznie to real jest faworyzowany na tle zespołów z La Liga i nie tylko bo w Champions League przecież też się im podciąga żeby wygrywali mecze xd
0
Czemu balde tam nie kończył
0
Tylko 4 min ? Xd
0
Zdejmij że tego lewego w końcu
0
Dawaj tego olmo na 9 ...
5
Ale ten alena to jest kiep
7
Może i zaskoczył na początku kariery ,ale i tak Yamal czy nawet Pedri pokazywali od początku większe umiejętności ,ja nw jak kogoś mogło tak odkleić z tym kontraktem ,czy Bartomeu czy laporta obydwoje mają swoje za uszami ...
0
@Bartula Afryka dzika , dodatek płatny xd
0
@MesQueUnClub96 dzieci jakieś szejka na pewno xd
0
No i kurwa on już powinien wylecieć 2 razy a teraz go zmienia xd
0
@Qba2312 to że on też powinien wylecieć w pierwszej połowie ,a teraz to mu gramy w 10
0
Ale jak tchua faulował taktycznie to drugiej żółtej nie dostał xdd
1
Ja tylko chciałbym wiedzieć czy w angielskiej super lidze jest kur... wgl jakiś limit i jakieś ffp ,niektóre kluby tylko kupują i kupują...
1
@BORO_12 chyba zależy to od tego czy gra real czy Barca xd