AbdulWisimuel
Dołączył/a: lipiec 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@RoberDzik panie jak na raty to RRSO minimum 25% trzeba im wrzucić xd
2
A wy dalej cytujcie tu tego kmiota , Panowie szanujmy się kur... .Stop it get some help
2
Je*ać tego nurka ,największy aktorzyna ever i ciągle dyktują mu te karne z kapelusza
1
Legia Warszawa herę we go xd
2
@John_Doe nie pije ani alko ani cukrowych napojów więc jak dla mnie mógł to podpisać ,przynajmniej może ktoś by przestał pić to świństwo xd
19
Daliśmy 55 za Fernana i 60 za olmo ,patrząc na te kwoty to cena za za Rasha jest śmieszna i jeżeli go nie kupimy to będziemy idiotami ,gość już pokazywał nie raz że może być lekarstwem kiedy a ataku nie idzie jego dośrodkowania robią różnice ,balde mógłby wziąć od niego lekcje jak to się robi
0
@Kilotopy maffia musi skasować wysoki % dla siebie xd
1
A madryckie kur** dalej szczekają nic się nie zmienia ...
0
To trybuny i niech SB ogląda mecze .
1
@andbarca ten idiota jest zdania że to jest piękno futbolu ,postawić autobus w polu karnym i strzelić coś z kontry ,ta karykatura komentatora powinna wyjechać z canal+
6
@Jacob9402 ten kiep już całkowicie mój szacunek stracił ,typowy madrycki piesek ,to już siedzi w ich krwi ...
1
@Ghostface zdrada imo gorsza niż ćpanie i tak
1
@dge21 kastracja tylko i wyłącznie ,najlepiej zardzewiałym nożem ,później zadość uczynienie ,codziennie godzinę kopania po jajcach .
7
@Criell dalej boli ten pół finał ,Inter z fartem stulecia ,ich bramkarz z życiowym meczem i oczywiście nasz kosmiczny araujo w końcówce i potężny bóg pola karnego Fernan ,chłopaki zasługiwali na ten finał ,ale niestety araujo kolejny raz zawiódł wtedy ,chistensena niby bolały plecy więc xd
1
To zostaje nam chyba tylko rapha ma śpo na przyszły mecze ,kiedy ma wrócić fermin ?
0
@nosiu95 ja tak pisałem ostanio na czy akurat tutaj ,ale że się połamie przy strzelaniu bramki to jest jakaś abstrakcja xd
22
Olmo łapie formę i kontuzja,stare nie znałem xd
0
@Tatazolwinia wydaje mi się że trafiłeś w punkt xd
13
Dobrze jadą z białymi szczurami
0
@BORO_12 znajdź kogoś kto byłby skłonny wyłożyć za ten szrot więcej niż 30 mln aktualnie ,więcej to on był warty jak przychodził xd
0
@polcza Bilbao mówi wszystko ,to już jest stan umysłu ...
21
Pierwszy raz w klubie nie ma optymizmu
1
Instytucjonalnie parodia piłkarza ...
0
Najlepiej to sterylizację mu zrobić żeby sobie dał spokój z tymi kur....
2
Mogli by już w chuja nie walić że to jakieś urazy tylko powiedzieć że nie może doleczyć venra ,po tych starych kur*iskach.
0
@sokot nie wymagają od smiętankowego żeby używał mózgu ..., swoją drogą nie wiem na jakiego CH... on siedzi na tym forum i prawi swoją propagandę,dziwi mnie też to że ktoś jeszcze mu nie wycedził bana
26
Po co wrzucacie tu wypowiedzi tego knura
0
@MesQueUnClub_87 tutaj akurat masz rację ,downsizing jest w każdym produkcie stosowany ,ale aktualnie to ograniczam się do jedzenia ryżu ,tortilli,kurczaka ,tostów z kurą i serem odtłuszczonym,dodaje masło orzechowe do posiłków ,sosy fit i owoce na wagę więc narazie nie mają mnie gdzie uciąć ,ale zauważyłem że dużo produktów ma zamieszczona gramaturę a cenę ta samą,odniosłem się do samych słodyczy i ich instnienia ,jakby ich nie było to by nie kusiły swoją drogą więc nie popieram tak bardzo rozwiniętej branży słodyczy ,ale jezeli chodzi ogolnie o produkty to jest to trochę chamówa z tym downsizingiem,wszyscy patrzą tylko na zysk .Edit ,a wracając do słodyczy to jest chore że tak bardzo są one promowane , większość oznaczone jako te dla dzieci ,a rodzice później sprycuja dzieci tym syfiastym cukrem .
0
@Roobo nie jem słodyczy więc jak dla mnie to wgl nie musi ich być xd
2
@Darek_Maruszczak moim zdaniem gość i tak bije na łeb cieniasów Olmo i Fernana ,byłbym za tym żeby ich komuś wcisnąć w pakiecie 2&u i opłacić za to transfer rasha i dokupić kogoś solidnego do ataku .