5

@RoberDzik panie jak na raty to RRSO minimum 25% trzeba im wrzucić xd

2

A wy dalej cytujcie tu tego kmiota , Panowie szanujmy się kur... .Stop it get some help

2

Je*ać tego nurka ,największy aktorzyna ever i ciągle dyktują mu te karne z kapelusza

1

Legia Warszawa herę we go xd

2

@John_Doe nie pije ani alko ani cukrowych napojów więc jak dla mnie mógł to podpisać ,przynajmniej może ktoś by przestał pić to świństwo xd

19

Daliśmy 55 za Fernana i 60 za olmo ,patrząc na te kwoty to cena za za Rasha jest śmieszna i jeżeli go nie kupimy to będziemy idiotami ,gość już pokazywał nie raz że może być lekarstwem kiedy a ataku nie idzie jego dośrodkowania robią różnice ,balde mógłby wziąć od niego lekcje jak to się robi

0

@Kilotopy maffia musi skasować wysoki % dla siebie xd

1

A madryckie kur** dalej szczekają nic się nie zmienia ...

0

To trybuny i niech SB ogląda mecze .

1

@andbarca ten idiota jest zdania że to jest piękno futbolu ,postawić autobus w polu karnym i strzelić coś z kontry ,ta karykatura komentatora powinna wyjechać z canal+

6

@Jacob9402 ten kiep już całkowicie mój szacunek stracił ,typowy madrycki piesek ,to już siedzi w ich krwi ...

1

@Ghostface zdrada imo gorsza niż ćpanie i tak

1

@dge21 kastracja tylko i wyłącznie ,najlepiej zardzewiałym nożem ,później zadość uczynienie ,codziennie godzinę kopania po jajcach .

7

@Criell dalej boli ten pół finał ,Inter z fartem stulecia ,ich bramkarz z życiowym meczem i oczywiście nasz kosmiczny araujo w końcówce i potężny bóg pola karnego Fernan ,chłopaki zasługiwali na ten finał ,ale niestety araujo kolejny raz zawiódł wtedy ,chistensena niby bolały plecy więc xd

1

To zostaje nam chyba tylko rapha ma śpo na przyszły mecze ,kiedy ma wrócić fermin ?

0

@nosiu95 ja tak pisałem ostanio na czy akurat tutaj ,ale że się połamie przy strzelaniu bramki to jest jakaś abstrakcja xd

22

Olmo łapie formę i kontuzja,stare nie znałem xd

0

@Tatazolwinia wydaje mi się że trafiłeś w punkt xd

13

Dobrze jadą z białymi szczurami

0

@BORO_12 znajdź kogoś kto byłby skłonny wyłożyć za ten szrot więcej niż 30 mln aktualnie ,więcej to on był warty jak przychodził xd

0

@polcza Bilbao mówi wszystko ,to już jest stan umysłu ...

21

Pierwszy raz w klubie nie ma optymizmu

1

Instytucjonalnie parodia piłkarza ...

0

Najlepiej to sterylizację mu zrobić żeby sobie dał spokój z tymi kur....

2

Mogli by już w chuja nie walić że to jakieś urazy tylko powiedzieć że nie może doleczyć venra ,po tych starych kur*iskach.

0

@sokot nie wymagają od smiętankowego żeby używał mózgu ..., swoją drogą nie wiem na jakiego CH... on siedzi na tym forum i prawi swoją propagandę,dziwi mnie też to że ktoś jeszcze mu nie wycedził bana

26

Po co wrzucacie tu wypowiedzi tego knura

0

@MesQueUnClub_87 tutaj akurat masz rację ,downsizing jest w każdym produkcie stosowany ,ale aktualnie to ograniczam się do jedzenia ryżu ,tortilli,kurczaka ,tostów z kurą i serem odtłuszczonym,dodaje masło orzechowe do posiłków ,sosy fit i owoce na wagę więc narazie nie mają mnie gdzie uciąć ,ale zauważyłem że dużo produktów ma zamieszczona gramaturę a cenę ta samą,odniosłem się do samych słodyczy i ich instnienia ,jakby ich nie było to by nie kusiły swoją drogą więc nie popieram tak bardzo rozwiniętej branży słodyczy ,ale jezeli chodzi ogolnie o produkty to jest to trochę chamówa z tym downsizingiem,wszyscy patrzą tylko na zysk .Edit ,a wracając do słodyczy to jest chore że tak bardzo są one promowane , większość oznaczone jako te dla dzieci ,a rodzice później sprycuja dzieci tym syfiastym cukrem .

0

@Roobo nie jem słodyczy więc jak dla mnie to wgl nie musi ich być xd

2

@Darek_Maruszczak moim zdaniem gość i tak bije na łeb cieniasów Olmo i Fernana ,byłbym za tym żeby ich komuś wcisnąć w pakiecie 2&u i opłacić za to transfer rasha i dokupić kogoś solidnego do ataku .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?