Adamski69
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Pruszcz Gdański
11 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
@krzychu1526 Bo CR nie był numerem jeden, więc wiadomo, że wazeliniarz ;)
31
@l0Messini albo szczery gość, który mówi prawdę???
6
@kerouac Na wspólnej
4
Wczorajszy finał Wimbledonu:
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/67192001_1030814943790019_1256207127249158144_o.jpg?_nc_cat=1&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQkAmnaT0jDKDLidqB_0c1KibpEAhR6TZQpIdMZexWlmF6IkDpkLjWjua2Cq6Jb7qRA&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=c22d55c14207964094305551d269d702&oe=5DEBB3B4
Zezo Cartoons
7
Miłego poniedziałku!
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/67070374_2526336264043229_1321166441721888768_n.jpg?_nc_cat=102&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQkxAVRpXmJNMg8Vi-daVvjdPUTxMhTLlRycqooSLfYb32IG_V3LFWH3x5B1tgIxjnA&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=ead445b9e49234ed8a4c8341a4b2e2a8&oe=5DA3A9F3
16
Zaradność to podstawa :)
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/66684190_480516429392519_5976335349004107776_n.jpg?_nc_cat=105&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQn-WHpSk_yH_EfsQZJToQJOngPKU-kDulDBcXAn7F2RyX9TvScavC8tOeEXi4RVyyE&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=3df133d8adbe7209c0cfc5b5ad22f0cf&oe=5DBE0D9F
3
Kocham koszykówkę, bo jestem związany z nią całe życie, uwielbiam futbol dzięki Barcelonie, ale takie zwariowane i jedyne w swoim rodzaju emocje, to tylko nasi siatkarze chyba potrafią mi zapewnić. Niesamowita ekipa!
3
@Encore imię zobowiązuje
13
@Krystian_mix trzeba być totalnym ignorantem, żeby po takim meczu napisać, że miał farta..
5
Najlepszy mecz tenisa jaki widziałem w tym roku! Duże znaczenie może mieć fakt, że nie oglądałem żadnego w tym roku jeszcze (:
2
Ależ pięknie, Lechia 3:0 Piast
52
Mertens Ty śmieszku :D
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/66452588_2495118083886316_7747233459877183488_n.png?_nc_cat=102&_nc_oc=AQmvrQ_BjdV4taRrjaILgV5Acfy_TFBEQzv_VtvJ7kYcjQSFt1AfgFO7NGilO8fxZPI&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=a8e1fbeab01892f244861c2fc003f944&oe=5DB13279
0
@Mns21 nie no jak nie.. Podobno ma same witaminki
56
Po meczu będzie idealne:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/66366308_2453364888055292_499895487009128448_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQm6Y96y1HwKU-ebzQRN9V3o8pPRAyOlMju91swedkDgMxUq68mClqaDyzW61X0eCLE&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=0bfbd6f52ed741278181c58086a03b73&oe=5DA9F886
3
EUROPA FC, sama nazwa wskazuje, że grają najlepsi z Europy..
0
@Encore Jak dla mnie Brandt, czy Hazard w Borussi za 25 milionów to majstersztyk (:
0
Mają świra na punkcie futbolu ;)
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67281425_2277072969072154_1157666824993636352_n.png?_nc_cat=108&_nc_oc=AQnYEqASz2U-Uapap1XSAKqg28vQqnqDOvM4LxG6RPVd-x6P5yOEsDgjGtXTGzoFuTY&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=766b6de3d71338bd32038b9ea426c13a&oe=5DA38E8A
47
Podążaj za marzeniami... ;)
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/66702394_2647131478654393_6664310198389178368_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_oc=AQkrJ4dZlfdtQkyEpIUfvAQf5Di4tqGsz7FHUzASdGXqXU_jZAGwSk3hHCVz8QJh0GE&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=63ead7698fa8cacd9752a75fd7e149f1&oe=5DA3C86D
62
;)
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/66663625_2520719857938203_3626449623423385600_n.jpg?_nc_cat=101&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQkR6QYtZcvE6IJ5XIseF4_imXDAeIc9PpsNtw2Kgclh7ayE5WOogN2dsy0RctWPWzE&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=ad1702a910345f7a5bc13e1556cd11b7&oe=5DC19AA2
23
30 czerwca 2019: Bernburg (Niemcy) 39.6 °C - najwyższa czerwcowa temperatura zmierzona w historii Niemiec.
4 lipca 2019: Rotenburg (Niemcy) 2.9 °C - najniższa lipcowa temperatura zmierzona w historii Niemiec.
4
@BarcaInfo jak nie chce w PSG grać, to nie obrażę się, jak zostanie tam w Brazylii na dobre i na plaży dalej będzie grał ;)
2
@Chwytliwy albo szef z wczasów w Barcelonie, że już tu nie pracujesz :D
107
No nie polecam no.. xd
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/66282003_3078373432203596_8456248525116669952_n.png.jpg?_nc_cat=1&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQlOAU7jyV16aduCKdCtUf-Q9X9IZGUBt3-AnJE42RrmmECmtP1-j1lyj2l8D4VMkhk&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=8750263d496f5a77c77b6c9a33494e0a&oe=5D79C4D7
7
8 pick w tegorocznym drafcie - Jaxson Hayes (rocznik 2000) w dzisiejszym meczu:
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/66122280_2454968544610574_2175741826978283520_n.jpg?_nc_cat=107&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQnGGEpzDYCg9DDXBSwlDs3Zya8abkBRUPMlqJ2UyG5wtPeH6FOjwkudP_nCsZErNAQ&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=36c33ea74246a974db8d1cceff2a8a80&oe=5D7B6547
W Nowym Orleanie szykuje się Showtime (:
32
Ciekawie to wygląda ;)
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/66102586_2110177842442840_529236564681687040_n.png.jpg?_nc_cat=105&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQn2CSCfCpIvepgaeBcqjBieEeykgMvJJnk99wFVJLhlCQeMH13KX-cS4PO7kmM0bc0&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=dc1091913a4f77103971e221feb728b0&oe=5D786FA4
9
@Criss18Barca Summer League, nikogo to pewnie nie rusza nawet ;)
1
@qruczek jeden z żółwiów Ninja, kumpel Raphaela, Donatello i Michelangelo
8
Widzew 143:142 ŁKS
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/66127076_2269969133115871_6721718067002343424_n.png?_nc_cat=101&_nc_oc=AQkwCznPJBrZNbqpYwOglzwbUBUSq3Htk7Ojq59iziKaKTejuZTqaGgvOoQHpPt073E&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=ccdc67f7e7283259851493d7ac566743&oe=5DBE4C2E
0
@TheMugShot w tym sezonie rywalizacja będzie chyba wyrównana, jak nigdy:
Lakers, Clippers, Warriors, Rockets, Jazz, Blazers, Nuggets, Bucks, 76ers, Celtics, Pacers, Nets, Raptors etc. - mnóstwo mocnych i fajnych drużyn! Jaram się ;)
60
@BarcaInfo ten Alfredo to musi być mega bystrzak, że takie niespodziewane rzeczy pisze ;)