Adamski69
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Pruszcz Gdański
11 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Maximus2 ja pierdziele, człowiek w ogóle prywatności mieć nie może. Żenada..
0
Ernesto nie ma w gronie FIFA The Best dla najlepszego szkoleniowca poprzedniego sezonu? :v
33
@kenneth99 kto nie odpalił przypadkiem pijany streama jak uprawia seks, niech pierwszy rzuci kamieniem
5
@Jericho No beka beka, ostatni raz się tak śmiałem, jak graliśmy rewanż z Liverpoolem
0
@Tales_Omletu ta, chyba na stare ;d
0
@Arkon uszy do góry mordeczko, widać promyczek nadziei na końcu tunelu w postaci Arthura i Frenkiego ;)
14
@damianex10 głupia, a mogła zaoszczędzić na czereśniach, czereśnie drogie..
17
Pamiętajcie Panowie, nie wstydźcie się zagadać (:
https://m.jbzdy.net/obr/1070341/a-ty-sie-dalej-boisz?utm_source=fb&utm_medium=fb&utm_campaign=fb&type=image
1
@takisobiektos dlatego, że ma ostatni rok ważnego kontraktu
0
@Avada Kedavra ja myślę, że z jego umiejętnościami i grą nogami zagrałby w środku pola lepiej niż kilkoro zawodników u nas. Ale to moje zdanie (:
1
@IAmBackCules nie rozumiem tylko, o co chodzi z uniwersalnością MATSA ;)
25
Uważajcie, nie dajcie się ;)
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/67366478_2084484981651654_5334641366393683968_n.jpg?_nc_cat=101&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQkNmQACC-HZvJEF-eGh6f7XYkXTBxRfonTtPoTB8ybYZ_pOmBRjb4KCpscnHa5y5xo&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=79d3f015f9e6257e8977a3d8dedffcea&oe=5DA4E035
52
Reklama dźwignią handlu part 2:
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/67416042_2557241124286076_5628542538190159872_n.jpg?_nc_cat=109&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQlJLV58MQ5EvHVct9dz6YVUE76gZ-njQW3UY0TZyH2X_2nXwj5biP4Ov0xPvXPKgOs&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=b04c4b25842ec793a859932bb6f91370&oe=5DE70CA1
27
Znajdź różnicę :D
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67251868_2148253398635284_8067721875100270592_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQlMkKdA2ewMDiHoVYFGPqNfPhTYgsFfzfcZ2pwOrsbra7r0zFwE6fXNgks50xvSXQ8&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=f568dc052361f549cf094d96617e26ae&oe=5DDCE7CF
92
Reklama dźwignią handlu ;)
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67655237_2304576019655182_8286242784554254336_n.png?_nc_cat=104&_nc_oc=AQkVewsZP0eLH5yocC95GjkPpCyHMinSvZHmXgOsCm4a7w_kF-IV8nVgdFZuylrXCZE&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=c82c5608a5a56a79926ab3f3fb609ba6&oe=5DE90831
49
Krótka historia Garetha Bale'a:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67403679_1039617326243114_9066306328380571648_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_oc=AQkta2SPRhVVQ38o4WRcUnD7NDFlBB4Q4Mse_gI6bJyJoNYpQUg_LbupARuKz9gyL7M&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=1d549463a9caef0af1c4ef37ac4ada6b&oe=5DA61FB8
Zezo Cartoons
0
@Avada Kedavra
0
@derlysy1979 przeczytałem MESSI I JEGO SZON i lekko się zdziwiłem, nie powiem
8
Nie każdy pewnie wie:
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/67554988_2263544580360112_1328606626453651456_n.jpg?_nc_cat=103&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQkD7OvFGsQiEvppeh5KTj3ozA51kzMM6ILjcDM_6xPfcJOcyPkRQORiwecCDukKnh0&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=c4d1387e822ce8a4bdcac6c14cc6d012&oe=5DDBA1B7
19
@Wawrzyszewski bardzo ładny avatar, taki nietypowy ;)
27
@BarcaInfo i ja się zgodzę z Bułką. Fabian jest cholernie niedoceniany, bardzo lubię go jako sportowca oraz człowieka.
2
@Socjopata wzorował się na:
https://i.pinimg.com/736x/c0/fc/b4/c0fcb4bf15b729eaba38036ad11dcc88.jpg
26
Ozil z ochroniarzem:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67337392_10156450082698837_9092141995480055808_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_oc=AQnkHjUc2sV09pmV9rTSf0NOM3ui_bAbOicpD2o7z60jNnLLEs8rzAcyz3__tygJVyQ&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=185f7e4cefd5047716760d19ee650fd4&oe=5DA6D4A0
12
Droga ekspresowa dla bombelków:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/67142176_2551641754846013_4291867983174696960_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQn7FRMEx5Q6xSeElVD6rA2GqvoStZ77qikKBanfBguc_OwYwAtw7cGSI2N7nuRQ_W0&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=285eea9eb943784a426fb929d373d11e&oe=5DE24BAB
0
@marcin000019 to na pewno musi być przypadek :D
1
Mam do sprzedania taką oto fajną piłeczkę:
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/67162217_2381078888680442_1563998927655534592_n.jpg?_nc_cat=1&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQkRKf0sMYHD-tgi-_Do4TjpAC8uTBhgbhLAXKmY7mRP364i7Zgwq4ktMjtTLLcSEb0&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=38cc75289afe1ae91365195ff79c02d0&oe=5DECCE42
5
Wcale nie taka szklanka z tego Neymara!
Przez pierwszy tydzień nie miał nawet imienia. Nadine i Neymar Senior nie mogli się pogodzić w tej sprawie. W końcu trzeba było go zarejestrować. Ostatecznie syn dostał imię - Mateus. Znalibyśmy go dziś pod takim właśnie imieniem, gdyby nie spontaniczna decyzja ojca, który w drodze zmienił pomysł. I tak Mateus stał się Neymarem Juniorem, dostając imię po tacie.
Kiedy miał ledwie cztery miesiące - niewiele brakło, by stracił życie. Neymar Senior był przekonany, że stracił syna, wpadł w czarną rozpacz. Tata, mama i mały Neymar jechali odwiedzić rodzinę w Santosie. Mały spał smacznie w foteliku. Było stromo, ulica była wąska, padał deszcz, Neymar senior zjeżdżał z gór. Wtedy doszło do wypadku. Nadjeżdżające auto uderzyło w bok samochodu rodziny Neymarów. Senior stracił przytomność. Kiedy ją odzyskał, uświadomił sobie, że z tyłu jechał jeszcze czteromiesięczny syn, który rozpłynął się w powietrzu, nie można go było znaleźć.
Był pewien, że jego syn spadł gdzieś w szczelinę: - Byliśmy już niemal pewni, że straciliśmy syna. Pamiętam, jak w rozpaczy i bólu modliłem się do Boga, by zabrał mnie zamiast niego - opisywał tę tragiczną chwilę.
Auto zatrzymało się przed urwiskiem, Nadine - mama Neymara - musiała wysiadać przez tylną szybę, żeby nie spaść w przepaść. Dziecko zniknęło, przypadkowi ludzie pomagali w poszukiwaniach. Okazało się, że malutki Neymar, zakrwawiony, został znaleziony pod tylnym siedzeniem. Część szkła zraniła go w głowę, ale cud sprawił, że nic poważniejszego mu się nie stało, biorąc pod uwagę, że Neymar senior doznał poważnego złamania z przemieszczeniem kości w obrębie miednicy.
Brazyliczycy są bardzo oddani Bogu, a Neymar wiele razy podkreślał swoją wiarę, choćby słynną opaską, mając także na uwadze tamten wypadek.
via Ekstraklasa Trolls
1
@BarcaInfo Idealnym zwieńczeniem cyrku byłoby, gdyby podali Alenię jeszcze np do sądu za zniesławienie... Cyrk lekki
0
@messi564 przepraszam bardzo, jakie XD? Jak dla mnie, to w pełni zrozumiały i akceptowalny wybór. Ostrego to Ty szanuj gościu
1
@Rewolucja123 Federico Valverde i Ernesto Valverde