Adamski69
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
Pruszcz Gdański
11 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 i jedna piłka na boisku ;)
4
@Copernicus nie wiem która najlepsza, ale ja najbardziej lubię Casino Royale mimo dużej sympatii do starszych części ;)
36
@dzagos
11 literka alfabetu polskiego, 27, 13 - spacja - cie obchodzi
14, 27, 23, 28, 1 - spacja - znawca 13, 7, 3, 1, 18, 29 - spacja - jacykow
0
@Veb1233 najlepiej obsadzona jest bramka!
177
Żona do męża wieczorem:
- Andrzej może byśmy dziś wyskoczyli razem do klubu 'Hot'?
na co mąż
- Nie chce mi się Alina!
- No Andrzej ty nigdy ze mną nigdzie nie chodzisz tylko z kolegami
... Po namowach Andrzej się zgodził. Pojechali do klubu, w szatni od razu szatniarz:
- Dzień Dobry Panie Andrzeju
Maż tłumaczy się żonie że to kolega z podstawówki.
Barmanka podeszła i od razu:
- To co zawsze Panie Andrzeju?
Żona już zdenerwowana robi wyrzuty mężowi aż tu nagle kobitka na scenie urządzała striptiz i został jej tylko stanik padło pytanie:
- Kto zdejmie stanik?!
cały klub krzyczy 'Andrzej!, Andrzej!, Andrzej'
żona nie wytrzymała wybiegła ten od razu za nią, wsiedli do taksówki i ta mu robi wyrzuty, krzyczy. Nagle obraca się taksówkarz i mówi :
- No Andrzej jeszcze tak brzydkiej i pyskatej ku.. y nie wieźliśmy.
61
Niedźwiedź spotyka na swej drodze jeżyka. Widzi, że ten je śniadanie więc mówi:
- Co jesz?
- Co niedźwiedź? - jeżyk odpowiada.
Niedźwiedź zgaszony odchodzi na bok. I myśli sobie podejdę i zagadam jeszcze raz.
- Co jesz jeżyku?
- Co niedźwiedź misiu?
31
@G9 napisałeś komentarz, który mnie bardzo zdenerwował, więc mimo że go usunąłeś, to się do niego odniosę.
"ale Puyol tez mial momenty, kiedy zachowywal sie niegodnie jak na kapitana - to jak lapal sie za twarz i plakal na murawie jak Ramos go ledwo co dotknal, bylo tak zalosne ze ja tylko sie smialem."
Faktycznie chyba tylko Ty się śmiałeś. Ty w ogóle kojarzysz tą sytuację? Bo ja pamiętam, że dostał w twarz od Ramosa po czym wstał od razu i zaczął oddzielać kolegów z zespołu, którzy się potem rzucili na Ramosa. Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia chyba.
Nie mieliśmy takiego kapitana, jak Tarzan, a deprecjonowanie jego pozycji jako kapitan jest baaaardzo słabe. To był wojownik z krwi i kości, nie ma teraz takich piłkarzy albo są w bardzo małej ilości. Kochałem go jako piłkarza, waleczność. Carles był genialny jako mentor dla młodszych, więc nie pisz już bzdur, bo mi się drobne w kieszeni nie zgadzają.
Pozdro!
17
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/66124093_2396180517285757_5657173679243526144_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQlTrJSB2PnuIbifO6rpoNTQyJVuDUuLw4ggZV2QlTcKTm8dSW3Y9EFBtOS8t6AaGMg&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=7bb46c04e67aa44e4d9e6786d73d4848&oe=5D7C36BE
Koziorożec Alpejski wspinający się po niemalże pionowej ścianie zapory wodnej. Zwierzęta wdaprują się na mur o wysokości prawie 50 metrów i nachyleniu ok. 80°, korzystając z jego drobnych nierówności i występów.
Kozły szukają w ten sposób soli i innych minerałów krystalizujących na ścianie zapory i minimalizują także zagrożenie ze strony drapieżników.
Swoje "alpinistyczne" zdolności zawdzięczają szczególnie dobrze rozwiniętemu błędnikowi kontrolującemu zachowanie równowagi oraz specyficznej budowie kopyt. Są jednocześnie twarde i elastyczne, zapewniajac tym podparcie i przyczepność nawet na najmniejszych nierównościach skał.
7
@michal26 jak na europejskie realia, to gigant. Przed pójściem do NBA grał kilka sezonów w Realu, poszedł bezpośrednio od nich będąc między innymi MVP Euroligi. Ogólnie Barca kompletuje taki skład w kosza, że Europa cała się powinna bać, naprawdę... Mówi się jeszcze ostatnio głośno o Pau Gasolu i zakończeniu już kariery 39-latka w barwach naszego klubu. Pau mimo swojego wieku byłby ogromnym wzmocnieniem w naszym zespole!
0
@student97r Dokładnie, przychodzi zawodnik TOP 5, 7, 10 ??? za dwóch niespełniających oczekiwań młodych zawodników, co z miejsca już stawia ich jako lepszą drużynę. W dodatku w miejsce solidnego Harta przychodzi lepszy Green. Nie wiem czy to tak źle :) Jak dla mnie zdecydowanie Toronto są największymi przegranymi, bo po zdobyciu misia teraz zostają trochę na lodzie.. NY nie liczę, bo to mem organizacja...
60
Uważajcie na przypływ ;)
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/66526920_2786143088081284_8146246306906505216_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_oc=AQlk-e6RpGIG4I37_79zPPAbtSfaHZ_kycQKB1Z2P5DtZIBcAErD60Ij27G7fMCNpIQ&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=706b70ceea0ebd7b09a25669eeabd84e&oe=5D7DC02F
0
@MatiFCB2000 może jest niezłym trollem, sam bym był pewnie i patrzył, jak tłumy naiwnych ludzi łykają wszystko, jak pelikany ;)
0
@michal26 Jasne, na ten moment mają już 7 zawodników :p
Roster Lakers na ten moment:
LeBron
Anthony Davis
Danny Green
Kyle Kuzma
Jared Dudley
Javale McGee
Troy Daniels
27
@MatiFCB2000 to już na siłę szukanie dziury w całym, serio.
2
@Makalu niee, chodzi o to że jest to trójka genialnych obrońców. Clippers dysponują teraz ogromną siłą rażenia w defensywie. Życzę wszystkim ekipom teraz powodzenia w zdobywaniu punktów przeciwko Clippersom ;)
2
Beverley, Kawhi, George - życzę powodzenia w zdobywaniu punktów przeciwko Clippersom (:
2
Do koszykarskich zboczeńców:
Dziś w nocy debiut Ziona w NBA. Nowy Orlean o 3:30 zmierzy się ramach ligi letniej z Nowym Jorkiem. Przy okazji będzie to rywalizacja 1 picku i 3 picku w drafcie z tego roku, czyli do niedawna kumpli w Duke - Zion vs RJ Barrett. Z miejsca już polecam wszystkim ;)
11
Dobra dieta, odpowiedni trening i niesamowita transformacja w rok czasu!
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/65745233_2946231725449530_8694890299790458880_n.jpg?_nc_cat=1&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQlwytWJtV3IiQGoAeXAWLJLD2RlBrLUuWb-onm7BWAExaYru2jtlwQOK4BVZKnbNaE&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=ede0ecfe6be3e4958e6f3caab7a984ff&oe=5DB47EC3
0
@Pawelec7 jak chcesz pograć stricte for fun, to jak dla mnie absolutnie nie ma ;)
0
@Pawelec7 zdecydowanie NBA 2k
91
Kogo byśmy w tym okienku już nie ściągnęli, tak chyba nie wywoła u mnie tylu pozytywnych emocji, jak ten zawsze uśmiechnięty skromny Holender. Frenkie, zdobądź jeszcze nasze serca na murawie!
2
@BarcaFanFilip 77 - tak juz tylko dla formalności
13
@Commando albo na trochę rozrywki w tej smutnej jak pi..a La Rambli (:
44
#maturka#matematyka
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/66019211_441136166474520_6724893405043752960_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_oc=AQkhtzx1eytinALHFO3baUlzVnXsjtHPoodwKAAPXdklWG8afc4rpwZGqTzrEp4ZKEY&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=d79b12caa7cf51452af5ecb9d803e96a&oe=5DC18671
71
mikro agresja początkiem mowy nienawiści..
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/65504746_2505077116169144_3526405691772239872_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_oc=AQkGKpDhNHdUmmOL7X_1tct3psBHFNYBPiPHQOkEPo2CXbAvZgXor7MW2mE8MIdPC2Q&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=3788167e483084f1e9c766383b179c41&oe=5DC3BD12
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
61
Każdy znajdzie sposób :D
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/65637174_2505074162836106_7767021074289524736_o.jpg?_nc_cat=105&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQlkaTcKMjTfL1k8JtVGnKcBAaXAfWpTMJGsyYSBQepkb_VuQ_m6WBn5X5woS-nGaYc&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=6fadb5c77e0aea54b504cb0df29ddd84&oe=5DB85AD3
76
Ale uszanowanko było...
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/65891885_731997773942317_537019827106086912_n.jpg?_nc_cat=106&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_oc=AQmL-k9xACgQY95PQjgZghMOoLus6S0ZNUTJFslktm3GM8FICqsOtOM3Gf2YL-KnVWE&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=5a4fc8affa285a18e8fca62acd75ed55&oe=5DADB030
19
@highway Aż się oplułem normalnie. Chyba Bravo Sport zacznę z powrotem czytać
0
@sidzej a ładna chociaż?