AdrianSantos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a czy kur"wa tego nie chciałeś przed sezonem ? żeby stosowali pressing, wszyscy ? to teraz nie narzekaj
0
typowy visca dzieciak, chłopaki wypluwają płuca w tym meczu, do czego ich tu zachęcać ? jedyne czego brakuje nam w tym meczu to bramki, wszystko inne fukcjonuje dobrze
2
achhh ten płacz visca dzieci
0
Jasne, to poziom wyżej niż Xavi i Cesc.
0
Chyba inny mecz oglądasz. Pewnie z zeszłego roku.
20
Ivan bardzo dobrze gra, walczy stosuje pressing. O co wam chodzi visca dzieci ?
2
wyjdź z tej strony bo wstyd....
3
Zamiast się cieszyć, że taka solidna drużyna jak Villareal KOMPLETNIE nie istnieje, to narzekacie, że Barca nie wygrywa już pięcioma bramkami. Ogarnijcie się !
0
ojej idź w takim razie kibicować innej drużynie dzieciaczku
0
Weź zamknij twarz dzieciaku :)
0
A prawda jest taka, że grają dobrze. I co najważniejsze - Pique w formie i ogólnie w obrona bardzo pewnie.
2
Ojeje, mam popcorn i delektuje się waszym narzekaniem. Dzieci płaczą, bo Barcelona nie wygrywa 5:0 oj co to będzie :(((.
1
Dzieciaki tego nie zrozumieją. Nie ma co klawiatury męczyć.
0
Tacy jak Fkuba tego nie pamiętają, bo to jeszcze dzieci.
Niestety niektórzy kibice Barcelony to straszne bufony i jak komuś nie idzie to od razu wyśmiewają.
0
Argumenty ? hahaah no to pojechałeś dzieciaku. Wiesz, że jest coś takiego jak przystosowanie do taktyki i nowego trenera, zgranie itp. ?
Nie wyskakuj mi z Moyes, bo on żadnego przemeblowanie nie zrobił. Stawiał na wypalonych Vidica, Ferdinanda, Evrę. Na szczęście ich już nie ma i trzeba od nowa budować.
0
Bayern, który całkowicie olał to spotkanie i który wystąpił z juniorami w składzie (Hobjerg, Gaudino). Rzeczywiście jest się z czego cieszyć.
0
Fkbua, zobaczymy na koniec sezonu kto się będzie śmiał ostatni :)
1
To nie są fakty, tylko głupie komentarze. Fakty to będzie można stwierdzać po połowie sezonu. Ale co ja będę rozmawiał z jakimś jasnowidzem.
0
Tylko, że Van Gaal >>> Moyes. No co bez komentarza ? Skoro oceniasz Manchester po kilku meczach, to czemu nie ocenisz Borussi ? Aha rozumiem pewnie ślepo zapatrzony kibic...
0
Ale Mojs to słaby trener. W przeciwieństwie do Van Gaala. Zresztą gdyby dostał więcej czasu na przebudowę zespołu, to na pewno by było lepiej.
2
Teraz wiem, dlaczego postronni kibice nienawidzą fanów Barcelony. Bufonada, naśmiewanie się z innych klubów. Zastanówcie się co wy piszecie, bo jak to czytam to łapię się za głowę.
0
No i co z tego, że dostali. Van Gaal powiedział, że potrzebuje 3 miesięcy. Wtedy będzie można oceniać, a nie teraz.
Takie Rayo to by dostało od Burnley 4:0 :). I mówię, to jako wierny kibic Barcelony.
0
Tych co się kompromituję w Lidze mistrzów ? Chyba nie.
0
Nie jesteś śmieszny kolego. Daj Van Gaalowi czas. Borussia też spadnie w ligi, bo zagrali fatalnie z Leverkusen,a wczoraj meczyli sie z jakimś Ałgusburgiem ? Pomyśl trochę.
1
Inny system, nowy trener, odejście starcyh wyjadaczy. Tutaj potrzeba czasu na zgranie. Co nie zmienia faktu, że potrzebny jest stoper.
0
Ale Manchester United nie upadł. Dajcie Van Gaalowi czas, a nie po paru meczach już wiecie co będzie dalej.
0
Dlaczego tu tak wielu jest hejterów Manchesteru ? Czyżbym był jedynym sympatykiem tego zespołu ?
Dlaczego nie dacie czasu Van Gaalowi ? Skoro tak pieprzycie od rzeczy, to w takim razie Atletico Madryt już upadło bo zremisowali z RAyo.
0
Zgadzam się. Zresztą, skoro sami kibice w Brazylii na niego najeżdżają to coś musi być na rzeczy.
0
Ale trzech obrońców ? Coś tu śmierdzi bo skoro LE mówił, że nie potrzebuje kolejnego prawego obrońcy. Coś mi się wydaję, że transfer przeprowadzili mimo przeciwo LE>
1
Więc jak Barca wypadnie z czwórki w La Liga, nie wyjdzie z grupy w LM i odpadnie w krajowym pucharze, ale gra będzie wyglądała pięknie ? Wolę Barcelonę grającą brzydki futbol,po 1:0 wyniki, ale odnoszącą jakieś sukcesy.