3

Mathieu>>>> Benatia i tyle w temacie. Barca zrobiła najlepsze transfery od lat.

0

To nie zmienia faktu, że jest ograny w Europie i przyszedłby za jakiś 1 milion.

0

Nie podoba mi się ten Douglas, wolałbym już Olkowskiego, który jako tako jest ograny w Europie, młody i w dodatku przyszedłby pewnie za jakieś śmieszne milion Euro.

0

Khedira pewnie odejdzie, w pierwszym skladzie raczej beda grali Navas i Coentrao, a na ławce usiądą słabi ostatnimi czasy Marcelo i Casillas. Także jak na zwycięzcę ligi mistrzów ławka nie wygląda kolorowo.

0

A przeciętniak Benatia w Bayernie, heheh dobrze, że nie kupiliśmy tego kota w worku.

0

Ależ ten Real ma słabą ławkę. Nawet sami kibice tak uważają. Ale tutaj jest jakieś dziwne zjawisko i wszyscy fani Barcelony wychwalają ławkę Realu. A tak na prawdę, to gdy wszyscy będą zdrowi to ławkę my będziemy mieli silniejszą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?