AdrianSantos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Więc może warto zmienić te oczekiwania ? Bo jak coś się nie uda to wtedy jest wielki płacz i obrażanie zawodników.
0
No dalej ty, bo winnych widzisz wszędzie tylko nie u siebie.
0
Jestem trollem, bo piszę to co WSZYSCY mówią ? Aha, ja myślałem, że troll to taki włochaty pan, który mieszka w Norwegii...
0
Za parę lat będzie się pamiętać wyniki, a nie styl.
1
Ale chce poznać opinię innych dlaczego uważają ten sezon poprzedni sezon za słaby. Czyżby dzieci nie rozumiały, że wszystkiego wygrywać wiecznie się nie da ?
0
Hehehe wróżbita Maciej się znalazł.
8
Pytanie do wszystkich. Jak można uważać poprzedni sezon za słaby ? Wicemistrzostwo Hiszpanii, ćwierćfinał LM......... Słaby sezon to miał Manchester United, czy Milan. Barca miała dobry.
0
Tak ? Jakoś ja nigdy nie widziałem, żeby NOTORYCZNIE piłkarze z tych klubów symulowali i prowokowali. A u nas niestety jest inaczej.
0
No właśnie ja jestem z tym klubem zawsze. Ba, uważam, że poprzedni sezon był dobry. Ja po prostu nie jestem zaślepiony tak jak niektórzy i widzę co się dookoła dzieje.
0
A ten jak zwykle, wszędzie widzi winnych tylko nie u siebie.
0
Fifa rozpatrywała apelację......... w różowe słonie też wierzysz ?
0
"na niekorzyść Barcy", no to teraz pojechałeś po całości, radziłbym ci usunąć ten wpis, albo chociaż edytować, bo to zdanie tak śmierdzi bufonadą.......
Zrozum Fifa dala ten zakaz na pokaz, zawiesili żebyśmy mogli zrobić transfery akurat na dwa lata i dała z powrotem. Wszyscy to widzą, tylko nie wy.
2
Dlaczego jak nasi zawodnicy prowokują i symulują to nie ma dla nich żadnych kar ? Odpowiedzcie sobie sami......... Visca El Barca chciałoby się rzec, ale........ coraz gorzej się dzieje.
0
Kolejny przekręt Barcelony........ Szkoda, że mój klub tak się stacza.......
0
Aha i jeśli ktoś tu kogoś obraża, to ty drogi panie: "banda polskich pseudo dziennikarzy".
0
Przeczytaj dokładnie co napisałem. Fifa i Uefa to jedna wielka mafia więc to akurat nie ma różnicy.
Ja za to nie mam słów na takich jak ty. Niektórych zaślepia miłość do klubu i takie bzdury wygadują.
0
Jakbyście byli inteligentni to byście nie byli zaślepieni. Hehehe, ale spoko, tylko później nie wylewajcie żali, że mówią na nasz klub Uefalona. Bo rację to mają i tylko idioci mogą to kwestionować.
0
Nie obrażaj ? A co nie mogę ? Póki co mamy demokrację w tym kraju. Zresztą jeśli dla ciebie "ślepiec" to obraza to ja nie mam pytań.
Fifa i Uefa to jedna wielka mafia i tu nie chodzi o Legię nawet.
Ale spoko dalej wierzcie we wszystko co wam mówią i co wam pokazują.
0
Czemu jesteś taki zaślepiony ?
0
Zawieszenie zakazu transferowego. Wszyscy to widzą oprócz takich ślepców jak ty. Kiedy wreszcie zrozumiesz, że prawdziwy futbol się skończył i liczy się tylko kasa ? Tu już nawet nie tylko o Legię chodzi, tylko o wszystko dookoła.
0
Hmmm, dlaczego ja się dziwię, że mówią na nas uefalona :/ Są równi i równiejsi. Mimo, że kibicuje Barcie to widzę, jak Uefa nam pomaga. Ale niektórzy są tutaj zaślepieni i wolą tylko krzyczeć "kara dla Legii prawidłowa, przepisy to przepisy". Niestety taka jest rzeczywistość.....
0
Nie zesrajcie się z tym Manuelem. Macie ból dupy, czy co ?
0
No i gratulacje dla Cristiano, należało mu się za bardzo dobry sezon. Brawo !
0
A tymczasem Putler już odpala głowicę hehehe
0
5
Na pewno będzie Ajax i Maribor (bo wyeliminowali Celtic).
1
A mnie w ogóle nie dziwi odejście Xabiego. Było wiadomo od początku, że po przyjściu Kroosa i Jamesa ktoś będzie musiał odejść. A taki Xabi, czy Di Maria nie zgodziliby się na siedzenie na ławie.
Bardziej szokuje mnie fakt, że idzie do Bayernu. Zbyt dużo sobie nie pogra.
1
Nawet kibice Realu, ci normalni twierdzą, że wolą mieć zgraną drużynę, z miłą atmosferą niż kilka gwiazd za 80 mln. Tylko tutaj kibice Barcy chwalą Real, nie wiadomo dlaczego.
0
Sfinks ? Powodzenia...... Na 100% w eliminacjach zobaczymy starą gwardię.
3
BvB ? A no tak, w sumie chłopaki z Barcy B muszą w jakimś meczu zagrać.