AdrianSantos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale pierdzielisz od rzeczy. Nawet sami kibice Realu narzekają na swoją ławkę. Tylko tutaj jest jakieś dziwne wychwalanie Realu pod tym kątem. Przyjdzie jeszcze Falcao i koniec.
0
Człowieku, chyba nie widziałeś wyniku meczu - 6:1. Jakby Bereszyński grał cały mecz, a w dwumeczu byłoby np. 2:1 dla Legi to wtedy nikt by pretensji do nikogo, ani o nic nie miał.
1
Legia tylko popełniła mały błąd i dostała karę nieadekwatną do czynu. Tak jakbyś dostał dożywocie za przejście na czerwonym świetle. Nikt nie tutaj nie broni Legii, bo wszyscy wiedzą, że błąd był. Tutaj chodzi o rozmiary tej kary.
0
Na obecną Borussię to nawet Barca B wystarczy. Więc taka grupa wcale trudna by nie była.
0
Jeśli chodzi o Bayern to niech dojdą jak najdalej. Bardzo ich lubię.
1
I Borussia ostatnie miejsce.
0
To się nazywa optymizm hehe. Odpadniemy - trudno, nie zamierzam płakać tak jak niektórzy.
0
Benatia klasowym zawodnikiem ? Od kiedy ? Bo wyróżniał się w słabej Serie A ? Mathieu jest przynajmniej ograny w La Liga.
0
Ehhh, myślałem, że tylko na rm.pl poziom jest niski. Żeby obrażać piłkarzy własnego klubu, to dla mnie rzecz nie pojęta :/
0
No właśnie zapomniałeś dodać, że w słabej Serie A. Benatia jest cienki jak barszcz. Może zamiast obrażać zawodników mógłbyś życzyć im powodzenie ? Nazywanie Mathieu szrotem to według mnie poziom gimbazy. Trochę szacunku dla zawodowych piłkarzy.
1
Hmmm, taka mnie myśl naszła. 12/13 - finał niemiecki (gigant i "kopciuszek),
13/14 - finał hiszpański (gigant i "kopciuszek"). CZyżby tendencja się utrzymała i w tym roku dostaniemy np. finał angielski ? Chelsea(gigant) - LIverpool("kopciuszek")
1
Za co pierwszy koszyk ? W ostatnich latach nic nie pokazywali więc 1 koszyk się im nie należy.
0
No tak cieszy mnie obecność Liverpoolu i Romy, ale o wiele lepiej byłoby gdyby były też te co wymieniłem.
0
Nie można oceniać Manchesteru po kilku meczach. Trzeba dać trenerowi, który wprowadza nową taktykę czas. Oceniać będzie można w połowie sezonu. Do tego dochodzi zgranie. Przyjdzie Rojo, Di Maria, pewnie Vidal więc trochę czasu minie jak to wszystko Van Gaal poukłada.
0
Co wy się tak boicie tego PSG ? Dla mnie są oni mega przereklamowani tak jak Manchester City.
0
Ja słyszałem natomiast, że Vidal jest już dogadany z Manchesterem United - 50mln + Kagawa i Hernandez.
1
No w takiej grupie, to można by Barcelonę B wystawić, a i tak zdobyliby komplet punktów.
0
jak dla mnie to ta lm zapowiada się słabo jesli chodzi o zespoly. Brak takich klubów jak Manchester United, czy Milan, nawet Celtic, Valencia, czy Sevilla. A zamiast nich Maribor, Malnoe itp. Słabo to wygląda mimo wszystko.
0
Akurat na ŚO to wiek idealny. Mathieu jest ograny w lidze hiszpańskiej, zagrał ponad 100 meczy w
3
Lepszy hurra optymizm niż sprzedawanie całego składu po jednym słabym meczu.
3
Uwierz mi z taką wiedzą, to możesz startować na komentatora Fifa.
6
Wyłącz Fifę Maciek. Mam nadzieję, że takich kibiców Barcelony jak ty będzie coraz mniej.
0
Jeden dobry sezon i już mamy go kupować ? Po za tym facet ma 30 lat, jak na prawego obrońcę to bardzo dużo.
1
Nazwiska nie grają roli.
1
Benatia jest słaby jak barszcz chłopczyku.
1
To i tak za dużo za tego przeciętniaka. Europa zweryfikuje, czy jest tak dobry jak mówią.
0
a w sezonie 10/11 mieliśmy skład na walkę w LM ? Bo mi się wydaję, że nie. Jeszcze ta środkowa obrona, starzejący się Puyol i Pique, a po tem długo, długo nic. Teraz na prawdę środek obrony został świetnie wzmocniony.
0
Według mnie kadra Realu wcale lepiej nie wygląda. A potwierdzają to na razie swoją grą.
0
Z całym szacunkiem, ale Mario "podstawięnogęistrzelę" Mandziukic jest według mnie złym transferem Atletico. Tutaj Bayern zrobił raczej świetny interes.
1
bufoniastych i przemądrzałych to raczej my mamy.